MotoCraft
Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV212
Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV212

Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV212

ProducentSKV ESEN
213,38 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HYUNDAI H-1 I 97-/KIA SORENTO I 02-

Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84099900
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

HYUNDAI H-1 I 97-/KIA SORENTO I 02-

Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV212: pasuje do 6 wersji pojazdów marek Hyundai, Kia.

  • H-1 / STAREX Autobus 2.5 CRDi
  • OE H-1 / STAREX Autobus 2.5 CRDi
  • OE H-1 / STAREX Autobus 2.5 CRDi 4WD
  • OE H-1 Furgon 2.5 CRDi
  • OE H-1 Platforma / podwozie 2.5 CRDi
  • SORENTO I 2.5 CRDi
JPN 75E0400-JPN
A.Z. Meisterteile AZMT-30-010-1150
SIDAT 83.896
SIDAT 83.896AS
FISPA 83.896
WILMINK GROUP WG1015315
FISPA 83.896AS
WILMINK GROUP WG1924997
WILMINK GROUP WG2472407
HOFFER 7518179
14SKV212
HOFFER 7518179E
RIDEX 1145E0164
ACI-AVESAAEGR999
ACKOJAA53630007
AINDE284104A100
ASHIKA1500HH07
AUTEX959441
BLOCKSTEMEGR0223
CSV electronic partsCGR4896
DA SILVAGR6165
DIPASPORTEGR172N
DIPASPORTEGR172R
DRI717720270
ELSTOCK720270
ELTA AUTOMOTIVEEE6128
ELTA AUTOMOTIVEXEG9190
ERA555215
ERA555215A
FISPA83896AS
FISPA83896
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5690503
HITACHI2508478
HITACHI138478
HOFFER7518179
INTERMOTORLEGR105
INTERMOTOR14443
INTERMOTORERV218
INTERMOTOREGR293
IPD458436
JAPANPARTSEGRH07
JAPKO150H07
JDEUSEG054001V
KAVO PARTSEEG3020
KAWE881343024
LUCASLEV1578
LUCASFDR358
MAGNETI MARELLI571822112284
MDREEGHK11
MEAT & DORIA88179
MEAT & DORIA88179E
METZGER AUTOTEILE0892725
MOTAQUIPLVER196
PEMEBLAJAPEGRH07
PIERBURG709002110
PIM40770172
QUINTON HAZELLXEGR158
RE-EX50800295
STELLOX0125186SX
VALEO703283
VEMOV53630007
WE PARTS330690232
WILMINK GROUPWG1015315
WILMINK GROUPWG1032001
WILMINK GROUPWG1785265
WILMINK GROUPWG1924997
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa recyrkulacji spalin EGR oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko oparzeń: * Unikaj dotykania gorących elementów EGR, aby zapobiec oparzeniom. 2. Zagrożenie dla układu elektrycznego: * Odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy przy EGR, aby uniknąć zwarć i uszkodzeń. 3. Ryzyko związane z substancjami: * Podczas czyszczenia EGR używaj rękawic i okularów ochronnych, aby uniknąć kontaktu ze szkodliwymi substancjami. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów. 4. Zagrożenie dla środowiska: * Zużyte elementy EGR i zanieczyszczenia oddawaj do recyklingu zgodnie z lokalnymi przepisami. 5. Ryzyko nieprawidłowego montażu: * Upewnij się, że wszystkie połączenia są szczelne, aby zapobiec wyciekom spalin. * Sprawdź, czy EGR jest prawidłowo zamontowany zgodnie z instrukcją producenta. 6. Zagrożenie dla silnika: * Nieprawidłowo działający EGR może powodować uszkodzenia silnika, dlatego regularnie sprawdzaj jego stan. 7. Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że w pobliżu nie ma materiałów łatwopalnych podczas pracy z EGR, aby uniknąć pożaru. 8. Zagrożenie dla zdrowia: * Długotrwałe wdychanie spalin może być szkodliwe, dlatego unikaj pracy w zamkniętych pomieszczeniach. 9. Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Nieprawidłowe działanie lub montaż EGR może prowadzić do problemów z osiągami pojazdu i zwiększonego zużycia paliwa.

Inne z tej kategorii