MotoCraft
Zamek drzwi prz pr - SKV ESEN 16SKV002
Zamek drzwi prz pr - SKV ESEN 16SKV002

Zamek drzwi prz pr - SKV ESEN 16SKV002

ProducentSKV ESEN
76,70 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

VW GOLF IV przedni prawy VW Passat Golf IV New Beetle Bora SKODA Octavia I Superb II SEAT Leon Toledo II 3B1837016A Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres pr...

Kod taryfy celnej83012000
Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód

VW GOLF IV

przedni prawy VW Passat Golf IV New Beetle Bora SKODA Octavia I Superb II SEAT Leon Toledo II 3B1837016A

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

SKODA

  • OCTAVIA I (1996.09-2010.12) - Wszystkie wersje silnikowe

VOLKSWAGEN

  • PASSAT (1996.08 - 2000.11) - Wszystkie wersje silnikowe
  • PASSAT (1997.05 - 2000.11) KOMBI - Wszystkie wersje silnikowe

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Zamek drzwi prz pr - SKV ESEN 16SKV002: pasuje do 199 wersji pojazdów marek Seat, Skoda, Volkswagen.

  • AROSA 1.0
  • AROSA 1.4
  • AROSA 1.4 16V
  • AROSA 1.4 TDI
  • AROSA 1.7 SDI
  • LEON 1.4 16V
  • LEON 1.6
  • LEON 1.6 16 V
  • LEON 1.8 20V
  • LEON 1.8 20V T
  • LEON 1.8 20V T 4
  • LEON 1.8 T Cupra R
  • LEON 1.9 SDI
  • LEON 1.9 TDI
  • LEON 1.9 TDI Syncro
  • LEON 2.8
  • LEON 2.8 Cupra 4
  • TOLEDO II 1.4 16V
  • TOLEDO II 1.6
  • TOLEDO II 1.6 16V
  • TOLEDO II 1.8 20V
  • TOLEDO II 1.8 20VT
  • TOLEDO II 1.9 TDI
  • TOLEDO II 2.3 V5
  • TOLEDO II 2.3 V5 20V
  • OCTAVIA I 1.4
  • OCTAVIA I 1.4 16V
  • OCTAVIA I 1.6
  • OCTAVIA I 1.8
  • OCTAVIA I 1.8 T
  • OCTAVIA I 1.8 T 4x4
  • OCTAVIA I 1.9 SDI
  • OCTAVIA I 1.9 TDI
  • OCTAVIA I 2.0
  • OCTAVIA I Combi 1.4 16V
  • OCTAVIA I Combi 1.6
  • OCTAVIA I Combi 1.8 20V
  • OCTAVIA I Combi 1.8 T
  • OCTAVIA I Combi 1.8 T 4x4
  • OCTAVIA I Combi 1.9 SDI
  • OCTAVIA I Combi 1.9 TDI
  • OCTAVIA I Combi 1.9 TDI 4x4
  • OCTAVIA I Combi 2.0
  • OCTAVIA I Combi 2.0 4x4
  • OCTAVIA I Combi RS 1.8 T
  • OCTAVIA I RS 1.8 T
  • OCTAVIA I nadwozie zamknięte / kombi 1.9 D
  • OCTAVIA I nadwozie zamknięte / kombi 1.9 TDI
  • SUPERB I 1.8 T
  • SUPERB I 1.9 TDI
  • SUPERB I 2.0
  • SUPERB I 2.0 TDI
  • SUPERB I 2.5 TDI
  • SUPERB I 2.8 V6
  • BORA I 1.4 16V
  • BORA I 1.6
  • BORA I 1.6 16V
  • BORA I 1.6 FSI
  • BORA I 1.8
  • BORA I 1.8 4motion
  • BORA I 1.8 T
  • BORA I 1.9 SDI
  • BORA I 1.9 TDI
  • BORA I 1.9 TDI 4motion
  • BORA I 2.0
  • BORA I 2.0 4motion
  • BORA I 2.3 V5
  • BORA I 2.3 V5 4motion
  • BORA I 2.8 V6 4motion
  • BORA Variant 1.4 16V
  • BORA Variant 1.6
  • BORA Variant 1.6 16V
  • BORA Variant 1.6 FSI
  • BORA Variant 1.8 4motion
  • BORA Variant 1.8 T
  • BORA Variant 1.9 TDI
  • BORA Variant 1.9 TDI 4motion
  • BORA Variant 2.0
  • BORA Variant 2.0 4motion
  • BORA Variant 2.3 V5
  • BORA Variant 2.3 V5 4motion
  • BORA Variant 2.8 V6 4motion
  • GOLF IV 1.4 16V
  • GOLF IV 1.6
  • GOLF IV 1.6 16V
  • GOLF IV 1.6 FSI
  • GOLF IV 1.8
  • GOLF IV 1.8 4motion
  • GOLF IV 1.8 T
  • GOLF IV 1.8 T GTI
  • GOLF IV 1.9 SDI
  • GOLF IV 1.9 TDI
  • GOLF IV 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV 2.0
  • GOLF IV 2.0 4motion
  • GOLF IV 2.0 BiFuel
  • GOLF IV 2.3 V5
  • GOLF IV 2.3 V5 4motion
  • GOLF IV 2.8 VR6 4motion
  • GOLF IV 3.2 R32 4motion
  • GOLF IV Van 1.9 SDI
  • GOLF IV Van 1.9 TDI
