MotoCraft
Zawór EGR Audi/VW 1.9/2.0 TDI - SKV ESEN 14SKV019
Zawór EGR Audi/VW 1.9/2.0 TDI - SKV ESEN 14SKV019

Zawór EGR Audi/VW 1.9/2.0 TDI - SKV ESEN 14SKV019

ProducentSKV ESEN
105,87 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI A3 8P 03-/VW GOLF V 03-/VW PASSAT B6 05- 1.9/2.0 ZAWOR EGR AUDI/VW 1.9/2.0 TDI Informacje dotyczące produktu: Ciężar [kg]: 0,58 Tryb pracy: pneumatyczny

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Typ silnikadiesel, Benzyna
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84099900
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI A3 8P 03-/VW GOLF V 03-/VW PASSAT B6 05- 1.9/2.0

ZAWOR EGR AUDI/VW 1.9/2.0 TDI

Informacje dotyczące produktu:

  • Ciężar [kg]: 0,58
  • Tryb pracy: pneumatyczny

Zawór EGR Audi/VW 1.9/2.0 TDI - SKV ESEN 14SKV019: pasuje do 92 wersji pojazdów marek Audi, Chrysler, Dodge, Jeep, Mitsubishi, Seat i 2 innych.

  • A3 1.9 TDI
  • A3 2.0 TDI
  • A3 2.0 TDI 16V
  • A3 2.0 TDI 16V quattro
  • A3 2.0 TDI quattro
  • A3 Sportback 1.9 TDI
  • A3 Sportback 2.0 TDI
  • A3 Sportback 2.0 TDI 16V
  • A3 Sportback 2.0 TDI 16V quattro
  • SEBRING 2.0 CRD
  • SEBRING kabriolet 2.0 CRD
  • AVENGER 2.0 CRD
  • CALIBER 2.0 CRD
  • COMPASS 2.0 CRD
  • COMPASS 2.0 CRD 4x4
  • PATRIOT 2.0 CRD
  • PATRIOT 2.0 CRD 4x4
  • GRANDIS 2.0 DI-D (NA8W)
  • LANCER VIII 2.0 DI-D
  • LANCER VIII Sportback 2.0 DI-D
  • OUTLANDER II 2.0 DI-D
  • OUTLANDER II Van Di-D 4WD (CW8W)
  • ALTEA 1.9 TDI
  • ALTEA 2.0 TDI
  • ALTEA 2.0 TDI 16V
  • ALTEA XL 1.9 TDI
  • ALTEA XL 2.0 TDI 16V
  • CORDOBA 1.9 TDI
  • IBIZA III 1.9 TDI
  • LEON 1.9 TDI
  • LEON 2.0 TDI
  • LEON 2.0 TDI 16V
  • OE ALTEA
  • OE ALTEA XL
  • TOLEDO III 1.9 TDI
  • TOLEDO III 2.0 TDI
  • TOLEDO III 2.0 TDI 16V
  • FABIA I 1.9 TDI
  • FABIA I 1.9 TDI RS
  • FABIA I Combi 1.9 TDI
  • FABIA I Praktik 1.9 TDI
  • FABIA I sedan 1.9 TDI
  • FABIA II 1.9 TDI
  • FABIA II Combi 1.9 TDI
  • OCTAVIA I 1.9 TDI
  • OCTAVIA I Combi 1.9 TDI
  • OCTAVIA II 1.9 TDI
  • OCTAVIA II 2.0 TDI
  • OCTAVIA II 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA II Combi 1.9 TDI
  • OCTAVIA II Combi 1.9 TDI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 16V 4x4
  • ROOMSTER 1.9 TDI
  • SUPERB II 1.9 TDI
  • SUPERB II 2.0 TDI 16V
  • SUPERB II Kombi 1.9 TDI
  • SUPERB II Kombi 2.0 TDI 16V
  • BORA I 1.9 TDI
  • BORA Variant 1.9 TDI
  • GOLF IV 1.9 TDI
  • GOLF IV Variant 1.9 TDI
  • GOLF PLUS V 1.9 TDI
  • GOLF PLUS V 2.0 TDI
  • GOLF PLUS V 2.0 TDI 16V
  • GOLF V 1.9 TDI
  • GOLF V 1.9 TDI 4motion
  • GOLF V 2.0 TDI
  • GOLF V 2.0 TDI 16V
  • GOLF V 2.0 TDI 16V 4motion
  • GOLF V Variant 1.9 TDI
  • GOLF V Variant 2.0 TDI
  • GOLF V Variant 2.0 TDI 16V
  • GOLF VAN IV Variant 1.9 TDI
  • JETTA III 1.9 TDI
  • JETTA III 2.0 TDI
  • JETTA III 2.0 TDI 16V
  • LUPO I 1.2 TDI 3L
  • NEW BEETLE 1.9 TDI
  • NEW BEETLE kabriolet 1.9 TDI
  • PASSAT B6 1.9 TDI
  • PASSAT B6 2.0 TDI
  • PASSAT B6 2.0 TDI 16V
  • PASSAT B6 2.0 TDI 16V 4motion
