MotoCraft
Zawór egr citroen c5 01- 1.8/2.0 16v - SKV ESEN 14SKV017
Zawór egr citroen c5 01- 1.8/2.0 16v - SKV ESEN 14SKV017

Zawór egr citroen c5 01- 1.8/2.0 16v - SKV ESEN 14SKV017

ProducentSKV ESEN
149,84 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

PEUGEOT 206 98-/406 95-/407 04- 1.8/2.016V CITROEN C5 (2004.09-) (RC) 1.8 16V 2005.09 - 1749ccm 125KM 92kW C5 (2004.09-) (RC) 1.8 16V (RC6FZB) 2004.09 - 1749ccm 116KM 85kW C5 (2004.09-) (RC) 2.0 16V (RCRFJB, RCRFJC) 2004.09 - 1997ccm 140KM 103kW P...

Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84099900
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

PEUGEOT 206 98-/406 95-/407 04- 1.8/2.016V

CITROEN

  • C5 (2004.09-) (RC) 1.8 16V 2005.09 - 1749ccm 125KM 92kW
  • C5 (2004.09-) (RC) 1.8 16V (RC6FZB) 2004.09 - 1749ccm 116KM 85kW
  • C5 (2004.09-) (RC) 2.0 16V (RCRFJB, RCRFJC) 2004.09 - 1997ccm 140KM 103kW

PEUGEOT

  • 407 (2004.05-) 1.8 2004.05 - 1749ccm 116KM 85kW
  • 407 (2004.05-) 1.8 16V 2005.09 - 1749ccm 125KM 92kW
  • 407 (2004.05-) 2.0 2004.05 - 1997ccm 136KM 100kW
  • 407 (2004.05-) 2.0 16V 2005.09 - 1997ccm 140KM 103kW

Zawór egr citroen c5 01- 1.8/2.0 16v - SKV ESEN 14SKV017: pasuje do 55 wersji pojazdów marek Citroen, Fiat, Lancia, Peugeot.

