MotoCraft
Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV239
Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV239

Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV239

ProducentSKV ESEN
1 048,36 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 1 2 3 4 5 7 X1 X3 X4 X5 X6

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Typ silnikadiesel, Benzyna
Kod taryfy celnej84099900

BMW 1 2 3 4 5 7 X1 X3 X4 X5 X6

Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV239: pasuje do 65 wersji pojazdów marki BMW.

  • 2 coupe 218 d
  • 2 coupe 220 d
  • 2 coupe 225 d
  • 3 Gran Turismo 318 d
  • 3 Gran Turismo 320 d
  • 3 Gran Turismo 320 d xDrive
  • 3 Gran Turismo 325 d
  • 3 Gran Turismo 330 d
  • 3 Gran Turismo 330 d xDrive
  • 3 Gran Turismo 335 d xDrive
  • 3 Touring 316 d
  • 3 Touring 318 d
  • 3 Touring 320 d
  • 3 Touring 325 d
  • 3 Touring 330 d
  • 3 Touring 330 d xDrive
  • 3 Touring 335 d xDrive
  • 4 Gran Coupe 418 d
  • 4 Gran Coupe 420 d
  • 4 Gran Coupe 420 d xDrive
  • 4 Gran Coupe 430 d
  • 4 Gran Coupe 430 d xDrive
  • 4 Gran Coupe 435 d xDrive
  • 4 coupe 420 d
  • 4 coupe 420 d xDrive
  • 4 coupe 425 d
  • 4 coupe 430 d
  • 4 coupe 430 d xDrive
  • 4 coupe 435 d xDrive
  • 4 kabriolet 420 d
  • 4 kabriolet 425 d
  • 4 kabriolet 430 d
  • 4 kabriolet 435 d xDrive
  • 5 Gran Turismo 520 d
  • 5 Gran Turismo 530 d
  • 5 Gran Turismo 530 d xDrive
  • 5 Gran Turismo 535 d
  • 5 Gran Turismo 535 d xDrive
  • 5 Touring 518 d
  • 5 Touring 520 d
  • 5 Touring 520 d xDrive
  • 5 Touring 525 d
  • 5 Touring 525 d xDrive
  • 5 Touring 530 d
  • 5 Touring 530 d xDrive
  • 5 Touring 535 d
  • 5 Touring 535 d xDrive
  • 5 Touring M 550 d xDrive
  • 6 Gran Coupe 640 d
  • 6 Gran Coupe 640 d xDrive
  • 6 coupe 640 d
  • 6 coupe 640 d xDrive
  • 6 kabriolet 640 d
  • 6 kabriolet 640 d xDrive
  • X1 xDrive 25 d
  • X3 xDrive 30 d
  • X3 xDrive 35 d
  • X4 xDrive 30 d
  • X4 xDrive 35 d
  • X5 M 50 d
  • X5 xDrive 30 d
  • X5 xDrive 40 d
  • X6 M 50 d
  • X6 xDrive 30 d
  • X6 xDrive 40 d
WILMINK GROUP WG2414819
HOFFER 7518254
HOFFER 7518254E
HOFFER 7518254R
RIDEX 4198E0078
SIDAT 83.993
SIDAT 83.993AS
SIDAT 83.993R
WILMINK GROUP WG1268331
WILMINK GROUP WG1408728
WILMINK GROUP WG1967145
WILMINK GROUP WG1977718
WILMINK GROUP WG1989973
WILMINK GROUP WG2189323
WILMINK GROUP WG2189324
WILMINK GROUP WG2376109
WILMINK GROUP WG2404710
14SKV239
4U Autoparts45928BW
ABAKUS121-01-028
ACI-AVESAAEGR-987
ACI-AVESAAEGR-1065
AKS DASIS055026N
Alfa e-PartsAF07770
ASHIKA150-00-0105
ASSO70.0148
AUTLOGAV6104
AUTOTEAML31616
BAPMICBF0425820010
BIRTH90103
BMW11 71 7 823 210
BMW11717823210
BMW7823210
BMW7 823 210
BOGAPB6320102
BTAPBBE311-011
CASCOCVG75009AS
CASCOCVG75009GS
CAUTEX757659
CSV electronic partsCGR4993
CSV electronic partsCGR4993R
CSV electronic partsCGR7065
DA SILVAGR6156
DIAMAXAE01055
DIPASPORTEGR131RCR
DIPASPORTEGR131R
DIPASPORTEGR131N
DIPASPORTEGR131PRBN
DIPASPORTEGR131NCN
Dr.Motor AutomotiveDRM21101
ERA555248
ERA555248A
ESPABOL PARTSESP00.04268
FARE SA27333
FEBI BILSTEIN107784
FERRONTOP11450042
FISPA83.1616
GECOVE1148
GECOVE1148Q
JAPANPARTSEGR0105JM
JAPANPARTSEGR-0105
JAPKO1500105
KALE OTO RADYATÖR353660
MEAT & DORIA88254
MEAT & DORIA88254E
MEAT & DORIA88254R
MEC-DIESEL673283P
Metalcaucho93121
NRF48451
OSSCA48745
PATRONPEGR111
PEMEBLAJAPEGR-0105
PIM40730131
PLYOMP757659
PREXApartsP216001
RIDEX1145E0070
StarkSKEGR-0770071
STCT493121
STORM QUALITY PARTS9043
SWAG20107784
VEMAVE90103
VEMOV20-63-0061
VEMOV20-63-0012
WILMINK GROUPWG2227852
WILMINK GROUPWG2189324
WILMINK GROUPWG2189323
WILMINK GROUPWG2161878
WILMINK GROUPWG1989973
WILMINK GROUPWG1977718
WILMINK GROUPWG1967145
WILMINK GROUPWG1902779
WILMINK GROUPWG1268331
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa recyrkulacji spalin EGR oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko oparzeń: * Unikaj dotykania gorących elementów EGR, aby zapobiec oparzeniom. 2. Zagrożenie dla układu elektrycznego: * Odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy przy EGR, aby uniknąć zwarć i uszkodzeń. 3. Ryzyko związane z substancjami: * Podczas czyszczenia EGR używaj rękawic i okularów ochronnych, aby uniknąć kontaktu ze szkodliwymi substancjami. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów. 4. Zagrożenie dla środowiska: * Zużyte elementy EGR i zanieczyszczenia oddawaj do recyklingu zgodnie z lokalnymi przepisami. 5. Ryzyko nieprawidłowego montażu: * Upewnij się, że wszystkie połączenia są szczelne, aby zapobiec wyciekom spalin. * Sprawdź, czy EGR jest prawidłowo zamontowany zgodnie z instrukcją producenta. 6. Zagrożenie dla silnika: * Nieprawidłowo działający EGR może powodować uszkodzenia silnika, dlatego regularnie sprawdzaj jego stan. 7. Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że w pobliżu nie ma materiałów łatwopalnych podczas pracy z EGR, aby uniknąć pożaru. 8. Zagrożenie dla zdrowia: * Długotrwałe wdychanie spalin może być szkodliwe, dlatego unikaj pracy w zamkniętych pomieszczeniach. 9. Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Nieprawidłowe działanie lub montaż EGR może prowadzić do problemów z osiągami pojazdu i zwiększonego zużycia paliwa.

Inne z tej kategorii