  • GOLF IV Van 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV Variant 1.4 16V
  • GOLF IV Variant 1.6
  • GOLF IV Variant 1.6 16V
  • GOLF IV Variant 1.6 FSI
  • GOLF IV Variant 1.8 4motion
  • GOLF IV Variant 1.8 T
  • GOLF IV Variant 1.9 SDI
  • GOLF IV Variant 1.9 TDI
  • GOLF IV Variant 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV Variant 2.0
  • GOLF IV Variant 2.0 4motion
  • GOLF IV Variant 2.0 Bi-Fuel
  • GOLF IV Variant 2.3 V5
  • GOLF IV Variant 2.3 V5 4motion
  • GOLF IV Variant 2.8 V6 4motion
  • GOLF VAN IV Variant 1.4
  • GOLF VAN IV Variant 1.6
  • GOLF VAN IV Variant 1.9 SDI
  • GOLF VAN IV Variant 1.9 TDI
  • LUPO I 1.0
  • LUPO I 1.2 TDI 3L
  • LUPO I 1.4
  • LUPO I 1.4 16V
  • LUPO I 1.4 FSI
  • LUPO I 1.4 TDI
  • LUPO I 1.6 GTI
  • LUPO I 1.7 SDI
  • NEW BEETLE 1.4
  • NEW BEETLE 1.6
  • NEW BEETLE 1.8 T
  • NEW BEETLE 1.9 TDI
  • NEW BEETLE 2.0
  • NEW BEETLE 2.3 V5
  • NEW BEETLE 2.5
  • NEW BEETLE 3.2 RSI 4motion (1C9)
  • PASSAT B5 1.6
  • PASSAT B5 1.8
  • PASSAT B5 1.8 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 1.8 T
  • PASSAT B5 1.9 TDI
  • PASSAT B5 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5 1.9 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 2.0
  • PASSAT B5 2.0 4motion
  • PASSAT B5 2.3 VR5
  • PASSAT B5 2.3 VR5 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 2.5 TDI
  • PASSAT B5 2.5 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 2.8 V6
  • PASSAT B5 2.8 V6 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 1.6
  • PASSAT B5 Variant 1.8
  • PASSAT B5 Variant 1.8 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 1.8 T
  • PASSAT B5 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B5 Variant 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5 Variant 1.9 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.0
  • PASSAT B5 Variant 2.0 4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.3 VR5
  • PASSAT B5 Variant 2.3 VR5 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.5 TDI
  • PASSAT B5 Variant 2.5 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.8 V6
  • PASSAT B5 Variant 2.8 V6 Syncro/4motion
  • PASSAT B5.5 1.6
  • PASSAT B5.5 1.8 T
  • PASSAT B5.5 1.8 T 20V
  • PASSAT B5.5 1.8 T 4motion
  • PASSAT B5.5 1.9 TDI
  • PASSAT B5.5 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 2.0
  • PASSAT B5.5 2.0 4motion
  • PASSAT B5.5 2.0 TDI
  • PASSAT B5.5 2.3 V5
  • PASSAT B5.5 2.3 V5 4motion
  • PASSAT B5.5 2.5 TDI
  • PASSAT B5.5 2.5 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 2.8
  • PASSAT B5.5 2.8 4motion
  • PASSAT B5.5 4.0 W8 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 1.6
  • PASSAT B5.5 Variant 1.8 T
  • PASSAT B5.5 Variant 1.8 T 20V
  • PASSAT B5.5 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B5.5 Variant 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.0
  • PASSAT B5.5 Variant 2.0 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.0 TDI
  • PASSAT B5.5 Variant 2.3 VR5
  • PASSAT B5.5 Variant 2.3 VR5 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.5 TDI
  • PASSAT B5.5 Variant 2.5 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.8
  • PASSAT B5.5 Variant 2.8 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 4.0 W8 4motion
Alfa e-Parts AF08213
BÖLK BOL-G051001
