MotoCraft
Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV209
Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV209

Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV209

ProducentSKV ESEN
188,45 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HYUNDAI TUCSON/I30 KIA CEED HYUNDAI GRANDEUR (2005.04-) (TG) 2.2 CRDi 2006.06 - 2188ccm 155KM 114kW GRANDEUR (2005.04-) (TG) 2.2 CRDi 2006.06 - 2188ccm 150KM 110kW I30 (2007.10-2011.11) (FD) 2.0 CRDi 2007.10 - 1991ccm 140KM 103kW SANTA FE (2001.02 ...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84818079
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

HYUNDAI TUCSON/I30 KIA CEED

HYUNDAI

  • GRANDEUR (2005.04-) (TG) 2.2 CRDi 2006.06 - 2188ccm 155KM 114kW
  • GRANDEUR (2005.04-) (TG) 2.2 CRDi 2006.06 - 2188ccm 150KM 110kW
  • I30 (2007.10-2011.11) (FD) 2.0 CRDi 2007.10 - 1991ccm 140KM 103kW
  • SANTA FE (2001.02 - ) 2.2 CRDi 2005.10 - 2188ccm 150KM 110kW
  • SANTA FE (2001.02 - ) 2.2 CRDi 4x4 2005.10 - 2188ccm 150KM 110kW
  • SANTA FE (2006.03 - ) 2.2 CRDi 2006.03 - 2188ccm 139KM 102kW
  • SANTA FE (2006.03 - ) 2.2 CRDi 2006.03 - 2188ccm 155KM 114kW
  • SANTA FE (2006.03 - ) 2.2 CRDi 4x4 2006.03 - 2188ccm 155KM 114kW
  • SANTA FE (2006.03 - ) 2.2 CRDi 4x4 2006.03 - 2188ccm 139KM 102kW
  • SANTA FE (2006.03 - ) 2.2 CRDi GLS 2006.03 - 2188ccm 150KM 110kW
  • SANTA FE (2006.03 - ) 2.2 CRDi GLS 4x4 2006.03 - 2188ccm 150KM 110kW
  • SONATA V (2005.01 - ) 2.0 CRDi 2006.02 - 1991ccm 140KM 103kW
  • SONATA V (2005.01 - ) 2.0 CRDi 2006.02 - 1991ccm 136KM 100kW
  • SONATA V (2005.01 - ) 2.0 CRDi 2009.03 - 1991ccm 150KM 110kW
  • TUCSON (2004.08-2010.11) (JM) 2.0 CRDi 2006.01 - 1991ccm 140KM 103kW
  • TUCSON (2004.08-2010.11) (JM) 2.0 CRDi 2004.08 - 1991ccm 113KM 83kW
  • TUCSON (2004.08-2010.11) (JM) 2.0 CRDi 2006.01 - 1991ccm 136KM 100kW
  • TUCSON (2004.08-2010.11) (JM) 2.0 CRDi 2009.01 - 1991ccm 150KM 110kW
  • TUCSON (2004.08-2010.11) (JM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła 2006.01 - 1991ccm 140KM 103kW
  • TUCSON (2004.08-2010.11) (JM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła 2006.01 - 1991ccm 136KM 100kW
  • TUCSON (2004.08-2010.11) (JM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła 2004.08 - 1991ccm 113KM 83kW
  • TUCSON (2004.08-2010.11) (JM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła 2009.01 - 1991ccm 150KM 110kW
  • TUCSON (2004.08-2010.11) (JM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła 2007.01 - 1991ccm 120KM 88kW

