MotoCraft
Zamek drzwi prz pr vw golf v - SKV ESEN 16SKV042
Zamek drzwi prz pr vw golf v - SKV ESEN 16SKV042

Zamek drzwi prz pr vw golf v - SKV ESEN 16SKV042

ProducentSKV ESEN
90,50 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

VW CADDY III 04-/VW GOLF V 03-/VW V PLUS 04-

Kod taryfy celnej83012000
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

VW CADDY III 04-/VW GOLF V 03-/VW V PLUS 04-

Zamek drzwi prz pr vw golf v - SKV ESEN 16SKV042: pasuje do 143 wersji pojazdów marek Seat, Skoda, Volkswagen.

  • ALTEA 1.4 16V
  • ALTEA 1.4 TSI
  • ALTEA 1.6
  • ALTEA 1.6 LPG
  • ALTEA 1.6 TDI
  • ALTEA 1.9 TDI
  • ALTEA 2.0 FSI
  • ALTEA 2.0 TDI
  • ALTEA 2.0 TDI 16V
  • ALTEA 2.0 TFSI
  • ALTEA XL 1.8 TFSI
  • TOLEDO III 1.6
  • TOLEDO III 1.8 TFSI
  • TOLEDO III 1.9 TDI
  • TOLEDO III 2.0 FSI
  • TOLEDO III 2.0 TDI
  • TOLEDO III 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA II 1.2 TSI
  • OCTAVIA II 1.4
  • OCTAVIA II 1.4 TSI
  • OCTAVIA II 1.6
  • OCTAVIA II 1.6 FSI
  • OCTAVIA II 1.6 LPG
  • OCTAVIA II 1.6 MultiFuel
  • OCTAVIA II 1.6 TDI
  • OCTAVIA II 1.8 TSI
  • OCTAVIA II 1.9 TDI
  • OCTAVIA II 2.0 FSI
  • OCTAVIA II 2.0 RS
  • OCTAVIA II 2.0 TDI
  • OCTAVIA II 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA II 2.0 TDI RS
  • OCTAVIA II Combi 1.2 TSI
  • OCTAVIA II Combi 1.4
  • OCTAVIA II Combi 1.4 TSI
  • OCTAVIA II Combi 1.6
  • OCTAVIA II Combi 1.6 FSI
  • OCTAVIA II Combi 1.6 LPG
  • OCTAVIA II Combi 1.6 MultiFuel
  • OCTAVIA II Combi 1.6 TDI
  • OCTAVIA II Combi 1.6 TDI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 1.8 TSI
  • OCTAVIA II Combi 1.8 TSI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 1.9 TDI
  • OCTAVIA II Combi 1.9 TDI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 FSI
  • OCTAVIA II Combi 2.0 FSI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 RS
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 16V 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI RS
  • SUPERB II 1.8 TSI
  • SUPERB II 1.8 TSI 4x4
  • CADDY III kombi 1.2 TSI 1.2 TSI
  • CADDY III kombi 1.4 1.4
  • CADDY III kombi 1.6 1.6
  • CADDY III kombi 1.6 BiFuel 1.6 BiFuel
  • CADDY III kombi 1.6 TDI 1.6 TDI
  • CADDY III kombi 1.9 TDI 1.9 TDI
  • CADDY III kombi 1.9 TDI 4m 1.9 TDI 4motion
  • CADDY III kombi 2.0 EcoFuel 2.0 EcoFuel
  • CADDY III kombi 2.0 SDI 2.0 SDI
  • CADDY III kombi 2.0 TDI 16V 2.0 TDI 16V
  • CADDY III kombi 2.0 TDI 2.0 TDI
  • CADDY III kombi 2.0 TDI 4m 2.0 TDI 16V 4motion