FARE SA 28937
FISPA 610051A2
GOODREM RX0086
HERTH+BUSS ELPARTS 73100006
HOFFER 3100150
PLYOM P766915
RIDEX 1361D0035
SEAT 3B1837016A
SEAT 3D2837016K
SEAT 5Z1837016F
SEAT 6X1837014A
SEAT 6X1837014H
SEAT 6X1837016Q
SIDAT 610051A2
SKODA 3B1837016A
SKODA 3D2837016K
SKODA 5Z1837016F
SKODA 6X1837014A
SKODA 6X1837014H
SKODA 6X1837016Q
VAG 5Z1837016F
VAG 6X1837014H
VW 3B1837016A
VW 3D2837016K
VW 5Z1837016F
VW 6X1837014A
VW 6X1837014H
VW 6X1837016Q
4U Autoparts45701VV
ABAKUS132-053-046
ABAKUS132-053-092
Ac Rolcar36.4612
Ac Rolcar36.4632
AIC50629
Alfa e-PartsAF08213
at autoteile germanyat12780
AUDI6X1837014H
AUTOMEGA100019610
AUTOMEGA100020110
AUTOMEGA210747010
AUTOMEGA3083700146X1H
AUTOTEAMF10051A2
BBR Automotive001-10-21209
BBR Automotive001-10-24951
BLIC6010-01-020422P
BLIC6010-01-025422P
BOGAPA5316120
BOGAPA5316142
BOGAPA5316176
BOGAPA5316182
BorsehungB13356
BUGIADBDL14009
BUGIADBSP20491
CAUTEX766915
CSV electronic partsCAC3002
DIPASPORTCMA072DPSN
ENERGYZDP0005P
ERA660187
ERA690009
ESEN SKV16SKV002
ESEN SKV16SKV026
FARE SA28937
FASTFT00053
FEBI BILSTEIN172110
FERRONTOP13610030
FISPA610051A2
GECOSE73002
GT-BERGMANNGT43-021
HERTH+BUSS ELPARTS73100006
HOFFER3100150
JP GROUP1187500780
JP GROUP1187500880
JUMASA18324577
KSH EUROPE1880.0018103
MAXGEAR28-0267
MAXGEAR28-0331
MEAT & DORIA31150
Metalcaucho43100
METZGER2313000
METZGER2314048
METZGER2314534
MTR12187761
NTYEZC-VW-002
NTYEZC-VW-261
OSSCA12742
OSSCA13274
PLYOMP766915
RIDEX1361D0014
RIDEX1361D0035
SEAT3B1837016A
SEAT3D2837016K
SEAT5Z1837016F
SEAT6X1837014A
SEAT6X1837016Q
StarkSKDLO-2160013
StarkSKDLO-2160034
STCT443100
SWAG33101171
TOPRAN110 552
TOPRAN110552
TRICLO133550
VEMOV10-85-0005
VEMOV10-85-6347
VEMOV10850005
vika98370095101
WE PARTS461860189
WXQP370493
YSPARTSYS-LK0103P
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa drzwi samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: * Zleć montaż i demontaż drzwi samochodowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. * Upewnij się, że drzwi są prawidłowo zamocowane i zabezpieczone przed otwarciem podczas jazdy. * Stan techniczny: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny drzwi, w tym zawiasów, zamków i klamek. Uszkodzone elementy mogą uniemożliwić prawidłowe zamknięcie lub otwarcie drzwi. * Wymień uszkodzone drzwi na nowe, zgodne ze specyfikacją producenta pojazdu. * Użytkowanie: * Nie otwieraj drzwi na ruchliwej ulicy, aby uniknąć kolizji z innymi pojazdami lub pieszymi. * Zamykaj drzwi delikatnie, ale stanowczo, aby upewnić się, że są prawidłowo zamknięte. Niedomknięte drzwi mogą otworzyć się podczas jazdy. * Zabezpiecz ładunek przewożony w pojeździe, aby nie blokował drzwi i nie utrudniał ich otwarcia w sytuacji awaryjnej. * Uważaj na dzieci podczas otwierania i zamykania drzwi. * Naprawy: * Naprawy blacharskie i lakiernicze drzwi samochodowych zlecaj wyłącznie profesjonalnym warsztatom. Nieprawidłowo wykonane naprawy mogą osłabić konstrukcję drzwi i zwiększyć ryzyko korozji. * Warunki atmosferyczne: * W zimie, po umyciu samochodu, upewnij się, że zamki i uszczelki drzwi są suche, aby uniknąć przymarznięcia drzwi. * Bezpieczeństwo po wypadku: * Po wypadku drogowym sprawdź, czy drzwi otwierają się prawidłowo i czy nie ma żadnych uszkodzeń, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu.

Inne z tej kategorii