  • PASSAT B6 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 TDI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 TDI 16V
  • PASSAT B6 Variant 2.0 TDI 16V 4motion
  • POLO 1.9 TDI
  • TOURAN 1.9 TDI
  • TOURAN 2.0 TDI
  • TOURAN 2.0 TDI 16V
14SKV019
ASTEMO 2508474
CHRYSLER 68001558AB
CHRYSLER K68001558AA
CHRYSLER K68001558AB
CHRYSLER KRX001558AB
CHRYSLER RX001558AB
DODGE 68001558AA
DODGE 68001558AB
DODGE K68001558AA
DODGE K68001558AB
DODGE KRX001558AB
DODGE RX001558AB
FISPA 83.4617
FISPA 83.617
FISPA 83.617A2
FISPA 83.617AS
FISPA 83.617R
JEEP 68001558AB
JEEP K68001558AB
JEEP KRX001558AB
JEEP RX001558AB
NPS M564I04
PLYOM P960038
STC T493046
VAG 038 129 637 D
VAG 038 131 501 AF
VAG 038 131 501 AN
VAG 038 131 501 K
VAG 038 131 501 S
WILMINK GROUP WG1015236
WILMINK GROUP WG1026964
WILMINK GROUP WG1091450
WILMINK GROUP WG1724548
WILMINK GROUP WG1899120
WILMINK GROUP WG1977709
WILMINK GROUP WG2121293
WILMINK GROUP WG2161798
WILMINK GROUP WG2189296
WILMINK GROUP WG2414816
4U Autoparts45790VV
A.Z. MeisterteileAZMT-30-010-1002
ABAKUS121-01-029
ACI-AVESAAEGR-623
AIC55767
AINDEVI-6039
AISINEGRAZ-7008
AKS DASIS045153N
ASAM AUTOMOTIVE74115
ASHIKA150-05-500
ASSO70.0021
at autoteile germanyat20979
AUDI038129637D
AUDI038131501AF
AUDI038131501AN
AUTEX959096
AUTLOGAV6014
AUTOMEGA250721310
AUTOMOTOR FrancePGR0018
AUTOTEAML3617
AUTOTEAML3617AS
AUTOTEAML3617R
BAPMICBF0425810015
BBR Automotive001-10-25553
BBTAGR0301
BE TURBO310000
BIRTH90074
BLUE PRINTADBP740066
BorgWarner (Wahler)7496D
BorgWarner (Wahler)7496D/1
BSGBSG90-836-004
BTAPBVE311-003
BTS TurboA100093
BUGIADBGR13003
CASCOCVG73013AS
CASCOCVG73013GS
CHRYSLER68001558AA
CHRYSLER68001558AB
CHRYSLERK68001558AA
CHRYSLERK68001558AB
CHRYSLERKRX001558AB
CHRYSLERRX001558AB
COGEFA France7.03.131.501AN
CSV electronic partsCGR4617
CSV electronic partsCGR4617C
DA SILVAGR6062
DELPHIEG10421-12B1
DELPHIEG10421-15B1
DENCKERMANNE400064
DIAMAXAE01005
DIEDERICHS1301004
DIPASPORTEGR024WHLN
Dr.Motor AutomotiveDRM211104
DRI717710018
DÜRERVR81118
ELSTOCK71-0018
ELTA AUTOMOTIVEEE6007
ENGITECHENT500019
EPS1.963.029
ERA555060
ERA555060A
ESPABOL PARTSESP00.02882
ET ENGINETEAMED0001
FACET23.0029
FEBI BILSTEIN39713
FERRONTOP11450020
FISPA83.4617
FISPA83.617
FISPA83.617A2
FISPA83.617AS
FISPA83.617R
FLAMARVEF420037HQ
FLAMARVEF420037VW
Frankberg5481FB0011359
FRECCIAEGR12-101
GEBE930441
GEBE932131
GECOVE1045
GECOVE1045Q
GHGH-739961
HELLA6NU010171-301
HERTH+BUSS ELPARTS70671007
HITACHI138474
HITACHI2508474
HOFFER7518051
HOFFER7518051E
INTERMOTOR14953
INTFRADIS2563
IPD45-8091
ITAB AUTOMOTIVE73073013AV
ITAB AUTOMOTIVE73073013OV
JAPANPARTSEGR-500
JAPKO150500
JDEUSEG030003V
JOHNSAGR1302-083
JP GROUP1119902400
JPN75E9375-JPN
KALE OTO RADYATÖR348930
KAMOKA19020
KAVO PARTSEEG-5501
KAWE881329111
KLAXCAR FRANCE50023z
KRAFT AUTOMOTIVE8850076
KW463029
LEMARKLEGR165
LGK080081013LGK
LGK080081013OEM
LIZARTEEGR016
LRTAGR0067
LUCASFDR160
LUCASLEV0029
MABYPARTSOEV010001
MAGNETI MARELLI359000603920
MAGNETI MARELLI571822112045
MAPCO83807
MAXGEAR27-0200
