MotoCraft
Wahacz przód lewy - SKV ESEN 69SKV201
Wahacz przód lewy - SKV ESEN 69SKV201

Wahacz przód lewy - SKV ESEN 69SKV201

ProducentSKV ESEN
126,29 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT LAGUNA II DANE TECHNICZNE: Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny NUMERY OE: RENAULT: 8200026654 RENAULT: 8200232030 RENAULT: 8200273728 RENAULT: 8200389134 RENAULT: 8200452715 RENAULT: 8200602612 . INFORMACJE DODATKOWE Tarcze hamulcowe,...

Kod taryfy celnej87088035
Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowylewa, Przód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

RENAULT LAGUNA II

DANE TECHNICZNE:

  • Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny

NUMERY OE:

  • RENAULT: 8200026654
  • RENAULT: 8200232030
  • RENAULT: 8200273728
  • RENAULT: 8200389134
  • RENAULT: 8200452715
  • RENAULT: 8200602612

.

INFORMACJE DODATKOWE

  • Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt.
  • W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach.
  • Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.

Wahacz przód lewy - SKV ESEN 69SKV201: pasuje do 55 wersji pojazdów marki Renault.

  • LAGUNA II 1.6
  • LAGUNA II 1.6 16V (BG0A, BG0L)
  • LAGUNA II 1.6 16V (BG1G, BG1H)
  • LAGUNA II 1.6 LPG
  • LAGUNA II 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V)
  • LAGUNA II 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M)
  • LAGUNA II 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V)
  • LAGUNA II 1.8 16V (BG0B, BG0M)
  • LAGUNA II 1.9 dCI (BG0E)
  • LAGUNA II 1.9 dCi
  • LAGUNA II 1.9 dCi (BG05)
  • LAGUNA II 1.9 dCi (BG08, BG0G)
  • LAGUNA II 1.9 dCi (BG0R)
  • LAGUNA II 1.9 dCi (BG12)
  • LAGUNA II 1.9 dCi (BG1A, BG1V)
  • LAGUNA II 1.9 dCi (BG1A, BG1W)
  • LAGUNA II 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W)
  • LAGUNA II 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P)
  • LAGUNA II 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y)
  • LAGUNA II 2.0 16V (BG1Y)
  • LAGUNA II 2.0 16V IDE (BG0N)
  • LAGUNA II 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M)
  • LAGUNA II 2.0 dCi (BG14, BG1S)
  • LAGUNA II 2.0 dCi (BG1T)
  • LAGUNA II 2.2 dCi
  • LAGUNA II 2.2 dCi (BG09)
  • LAGUNA II 2.2 dCi (BG0F)
  • LAGUNA II 2.9 V6 24V
  • LAGUNA II 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y)
  • LAGUNA II Grandtour 1.6
  • LAGUNA II Grandtour 1.6 16V
  • LAGUNA II Grandtour 1.6 16V (KG0A, KG0L)
  • LAGUNA II Grandtour 1.6 Bifuel
  • LAGUNA II Grandtour 1.8 16V
  • LAGUNA II Grandtour 1.8 16V (KG0B, KG0M)
  • LAGUNA II Grandtour 1.8 16V (KG0J)
  • LAGUNA II Grandtour 1.9 dCI (KG0E)
  • LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi
  • LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi (KG05)
  • LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi (KG0E, KG0R)
  • LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi (KG0G)
  • LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi (KG1A, KG1W)
  • LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi (KG1V)
  • LAGUNA II Grandtour 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P)
  • LAGUNA II Grandtour 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y)
  • LAGUNA II Grandtour 2.0 16V (KG1Y)
  • LAGUNA II Grandtour 2.0 16V IDE (KG0N)
  • LAGUNA II Grandtour 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03)
  • LAGUNA II Grandtour 2.0 dCi (KG1S)
  • LAGUNA II Grandtour 2.0 dCi (KG1T)
  • LAGUNA II Grandtour 2.2 dCi
  • LAGUNA II Grandtour 2.2 dCi (KG09)
  • LAGUNA II Grandtour 2.2 dCi (KG0F)
  • LAGUNA II Grandtour 2.9 V6 24V
  • LAGUNA II Grandtour 3.0 V6 24V (KG0D)
69SKV201
A.Z. Meisterteile AZMT-42-010-2927
MASTER-SPORT GERMANY 29413-PCS-MS
MEHA AUTOMOTIVE MH21273
RENAULT 82 00 026 654
RENAULT 82 00 232 030
RENAULT 82 00 273 728
RENAULT 82 00 389 134
RENAULT 82 00 452 715
RENAULT 82 00 602 612
RIDEX 273C0461
Stark SKCA-0050459
4U AutopartsG10487
4U AutopartsG38895
A.B.S.210859
A.Z. MeisterteileAZMT-42-010-2927
ABTEXBSJ6170S
ALTE AUTOMOTIVE79503AL
APlus12837AP
ASAM AUTOMOTIVE80848
