MotoCraft
Zamek drzwi tylni lewy - SKV ESEN 16SKV003
Zamek drzwi tylni lewy - SKV ESEN 16SKV003

Zamek drzwi tylni lewy - SKV ESEN 16SKV003

ProducentSKV ESEN
78,49 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

VW GOLF IV

Kod taryfy celnej83012000
Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

VW GOLF IV

Zamek drzwi tylni lewy - SKV ESEN 16SKV003: pasuje do 178 wersji pojazdów marek Seat, Skoda, Volkswagen.

  • LEON 1.4 16V
  • LEON 1.6
  • LEON 1.6 16 V
  • LEON 1.8 20V
  • LEON 1.8 20V T
  • LEON 1.8 20V T 4
  • LEON 1.8 T Cupra R
  • LEON 1.9 SDI
  • LEON 1.9 TDI
  • LEON 1.9 TDI Syncro
  • LEON 2.8
  • LEON 2.8 Cupra 4
  • TOLEDO II 1.4 16V
  • TOLEDO II 1.6
  • TOLEDO II 1.6 16V
  • TOLEDO II 1.8 20V
  • TOLEDO II 1.8 20VT
  • TOLEDO II 1.9 TDI
  • TOLEDO II 2.3 V5
  • TOLEDO II 2.3 V5 20V
  • OCTAVIA I 1.4
  • OCTAVIA I 1.4 16V
  • OCTAVIA I 1.6
  • OCTAVIA I 1.8
  • OCTAVIA I 1.8 T
  • OCTAVIA I 1.8 T 4x4
  • OCTAVIA I 1.9 SDI
  • OCTAVIA I 1.9 TDI
  • OCTAVIA I 2.0
  • OCTAVIA I Combi 1.4 16V
  • OCTAVIA I Combi 1.6
  • OCTAVIA I Combi 1.8 20V
  • OCTAVIA I Combi 1.8 T
  • OCTAVIA I Combi 1.8 T 4x4
  • OCTAVIA I Combi 1.9 SDI
  • OCTAVIA I Combi 1.9 TDI
  • OCTAVIA I Combi 1.9 TDI 4x4
  • OCTAVIA I Combi 2.0
  • OCTAVIA I Combi 2.0 4x4
  • OCTAVIA I Combi RS 1.8 T
  • OCTAVIA I RS 1.8 T
  • OCTAVIA I nadwozie zamknięte / kombi 1.9 D
  • OCTAVIA I nadwozie zamknięte / kombi 1.9 TDI
  • SUPERB I 1.8 T
  • SUPERB I 1.9 TDI
  • SUPERB I 2.0
  • SUPERB I 2.0 TDI
  • SUPERB I 2.5 TDI
  • SUPERB I 2.8 V6
  • BORA I 1.4 16V
  • BORA I 1.6
  • BORA I 1.6 16V
  • BORA I 1.6 FSI
  • BORA I 1.8
  • BORA I 1.8 4motion
  • BORA I 1.8 T
  • BORA I 1.9 SDI
  • BORA I 1.9 TDI
  • BORA I 1.9 TDI 4motion
  • BORA I 2.0
  • BORA I 2.0 4motion
  • BORA I 2.3 V5
  • BORA I 2.3 V5 4motion
  • BORA I 2.8 V6 4motion
  • BORA Variant 1.4 16V
  • BORA Variant 1.6
  • BORA Variant 1.6 16V
  • BORA Variant 1.6 FSI
  • BORA Variant 1.8 4motion
  • BORA Variant 1.8 T
  • BORA Variant 1.9 TDI
  • BORA Variant 1.9 TDI 4motion
  • BORA Variant 2.0
  • BORA Variant 2.0 4motion
  • BORA Variant 2.3 V5
  • BORA Variant 2.3 V5 4motion
  • BORA Variant 2.8 V6 4motion
  • GOLF IV 1.4 16V
  • GOLF IV 1.6
  • GOLF IV 1.6 16V
  • GOLF IV 1.6 FSI
  • GOLF IV 1.8
  • GOLF IV 1.8 4motion
  • GOLF IV 1.8 T
  • GOLF IV 1.8 T GTI
  • GOLF IV 1.9 SDI
  • GOLF IV 1.9 TDI
  • GOLF IV 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV 2.0
  • GOLF IV 2.0 4motion
  • GOLF IV 2.0 BiFuel
  • GOLF IV 2.3 V5
  • GOLF IV 2.3 V5 4motion
  • GOLF IV 2.8 VR6 4motion
  • GOLF IV 3.2 R32 4motion
  • GOLF IV Van 1.9 SDI
  • GOLF IV Van 1.9 TDI
  • GOLF IV Van 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV Variant 1.4 16V
  • GOLF IV Variant 1.6
  • GOLF IV Variant 1.6 16V
  • GOLF IV Variant 1.6 FSI
  • GOLF IV Variant 1.8 4motion
  • GOLF IV Variant 1.8 T
  • GOLF IV Variant 1.9 SDI
  • GOLF IV Variant 1.9 TDI
  • GOLF IV Variant 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV Variant 2.0