  • C4 I 2.0 16V
  • C4 coupe 2.0 16V
  • C5 I 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE)
  • C5 I 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF)
  • C5 I Break 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE)
  • C5 I Break 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC)
  • C5 II 1.8 16V (RC6FZB)
  • C5 II Break 1.8 16V (RE6FZB)
  • C5 nadwozie zamknięte / kombi 1.8
  • C8 2.0
  • EVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 2.0 16V
  • JUMPY 2.0
  • JUMPY 2.0 i 16V
  • JUMPY I Furgon 2.0 i 16V
  • JUMPY I Platforma / podwozie 2.0
  • XSARA 2.0 16V
  • XSARA Break 2.0 16V
  • XSARA PICASSO
  • XSARA PICASSO 1.8 16V
  • XSARA PICASSO 2.0 16V
  • XSARA coupe 2.0 16V
  • XSARA coupe 2.0 i 16V
  • OE SCUDO Furgon 2.0
  • SCUDO Autobus 2.0 16V
  • ULYSSE 2.0 (179BXA11, 179BXA1A)
  • ULYSSE 2.0 16V
  • ULYSSE 2.0 16V (220AQ5)
  • PHEDRA 2.0 (179AXA11, 179AXA1A)
  • ZETA 2.0 16V (220AQ5, 220AQ4)
  • 206 CC 2.0 S16
  • 206 SW 2.0 16V
  • 206 liftback 2.0 S16
  • 307 2.0 16V
  • 307 Break 2.0
  • 307 Break 2.0 16V
  • 307 CC 2.0 16V
  • 307 SW 2.0 16V
  • 406 1.8 16V
  • 406 1.8 BiFuel
  • 406 2.0 16V
  • 406 Break 1.8 16V
  • 406 Break 1.8 BiFuel
  • 406 Break 2.0 16V
  • 406 coupe 2.0 16V
  • 407 1.8
  • 407 2.0
  • 407 SW 1.8
  • 407 SW 2.0
  • 607 2.0
  • 806 2.0
  • 806 2.0 16V
  • 807 2.0
  • EXPERT 2.0
  • OE 406 1.8 Bifuel
  • OE EXPERT Furgon 2.0
FISPA 83.724
A.Z. Meisterteile AZMT-30-010-1060
CITROËN 1628JF
CITROËN 9628355780
SIDAT 83.724
CITROËN/PEUGEOT 1628JF
DA SILVA GR6009
DIAMAX AE01052
PEUGEOT 1628JF
FARE SA 27248
FIAT 9628355780
FISPA 83.724A2
SIDAT 83.724A2
SIDAT 83.724AS
FISPA 83.724AS
GAUSS GI2045
INTERMOTOR 14357
Alfa e-Parts AF07685
14SKV017
LEMARK LEGR057
CAUTEX 757582
ABAKUS12101045
ACI-AVESAAEGR724
AKS DASIS065010N
AUTEX959091
AUTOMOTOR FrancePGR0109
BUGIADBGR13041
CITROËN9628355780
CITROËN1628JF
CSV electronic partsCGR4656
CSV electronic partsCGR4650
CSV electronic partsCGR4647R
CSV electronic partsCGR4647
CSV electronic partsCGR4724
CSV electronic partsCGR4797
CSV electronic partsCGR4642
CSV electronic partsCGR4610C
CSV electronic partsCGR4627R
CSV electronic partsCGR4627C
CSV electronic partsCGR4627
CSV electronic partsCGR4619
CSV electronic partsCGR4610
CSV electronic partsCGR4619C
DA SILVAGR6009
DELPHIEG1025612B1
DENCKERMANNE400109
DIPASPORTEGR057N
DRI717720103
DÜRERVR21145
ELSTOCK720103
ELTA AUTOMOTIVEXEG9095
ELTA AUTOMOTIVEEE6092
ERA555132
FISPA83724
GEBE930301
HELLA6NU010171071
HERTH+BUSS ELPARTS70671500
HOFFER7518049
HOFFER75180491
INTERMOTORLEGR057
INTERMOTOR14357
INTERMOTOREGR107
INTERMOTORERV184
IPD458086
JDEUSEG021003V
JOHNSAGR2316025
KAMOKA19083
KLAXCAR FRANCE50052Z
LUCASFDR180
LUCAS ELECTRICALLEV0244
MABYPARTSOEV010030
MAGNETI MARELLI571822112027
MAPCO83400
MEAT & DORIA88049
MEAT & DORIA88049/1
MEAT & DORIA880491
METZGER0892060
MOBILETRONEVEU023
MOTAQUIPLVER237
NTYEGR-PE-000
PIM40750057
PIM40740057
QUINTON HAZELLXEGR111
RE-EXVEG1104
TOPRAN721918
TRISCAN881328008
TURBORAILTR00568
VEMOV22630009
WE PARTS330690074
WE PARTS330690073
WILMINK GROUPWG1029178
WILMINK GROUPWG1408654
WILMINK GROUPWG1494566
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa recyrkulacji spalin EGR oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko oparzeń: * Unikaj dotykania gorących elementów EGR, aby zapobiec oparzeniom. 2. Zagrożenie dla układu elektrycznego: * Odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy przy EGR, aby uniknąć zwarć i uszkodzeń. 3. Ryzyko związane z substancjami: * Podczas czyszczenia EGR używaj rękawic i okularów ochronnych, aby uniknąć kontaktu ze szkodliwymi substancjami. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów. 4. Zagrożenie dla środowiska: * Zużyte elementy EGR i zanieczyszczenia oddawaj do recyklingu zgodnie z lokalnymi przepisami. 5. Ryzyko nieprawidłowego montażu: * Upewnij się, że wszystkie połączenia są szczelne, aby zapobiec wyciekom spalin. * Sprawdź, czy EGR jest prawidłowo zamontowany zgodnie z instrukcją producenta. 6. Zagrożenie dla silnika: * Nieprawidłowo działający EGR może powodować uszkodzenia silnika, dlatego regularnie sprawdzaj jego stan. 7. Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że w pobliżu nie ma materiałów łatwopalnych podczas pracy z EGR, aby uniknąć pożaru. 8. Zagrożenie dla zdrowia: * Długotrwałe wdychanie spalin może być szkodliwe, dlatego unikaj pracy w zamkniętych pomieszczeniach. 9. Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Nieprawidłowe działanie lub montaż EGR może prowadzić do problemów z osiągami pojazdu i zwiększonego zużycia paliwa.

Inne z tej kategorii