MDREEG-MI05
MDREPS-1963029
MDRMEG-9500
MEAT & DORIA88051
MEAT & DORIA88051E
MEC-DIESEL673077DP
MEC-DIESEL673077M
MEC-DIESEL676030
METZGER0892140
METZGER0892950
MGAVA7002
MITSUBISHIMN980163
MITSUBISHIMN980265
MOBILETRONEV-EU017
MOTAIR TURBO810003
MOTAQUIPLVER263
MTR12192193
NAP carPARTSCAV10041
NISSENS98173
NK4599002
NPSM564I04
NRF48321
NTK94178
NTYEGR-CH-011
NTYEGR-SK-000
OPEN PARTSEGR3002.00
OSSCA33247
PartsTecPTA510-0062
PATRONPEGR028
PEMEBLAJAPEGR-500
PIERBURG7.24809.16.0
PIM40710024
PREXApartsP116015
PROCODIS FRANCEVGR009
PROFIT4003-5102
QUINTON HAZELLXEGR25
RCA FRANCEEGRCA08
RE-EX508-00025
REAL53076310BN
REAL53076310OE
RECOFICIALCGR4742
RECOFICIALRECSVG73013.0
RECOFICIALRECSVG73013.1
reman by IntecR620011
RIDEX1145E0002
SANDOSVG73013.0
SANDOSVG73013.1
SEAT038131501S
StarkSKEGR-0770001
STELLOX01-25001-SX
STORM QUALITY PARTS9028
STORM QUALITY PARTS9095
SWAG30939713
The NewLineNV0994
TMIEG00025
TOPRAN115037
TRADEX FRANCEVEGR004
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.16.007
TURBORAILTR00581
VALEO703200
VEMAVE90074
VEMOV10-63-0011-1
vika11311010001
VITALEVW813501
VW038131501K
WE PARTS330690077
WE PARTS330690518
WE PARTS330690557
WE PARTS330690566
WILMINK GROUPWG1015236
WILMINK GROUPWG1026964
WILMINK GROUPWG1091450
WILMINK GROUPWG1429154
WILMINK GROUPWG1441500
WILMINK GROUPWG1494502
WILMINK GROUPWG1724548
WILMINK GROUPWG1796526
WILMINK GROUPWG1899120
WILMINK GROUPWG1977709
WILMINK GROUPWG2161798
WILMINK GROUPWG2189296
WILMINK GROUPWG2233076
YSPARTSEGRA080
YSPARTSEGRM246
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa recyrkulacji spalin EGR oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko oparzeń: * Unikaj dotykania gorących elementów EGR, aby zapobiec oparzeniom. 2. Zagrożenie dla układu elektrycznego: * Odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy przy EGR, aby uniknąć zwarć i uszkodzeń. 3. Ryzyko związane z substancjami: * Podczas czyszczenia EGR używaj rękawic i okularów ochronnych, aby uniknąć kontaktu ze szkodliwymi substancjami. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów. 4. Zagrożenie dla środowiska: * Zużyte elementy EGR i zanieczyszczenia oddawaj do recyklingu zgodnie z lokalnymi przepisami. 5. Ryzyko nieprawidłowego montażu: * Upewnij się, że wszystkie połączenia są szczelne, aby zapobiec wyciekom spalin. * Sprawdź, czy EGR jest prawidłowo zamontowany zgodnie z instrukcją producenta. 6. Zagrożenie dla silnika: * Nieprawidłowo działający EGR może powodować uszkodzenia silnika, dlatego regularnie sprawdzaj jego stan. 7. Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że w pobliżu nie ma materiałów łatwopalnych podczas pracy z EGR, aby uniknąć pożaru. 8. Zagrożenie dla zdrowia: * Długotrwałe wdychanie spalin może być szkodliwe, dlatego unikaj pracy w zamkniętych pomieszczeniach. 9. Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Nieprawidłowe działanie lub montaż EGR może prowadzić do problemów z osiągami pojazdu i zwiększonego zużycia paliwa.

Inne z tej kategorii