  • GOLF IV Variant 2.0 4motion
  • GOLF IV Variant 2.0 Bi-Fuel
  • GOLF IV Variant 2.3 V5
  • GOLF IV Variant 2.3 V5 4motion
  • GOLF IV Variant 2.8 V6 4motion
  • GOLF VAN IV Variant 1.4
  • GOLF VAN IV Variant 1.6
  • GOLF VAN IV Variant 1.9 SDI
  • GOLF VAN IV Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B5 1.6
  • PASSAT B5 1.8
  • PASSAT B5 1.8 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 1.8 T
  • PASSAT B5 1.9 TDI
  • PASSAT B5 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5 1.9 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 2.0
  • PASSAT B5 2.0 4motion
  • PASSAT B5 2.3 VR5
  • PASSAT B5 2.3 VR5 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 2.5 TDI
  • PASSAT B5 2.5 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 2.8 V6
  • PASSAT B5 2.8 V6 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 1.6
  • PASSAT B5 Variant 1.8
  • PASSAT B5 Variant 1.8 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 1.8 T
  • PASSAT B5 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B5 Variant 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5 Variant 1.9 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.0
  • PASSAT B5 Variant 2.0 4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.3 VR5
  • PASSAT B5 Variant 2.3 VR5 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.5 TDI
  • PASSAT B5 Variant 2.5 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.8 V6
  • PASSAT B5 Variant 2.8 V6 Syncro/4motion
  • PASSAT B5.5 1.6
  • PASSAT B5.5 1.8 T
  • PASSAT B5.5 1.8 T 20V
  • PASSAT B5.5 1.8 T 4motion
  • PASSAT B5.5 1.9 TDI
  • PASSAT B5.5 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 2.0
  • PASSAT B5.5 2.0 4motion
  • PASSAT B5.5 2.0 TDI
  • PASSAT B5.5 2.3 V5
  • PASSAT B5.5 2.3 V5 4motion
  • PASSAT B5.5 2.5 TDI
  • PASSAT B5.5 2.5 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 2.8
  • PASSAT B5.5 2.8 4motion
  • PASSAT B5.5 4.0 W8 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 1.6
  • PASSAT B5.5 Variant 1.8 T
  • PASSAT B5.5 Variant 1.8 T 20V
  • PASSAT B5.5 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B5.5 Variant 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.0
  • PASSAT B5.5 Variant 2.0 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.0 TDI
  • PASSAT B5.5 Variant 2.3 VR5
  • PASSAT B5.5 Variant 2.3 VR5 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.5 TDI
  • PASSAT B5.5 Variant 2.5 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.8
  • PASSAT B5.5 Variant 2.8 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 4.0 W8 4motion
A.Z. Meisterteile AZMT-51-011-1002
A.Z. Meisterteile AZMT-51-011-1006
CAUTEX 766916
FARE SA 28926
GOODREM RX0087
HOFFER 3100151
HOFFER 3100413
KRAFTVOLL GERMANY 09040479
KRAFTVOLL GERMANY 09040534
KRAFTVOLL GERMANY 09040563
SEAT 3B4839015A
SEAT 3B4839015AE
SEAT 3B4839015AL
SEAT 3B4839015AM
SEAT 3B4839015M
SIDAT 610151A2
SIDAT 610314A2
SKODA 3B4839015
SKODA 3B4839015A
SKODA 3B4839015AE