  • GOLF PLUS V 1.2 TSI
  • GOLF PLUS V 1.4 16V
  • GOLF PLUS V 1.4 FSI
  • GOLF PLUS V 1.4 TSI
  • GOLF PLUS V 1.6
  • GOLF PLUS V 1.6 BiFuel
  • GOLF PLUS V 1.6 FSI
  • GOLF PLUS V 1.6 MultiFuel
  • GOLF PLUS V 1.6 TDI
  • GOLF PLUS V 1.9 TDI
  • GOLF PLUS V 2.0 FSI
  • GOLF PLUS V 2.0 TDI
  • GOLF PLUS V 2.0 TDI 16V
  • GOLF V 1.4 16V
  • GOLF V 1.4 FSI
  • GOLF V 1.4 TSI
  • GOLF V 1.6
  • GOLF V 1.6 FSI
  • GOLF V 1.9 TDI
  • GOLF V 1.9 TDI 4motion
  • GOLF V 2.0 FSI
  • GOLF V 2.0 FSI 4motion
  • GOLF V 2.0 GTI
  • GOLF V 2.0 SDI
  • GOLF V 2.0 TDI
  • GOLF V 2.0 TDI 16V
  • GOLF V 2.0 TDI 16V 4motion
  • GOLF V 2.0 TDI 4motion
  • GOLF V 3.2 R32 4motion
  • GOLF V Variant 1.4
  • GOLF V Variant 1.4 TSI
  • GOLF V Variant 1.6
  • GOLF V Variant 1.9 TDI
  • GOLF V Variant 1.9 TDI 4motion
  • GOLF V Variant 2.0
  • GOLF V Variant 2.0 TDI
  • GOLF V Variant 2.0 TDI 16V
  • JETTA III 1.4 TSI
  • JETTA III 1.6
  • JETTA III 1.6 FSI
  • JETTA III 1.6 TDI
  • JETTA III 1.9 TDI
  • JETTA III 2.0 FSI
  • JETTA III 2.0 TDI
  • JETTA III 2.0 TDI 16V
  • JETTA III 2.0 TFSI
  • JETTA III 2.5
  • PHAETON 3.0 V6 TDI 4motion
  • PHAETON 3.2 V6
  • PHAETON 3.2 V6 4motion
  • PHAETON 3.6 V6 4motion
  • PHAETON 4.2 V8 4motion
  • PHAETON 5.0 V10 TDI 4motion
  • PHAETON 6.0 W12 4motion
  • TOUAREG 2.5 R5 TDI
  • TOUAREG 3.0 TDI
  • TOUAREG 3.0 V6 TDI
  • TOUAREG 3.2 V6
  • TOUAREG 3.6 V6 FSI
  • TOUAREG 4.2 V8
  • TOUAREG 4.2 V8 FSI
  • TOUAREG 5.0 R50 TDI
  • TOUAREG 5.0 V10 TDI
  • TOUAREG 6.0 W12
  • TOURAN 1.2 TSI
  • TOURAN 1.4 TSI
  • TOURAN 1.4 TSI EcoFuel
  • TOURAN 1.6
  • TOURAN 1.6 FSI
  • TOURAN 1.6 TDI
  • TOURAN 1.9 TDI
  • TOURAN 2.0 EcoFuel
  • TOURAN 2.0 FSI
  • TOURAN 2.0 TDI
  • TOURAN 2.0 TDI 16V
  • VW CADDY III kombi 1.9 TDI 1.9 TDI
CAUTEX 766923
VW 3D1837016A
VW 3D1837016
VAG 3D9837016
VAG 3D1837016AQ
VAG 3D1837016AP
VAG 3D1837016AE
VAG 3D1837016AD
VAG 3D1837016AB
VAG 3D1837016A
VAG 3D1837016
A.Z. Meisterteile AZMT-51-011-1029
A.Z. Meisterteile AZMT-51-011-1033
A.Z. Meisterteile AZMT-51-011-1037
VAG 3D1837016AC
FARE SA 28942
FISPA 610861A2
HOFFER 31001357
HOFFER 3100168
ITAB AUTOMOTIVE S1007343AV
KRAFTVOLL GERMANY 09040543
VAG 3D1 837 016AC
RIDEX 1361D0019
VAG 3D1 837 016AB
Stark SKDLO-2160018
VAG 3D1 837 016A
VAG 3D1 837 016
VW 3D1837016AQ
VW 3D1837016AP
VW 3D1837016AE
VW 3D1837016AD
VW 3D1837016AC
4U Autoparts45705VV
ABAKUS132-053-054
AIC52980
Alfa e-PartsAF08221
at autoteile germanyat12800
AUDI1TD837016A