ASMETAL30RN0510
AUTO FRANCE PARTS13-0007S
AUTOMEGA110115810
AYD9701726
AYD OE - Excellence97-01726
BBR Automotive001-10-20035
BENDIX041929B
BGATRC7305
BLUE PRINTADN186107
BORG & BECKBCA6158
BSGBSG75-315-024
COMLINECCA1192
COMLINECCA2192
CORTECO49399942
CTECS-1005L
DAYCODSS3748
DELPHITC1263
DELPHITC1263-11B1
DIEDERICHS1189500
DIEDERICHS1189501
DIEDERICHS1447201
DIEDERICHS1447300
DIEDERICHS1447301
DITASA1-2884
DITASA1-2885
DJ PARTSDA2163
DYS20-90516-2
EGT141170EGT
ETS22.TC.288
EUROREPAR1634887280
FARE SATR608
FASTFT15752
FEBI BILSTEIN22133
Febi Bilstein22265
Febi Bilstein22821
FIRST LINEFCA6158
FORMPART2209020
GSPS060693
GT-BERGMANNGT20-035
HART431011
JP GROUP4340100370
KAVO PARTSSCA-10986
KAWE850025529
KLAXCAR FRANCE47441z
KRAFT AUTOMOTIVE4215122
LEMFÖRDER2941301
LYNXAUTOC5284L
MAGNETI MARELLI301181395500
MANDOMSA016027
MAPCO49131
MASTER-SPORT GERMANY29413-PCS-MS
MAXGEAR72-1545
MDRGSP-S060693
MEHA AUTOMOTIVEMH21273
MEHA AUTOMOTIVEMH21426
MERTZM-S0747
METZGER58064301
MEYLE16-160500019/HD
MGASB8764
MONROEL25529
MONROEL25530
MOOGRE-WP-2301
MOOGRE-WP-2301P
MOTAQUIPVSA995A
MOTAQUIPVSA996A
MTR935534
NK5013927
NTYZWD-RE-020
OCAP0793877
OMG SRLG40.4271/C
Omnicraft2399052
QUINTON HAZELLQSA2012S
RENAULT8200026654
RENAULT8200232030
RENAULT8200273728
RENAULT8200389134
RENAULT8200452715
RENAULT8200602612
RIDEX273C0461
RIDEX772S0944
RTS96-90405-2
SASIC4003319
Schaeffler FAG821032810
SIDEM5870
SKFVKDS326014B
SPIDAN CHASSIS PARTS46393
StarkSKCA-0050459
StarkSKSSK-1600945
STELLOX57-03520-SX
STELLOX57-03520A-SX
STORM QUALITY PARTS88054
SWAG60 92 2133
SWAG60 92 2265
SWAG60 92 2821
SWAG60922133
TALOSA40-06323
TechnikaRS2661
TRICLO775458
TRWJTC1017
UNIGOM506739
VAICOV46-0122
VEMA23671
Wti AutomotiveA393685
ZentPartsZ25079
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa wahaczy i elementów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Montaż i demontaż: * Zleć montaż i demontaż wahaczy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzenia układu zawieszenia i utraty kontroli nad pojazdem. 2. Używanie narzędzi: * Podczas montażu i demontażu używaj odpowiednich narzędzi, zgodnie z zaleceniami producenta. Niewłaściwe narzędzia mogą uszkodzić elementy zawieszenia lub spowodować obrażenia. 3. Moment dokręcania: * Dokręcaj śruby i nakrętki z odpowiednim momentem dokręcania, zgodnie ze specyfikacją producenta. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do poluzowania się elementów, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintów. 4. Stan techniczny: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny wahaczy i elementów zawieszenia. Wszelkie uszkodzenia, takie jak pęknięcia, korozja lub nadmierny luz, mogą wpływać na bezpieczeństwo jazdy. 5. Wymiana: * Wymieniaj wahacze i elementy zawieszenia zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Zużyte lub uszkodzone elementy mogą negatywnie wpływać na prowadzenie pojazdu i zwiększać ryzyko wypadku. 6. Jakość części: * Używaj tylko wysokiej jakości części zamiennych, które spełniają normy i specyfikacje producenta pojazdu. Tanie, niskiej jakości części mogą być mniej trwałe i bezpieczne. 7. Geometria zawieszenia: * Po wymianie wahaczy sprawdź i ustaw geometrię zawieszenia. Nieprawidłowa geometria może powodować nierównomierne zużycie opon, pogorszenie prowadzenia pojazdu i zwiększenie zużycia paliwa. 8. Warunki drogowe: * Unikaj jazdy po nierównych drogach i dziurach, które mogą powodować nadmierne obciążenia dla układu zawieszenia i prowadzić do uszkodzeń. 9. Przeciążenie pojazdu: * Nie przeciążaj pojazdu ponad dopuszczalną masę całkowitą. Nadmierne obciążenie może uszkodzić układ zawieszenia i wpłynąć na bezpieczeństwo jazdy. 10. Modyfikacje: * Unikaj nieautoryzowanych modyfikacji układu zawieszenia. Zmiany mogą wpłynąć na stabilność pojazdu i zwiększyć ryzyko wypadku. 11. Konsultacje: * W razie wątpliwości skonsultuj się z doświadczonym mechanikiem lub specjalistą ds. zawieszenia, aby uzyskać poradę dotyczącą odpowiedniego doboru i montażu wahaczy i elementów zawieszenia.

Inne z tej kategorii