SKODA 3B4839015AL
SKODA 3B4839015AM
SKODA 3B4839015M
SKODA 5Z4839015
SKODA L3BD839015
VAG 3B4839015
VAG 3B4839015A
VAG 3B4839015AE
VAG 3B4839015AL
VAG 3B4839015AM
VAG 3B4839015M
VAG 5Z4839015
4U Autoparts45702VV
ABAKUS132-053-047
Ac Rolcar36.4615
AIC52973
ALFAAF08214
at autoteile germanyat12787
AUDI3B4839015A
AUDIL3BD839015
AUTOMEGA100031010
AUTOMEGA3083900153B4A
AUTOTEAMF10151A2
BBR Automotive001-10-21210
BLIC6010-01-020433P
BLIC6010-01-045433P
BodykraftA5316108
BorsehungB13357
BUGIADBSP20492
CAUTEX766916
CSV electronic partsCAC3003
CSV electronic partsCAC3019
DIPASPORTCMA103DPSN
ENERGYZDT0006L
ENERGYZDT0016L
ENERGYZDT0022L
ERA660208
ESEN SKV16SKV003
ESEN SKV16SKV013
ESEN SKV16SKV023
FARE SA28926
FEBI BILSTEIN172111
Febi Bilstein174565
FERRONTOP13610031
FISPA610151A2
GECOSE73003
GT-BERGMANNGT43-023
HERTH+BUSS ELPARTS73100101
HOFFER3100151
JP GROUP1187501170
JUMASA18454577
KSH EUROPE1880.0018104
MAXGEAR28-0268
MEAT & DORIA31151
MEAT & DORIA31413
Metalcaucho43101
METZGER2313003
METZGER2313027
METZGER2314031
METZGER AUTOTEILE2314041
NTYEZC-VW-003
OSSCA08755
PLEKSANP766916
POLCAR9548ZC-3
PREXApartsP111001
RIDEX1361D0005
SEAT3B4839015
SEAT3B4839015AE
SEAT3B4839015AL
SEAT3B4839015AM
SEAT3B4839015M
SEAT5Z4839015
StarkSKDLO-2160004
STCT443101
SWAG33101172
TOPRAN113833
TRICLO133553
VAICOV106348
VEMOV10-85-6348
VEMOV10856348
vika98390094801
VORWERK AUTOTEC461860087
VORWERK AUTOTECYS-LK0112L
VORWERK AUTOTECYS-LK0113L
VORWERK AUTOTECYS-LK0116L
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa drzwi samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: * Zleć montaż i demontaż drzwi samochodowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. * Upewnij się, że drzwi są prawidłowo zamocowane i zabezpieczone przed otwarciem podczas jazdy. * Stan techniczny: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny drzwi, w tym zawiasów, zamków i klamek. Uszkodzone elementy mogą uniemożliwić prawidłowe zamknięcie lub otwarcie drzwi. * Wymień uszkodzone drzwi na nowe, zgodne ze specyfikacją producenta pojazdu. * Użytkowanie: * Nie otwieraj drzwi na ruchliwej ulicy, aby uniknąć kolizji z innymi pojazdami lub pieszymi. * Zamykaj drzwi delikatnie, ale stanowczo, aby upewnić się, że są prawidłowo zamknięte. Niedomknięte drzwi mogą otworzyć się podczas jazdy. * Zabezpiecz ładunek przewożony w pojeździe, aby nie blokował drzwi i nie utrudniał ich otwarcia w sytuacji awaryjnej. * Uważaj na dzieci podczas otwierania i zamykania drzwi. * Naprawy: * Naprawy blacharskie i lakiernicze drzwi samochodowych zlecaj wyłącznie profesjonalnym warsztatom. Nieprawidłowo wykonane naprawy mogą osłabić konstrukcję drzwi i zwiększyć ryzyko korozji. * Warunki atmosferyczne: * W zimie, po umyciu samochodu, upewnij się, że zamki i uszczelki drzwi są suche, aby uniknąć przymarznięcia drzwi. * Bezpieczeństwo po wypadku: * Po wypadku drogowym sprawdź, czy drzwi otwierają się prawidłowo i czy nie ma żadnych uszkodzeń, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu.

Inne z tej kategorii