MotoCraft
Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV087
Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV087

Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV087

ProducentSKV ESEN
1 295,69 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI/SEAT/SKODA/VW 04- 2.0FSI Specyfikacja techniczna: tryb pracy: elektryczny napięcie [V]: 12 ilość biegunów: 5 ciężar [kg]: 1,4 Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku t...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84818079
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI/SEAT/SKODA/VW 04- 2.0FSI

Specyfikacja techniczna:

  • tryb pracy: elektryczny
  • napięcie [V]: 12
  • ilość biegunów: 5
  • ciężar [kg]: 1,4

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zawór EGR - SKV ESEN 14SKV087: pasuje do 19 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A3 2.0 FSI
  • A3 Sportback 2.0 FSI
  • ALTEA 2.0 FSI
  • ALTEA XL 2.0 FSI
  • LEON 2.0 FSI
  • TOLEDO III 2.0 FSI
  • OCTAVIA II 2.0 FSI
  • OCTAVIA II Combi 2.0 FSI
  • OCTAVIA II Combi 2.0 FSI 4x4
  • EOS 2.0 FSI
  • GOLF PLUS V 2.0 FSI
  • GOLF V 2.0 FSI
  • GOLF V 2.0 FSI 4motion
  • JETTA III 2.0 FSI
  • PASSAT B6 2.0 FSI
  • PASSAT B6 2.0 FSI 4motion
  • PASSAT B6 Variant 2.0 FSI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 FSI 4motion
  • TOURAN 2.0 FSI
14SKV087
AUDI 06F 131 503 A
AUDI 06F 131 503 B
AUDI 6F 131 503 A
AUDI 6F 131 503 B
CAUTEX 757629
DA SILVA GR6078
FISPA 83.819
FISPA 83.819A2
FISPA 83.819AS
FISPA 83.819R
HOFFER 7518113
HOFFER 7518113E
HOFFER 7518113R
RIDEX 1145E0058
SEAT 06F 131 503 A
SEAT 06F 131 503 B
SIDAT 83.819
SIDAT 83.819A2
SIDAT 83.819AS
SIDAT 83.819R
SKODA 06F 131 503 A
SKODA 06F 131 503 B
SKODA 6F 131 503 A
SKODA 6F 131 503 B
STELLOX 01-25043-SX
VAG 06F 131 503 A
VAG 06F 131 503 B
VAG 6F 131 503 A
VAG 6F 131 503 B
VW 06F 131 503 A
VW 06F 131 503 B
VW 06F131503A
VW 06F131503B
VW 6F 131 503 A
VW 6F 131 503 B
WILMINK GROUP WG1015270
WILMINK GROUP WG1032673
WILMINK GROUP WG2136345
ACI-AVESAAEGR721
AINDECGB730052
AKS DASIS045157N
AUDI06F131503A
AUDI06F131503B
AUDI6F131503A
AUDI6F131503B
AUTEX959296
BorgWarner (Wahler)710937R
BSGBSG90836010
BUGIADBGR13012
CONTINENTAL/VDO408265001002Z
CSV electronic partsCGR4819
CSV electronic partsCGR4819C
DA SILVAGR6078
DELPHIEG1042412B1
DIPASPORTEGR078AN
DIPASPORTEGR078N
DIPASPORTEGR078R
DRI717730052
DÜRERVR61150
ELSTOCK730052
ELTA AUTOMOTIVEEE6071
ELTA AUTOMOTIVEXEG9057
ERA555203
FEBI BILSTEIN100276
FISPA83819
FISPA83819A2
HELLA6NU010171721
HERTH+BUSS ELPARTS70671015
HOFFER7518113
HOFFER75181131
HOFFER7518113R
INTERMOTOR14349
INTERMOTOREGR176
INTERMOTORERV117
INTERMOTORLEGR052
IPD458291
JDEUSEG030015V
JP GROUP1119903400
KAMOKA19038
LRTAGR0004
LUCASFDR226
LUCAS ELECTRICALLEV0119
MAPCO83817
MEAT & DORIA88113
MEAT & DORIA881131
MEAT & DORIA88113R
METZGER0892433
MOTAQUIPLVER113
NTYEGR-AU-011
PIERBURG7.10334.09.0
PIM40710078
PIM40714150
QUINTON HAZELLXEGR106
RE-EXVEG1052
STELLOX0125043SX
SWAG30100276
TOPRAN115842
VEMOV10630053
VEMOV106300531
WE PARTS330690164
WE PARTS330690165
WILMINK GROUPWG1015270
WILMINK GROUPWG1032673
WILMINK GROUPWG1494617
WILMINK GROUPWG1724233
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa recyrkulacji spalin EGR oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko oparzeń: * Unikaj dotykania gorących elementów EGR, aby zapobiec oparzeniom. 2. Zagrożenie dla układu elektrycznego: * Odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy przy EGR, aby uniknąć zwarć i uszkodzeń. 3. Ryzyko związane z substancjami: * Podczas czyszczenia EGR używaj rękawic i okularów ochronnych, aby uniknąć kontaktu ze szkodliwymi substancjami. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów. 4. Zagrożenie dla środowiska: * Zużyte elementy EGR i zanieczyszczenia oddawaj do recyklingu zgodnie z lokalnymi przepisami. 5. Ryzyko nieprawidłowego montażu: * Upewnij się, że wszystkie połączenia są szczelne, aby zapobiec wyciekom spalin. * Sprawdź, czy EGR jest prawidłowo zamontowany zgodnie z instrukcją producenta. 6. Zagrożenie dla silnika: * Nieprawidłowo działający EGR może powodować uszkodzenia silnika, dlatego regularnie sprawdzaj jego stan. 7. Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że w pobliżu nie ma materiałów łatwopalnych podczas pracy z EGR, aby uniknąć pożaru. 8. Zagrożenie dla zdrowia: * Długotrwałe wdychanie spalin może być szkodliwe, dlatego unikaj pracy w zamkniętych pomieszczeniach. 9. Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Nieprawidłowe działanie lub montaż EGR może prowadzić do problemów z osiągami pojazdu i zwiększonego zużycia paliwa.

Inne z tej kategorii