AUDI3D1837016AC
AUTOMEGA3083700163D1AC
AUTOTEAMF10861A2
BBR Automotive001-10-21212
BOGAPA5316134
BOGAPA5316107
BUGIADBSP20800
CAUTEX766923
DIPASPORTCMA064DPSN
ESEN SKV16SKV042
FARE SA28942
Febi Bilstein199027
FEBI BILSTEIN172114
FEBI BILSTEIN179152
FISPA610861A2
GECOSE73010
HERTH+BUSS ELPARTS73100002
HOFFER3100168
JUMASA18324586
KSH EUROPE1880.0018112
MAXGEAR28-0259
MAXGEAR28-0271
MAXGEAR28-0433
MEAT & DORIA31168
Metalcaucho43108
METZGER2314042
METZGER2313004
METZGER2314170
MTR12191726
MTR12119817
MTR12115283
NTYEZC-VW-010
NTYEZC-VW-255
OSSCA09064
PLYOMP766923
RIDEX1361D0019
SEAT3D1837016
SEAT3D1837016A
SEAT3D1837016AB
SEAT3D1837016AD
SEAT3D1837016AE
SEAT3D9837016
SEAT3D1837016AQ
SEAT3D1837016AP
StarkSKDLO-2160018
STCT443108
SWAG33101175
TOPRAN120 578
TOPRAN113510
TOPRAN113 510
TRICLO133562
VAICOV102244
VAICOV102260
VEMOV10-85-2260
VEMOV10852260
VEMOV10-85-2374
vika98370095201
WE PARTS461860098
YSPARTSYS-LK0104P
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa drzwi samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: * Zleć montaż i demontaż drzwi samochodowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. * Upewnij się, że drzwi są prawidłowo zamocowane i zabezpieczone przed otwarciem podczas jazdy. * Stan techniczny: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny drzwi, w tym zawiasów, zamków i klamek. Uszkodzone elementy mogą uniemożliwić prawidłowe zamknięcie lub otwarcie drzwi. * Wymień uszkodzone drzwi na nowe, zgodne ze specyfikacją producenta pojazdu. * Użytkowanie: * Nie otwieraj drzwi na ruchliwej ulicy, aby uniknąć kolizji z innymi pojazdami lub pieszymi. * Zamykaj drzwi delikatnie, ale stanowczo, aby upewnić się, że są prawidłowo zamknięte. Niedomknięte drzwi mogą otworzyć się podczas jazdy. * Zabezpiecz ładunek przewożony w pojeździe, aby nie blokował drzwi i nie utrudniał ich otwarcia w sytuacji awaryjnej. * Uważaj na dzieci podczas otwierania i zamykania drzwi. * Naprawy: * Naprawy blacharskie i lakiernicze drzwi samochodowych zlecaj wyłącznie profesjonalnym warsztatom. Nieprawidłowo wykonane naprawy mogą osłabić konstrukcję drzwi i zwiększyć ryzyko korozji. * Warunki atmosferyczne: * W zimie, po umyciu samochodu, upewnij się, że zamki i uszczelki drzwi są suche, aby uniknąć przymarznięcia drzwi. * Bezpieczeństwo po wypadku: * Po wypadku drogowym sprawdź, czy drzwi otwierają się prawidłowo i czy nie ma żadnych uszkodzeń, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu.

Inne z tej kategorii