KIA

  • CARENS II (FJ) (2002.07 - ) 2.0 CRDi 2005.11 - 1991ccm 140KM 103kW
  • CARENS III (2006.09 - ) 2.0 CRDi 2006.09 - 1991ccm 140KM 103kW
  • CARENS III (2006.09 - ) 2.0 CRDi 2009.08 - 1991ccm 136KM 100kW
  • CARENS III (2006.09 - ) 2.0 CRDi 115 2007.05 - 1991ccm 115KM 85kW
  • CEED (2006.12 - ) 2.0 CRDi 2007.09 - 1991ccm 140KM 103kW
  • MAGENTIS (2005.11 - ) 2.0 CRDi 2006.04 - 1991ccm 140KM 103kW
  • MAGENTIS (2005.11 - ) 2.0 CRDi 2006.04 - 1991ccm 150KM 110kW
  • PRO CEED (2008.02-2013.02) 2.0 CRDi 2008.02 - 1991ccm 140KM 103kW
  • SPORTAGE (2004.09-) (JE) 2.0 CRDi 2006.01 - 1991ccm 140KM 103kW
  • SPORTAGE (2004.09-) (JE) 2.0 CRDi 2005.02 - 1991ccm 113KM 83kW
  • SPORTAGE (2004.09-) (JE) 2.0 CRDi 2008.09 - 1991ccm 150KM 110kW
  • SPORTAGE (2004.09-) (JE) 2.0 CRDi 2006.01 - 1991ccm 136KM 100kW
  • SPORTAGE (2004.09-) (JE) 2.0 CRDi 4WD 2008.09 - 1991ccm 150KM 110kW
  • SPORTAGE (2004.09-) (JE) 2.0 CRDi 4WD 2006.01 - 1991ccm 140KM 103kW
  • SPORTAGE (2004.09-) (JE) 2.0 CRDi 4WD 2004.09 - 1991ccm 113KM 83kW
  • SPORTAGE (2004.09-) (JE) 2.0 CRDi 4WD 2006.01 - 1991ccm 136KM 100kW

Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV209: pasuje do 26 wersji pojazdów marek Hyundai, Kia.

  • GRANDEUR 2.2 CRDi
  • SANTA FÉ I 2.0 CRDi
  • SANTA FÉ I 2.0 CRDi 4x4
  • SANTA FÉ I 2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła
  • SANTA FÉ II 2.2 CRDi
  • SANTA FÉ II 2.2 CRDi 4x4
  • SANTA FÉ II 2.2 CRDi GLS
  • SANTA FÉ II 2.2 CRDi GLS 4x4
  • SONATA V 2.0 CRDi
  • TUCSON 2.0 CRDi
  • TUCSON 2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła
  • i30 2.0 CRDi
  • i30 Kombi 2.0 CRDi
  • CARENS II nadwozie wielkoprzestrzenne (FJ) 2.0 CRDi
  • CARENS III nadwozie wielkoprzestrzenne (UN) 2.0 CRDi 115
  • CARENS III nadwozie wielkoprzestrzenne (UN) 2.0 CRDi 135
  • CARENS III nadwozie wielkoprzestrzenne (UN) 2.0 CRDi 140
  • CEE'D SW 2.0 CRDi 140
  • CEE'D liftback 2.0 CRDi
  • CEE'D liftback 2.0 CRDi 140
  • CERATO I liftback 2.0 CRDi
  • CERATO I sedan 2.0 CRDi
  • MAGENTIS 2.0 CRDi
  • PRO CEE'D 2.0 CRDi 140
  • SPORTAGE II 2.0 CRDi
  • SPORTAGE II 2.0 CRDi 4WD
14SKV209
A.Z. Meisterteile AZMT-30-010-1051
A.Z. Meisterteile AZMT-30-010-1154
FISPA 83.790
FISPA 83.790A2
FISPA 83.790R
SIDAT 83.790
SIDAT 83.790A2
SIDAT 83.790R
Stark SKEGR-0770013
WILMINK GROUP WG1015285
WILMINK GROUP WG1924994
WILMINK GROUP WG1938051
WILMINK GROUP WG2121290
WILMINK GROUP WG2161856
WILMINK GROUP WG2328620
WILMINK GROUP WG2414305
WILMINK GROUP WG2414392
ABAKUS12101061
ACI-AVESAAEGR687
ACKOJAA52630004
AINDE2841027410
AINDECGB720104
AINDEVI6043
AKS DASIS565015N
ASAM AUTOMOTIVE73338
ASHIKA1500HH00
ASHUKI by PalidiumY22201
ASSO700114
AUTEX959043
AUTLOGAV6085
AUTOMOTOR FrancePGR4071
BLOCKSTEMEGR0172
BLOCKSTEMEGR0233
BLUE PRINTADG07235
BSGBSG40836001
BSGBSG40836002
BUGIADBGR13044
CSV electronic partsCGR4790
CSV electronic partsCGR4790R
DA SILVAGR6121
DELPHIEG1044212B1
DENCKERMANNE400041
DIPASPORTEGR021AN
DIPASPORTEGR021N
DIPASPORTEGR021R
DRI717720104
DÜRERVR321165
ELSTOCK720104
ELTA AUTOMOTIVEEE6055
ELTA AUTOMOTIVEXEG9104
ERA555122
ERA555122A
FERRONTOP11450006
FISPA83790
FISPA83790A2
FISPA83790R
FISPA83794
HELLA6NU010171531
HELLA6NU010171951
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5690500
HITACHI138495
HITACHI2508495
HOFFER7518129
HOFFER75181291
HOFFER7518129R
HOFFER7518130
HYUNDAI2841027400
INTERMOTOR14369
INTERMOTOREGR212
INTERMOTORERV129
INTERMOTORLEGR064
IPD458038
JAPANPARTSEGRH00
JAPKO150H00
JDEUSEG054000V
JOHNSAGR3934065
KAMOKA19065
KAVO PARTSEEG3001
KAWE881343002
LRTAGR0046
LUCASFDR359
LUCASLEV0245
MABYPARTSOEV010061
MAGNETI MARELLI359000604780
MAGNETI MARELLI571822112012
MAPCO83570
MAXGEAR270664
MDREEGHK02
MDRMEG9H00
MEAT & DORIA88129
MEAT & DORIA881291
MEAT & DORIA88129R
MEAT & DORIA88130
METZGER0892044
MOTAIR TURBO810044
MOTAQUIPLVER188
NISSENS98167
NPSH564I03
NTYEGR-HY-000
NTYEGRHY000
PEMEBLA0049
PEMEBLAJAPEGRH00
PIERBURG709002050
PIM40774030
QUATTRO FRENIQF00T01440
QUATTRO FRENIQF28A00028
QUINTON HAZELLXEGR118
RCA FRANCEEGRCA58
RE-EX50800128
RIDEX1145E0014
StarkSKEGR0770013
STELLOX0125125SX
TOPRAN639 192
TRICLO346822
TURBORAILTR00573
VEMOV52630004
VEMOV526300041
WE PARTS330690187
WE PARTS330690188
WE PARTS330690189
WILMINK GROUPWG1015285
WILMINK GROUPWG1494557
WILMINK GROUPWG1749289
WILMINK GROUPWG1785246
WILMINK GROUPWG1796532
WILMINK GROUPWG1924994
WILMINK GROUPWG1938051
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa recyrkulacji spalin EGR oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko oparzeń: * Unikaj dotykania gorących elementów EGR, aby zapobiec oparzeniom. 2. Zagrożenie dla układu elektrycznego: * Odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy przy EGR, aby uniknąć zwarć i uszkodzeń. 3. Ryzyko związane z substancjami: * Podczas czyszczenia EGR używaj rękawic i okularów ochronnych, aby uniknąć kontaktu ze szkodliwymi substancjami. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów. 4. Zagrożenie dla środowiska: * Zużyte elementy EGR i zanieczyszczenia oddawaj do recyklingu zgodnie z lokalnymi przepisami. 5. Ryzyko nieprawidłowego montażu: * Upewnij się, że wszystkie połączenia są szczelne, aby zapobiec wyciekom spalin. * Sprawdź, czy EGR jest prawidłowo zamontowany zgodnie z instrukcją producenta. 6. Zagrożenie dla silnika: * Nieprawidłowo działający EGR może powodować uszkodzenia silnika, dlatego regularnie sprawdzaj jego stan. 7. Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że w pobliżu nie ma materiałów łatwopalnych podczas pracy z EGR, aby uniknąć pożaru. 8. Zagrożenie dla zdrowia: * Długotrwałe wdychanie spalin może być szkodliwe, dlatego unikaj pracy w zamkniętych pomieszczeniach. 9. Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Nieprawidłowe działanie lub montaż EGR może prowadzić do problemów z osiągami pojazdu i zwiększonego zużycia paliwa.

Inne z tej kategorii