MotoCraft
Wahacz honda p. civic 01- le - MAXGEAR 72-1877
Wahacz honda p. civic 01- le - MAXGEAR 72-1877

Wahacz honda p. civic 01- le - MAXGEAR 72-1877

ProducentMAXGEAR
663,05 zł
MAXGEAR
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Dane techniczne Strona zabudowy: na dole Strona zabudowy: oś przednia, z lewej Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny Informacja uzupełniająca: bez przegubu nośnego / prowadzącego Informacja uzupełniająca: z poduszką gumową Materiał: blacha stalowa parzys...

Dane techniczne

Strona zabudowy: na dole

Strona zabudowy: oś przednia, z lewej

Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny

Informacja uzupełniająca: bez przegubu nośnego / prowadzącego

Informacja uzupełniająca: z poduszką gumową

Materiał: blacha stalowa

parzyste numery artykułów: 72-1878

 

 

  • Strona zabudowy: na dole
  • Strona zabudowy: oś przednia, z lewej
  • Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez przegubu nośnego / prowadzącego
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z poduszką gumową
  • Materiał: blacha stalowa
  • parzyste numery artykułów: 72-1878

Kody użytkowe TecDoc

MGZ-113019

 

 

Numery OEM

HONDA: 51360-S5A-020, 51360-S5A-800, 51360-S5A-A03, 51360-S5A-A20, 51360-S6A-A00, 51360-S6D-G00

 

 

A.B.S.: 210815, 211014

ASHIKA: 72-04-414, 72-04-414L

ASHUKI BY PALIDIUM: 1470-9104

BIRTH: BR1997

BLUE PRINT: ADH286124, ADH286129C, ADH28691C

BORG & BECK: BCA6243

COMLINE: CCA1034, CCA1124

DELPHI: TC1734

FAG: 821 0892 10

FAI AUTOPARTS: SS2090

FEBI BILSTEIN: 30426, 42126, 42193

FIRST LINE: FCA6243

FLENNOR: FL9977-G

FORMPART: 3609015

FRAP: 3282

HERTH+BUSS JAKOPARTS: J4904019, J4904042

JAPANPARTS: BS-414, BS-414L

JAPKO: 72414, 72414L

JP GROUP: 3440101179, QSA2066S

KAGER: 87-1028

KAVO PARTS: SCA-2090

KAWE: FL9977-G

MAPCO: 51270

METZGER: 58044201

MEYLE: 31-16 050 0081, 31-16 050 0087

MONROE: L40534

MOOG: HO-WP-2548

NIPPARTS: J4904019

NK: 5012659, 5012660

OPTIMAL: G6-1532

QUINTON HAZELL: QSA2066S

SASIC: 7476211

SIDEM: 47878

SPIDAN: 57518

SWAG: 85 93 0426, 85 94 2126, 85 94 2193

TALOSA: 40-00837

TRISCAN: 8500 40534

VAICO: V26-0126

VEMA: 26209

 

 

Samochody osobowe

HONDA: CIVIC VII coupe (EM2), CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV), CIVIC VII sedan (ES, ET)

 

 

A.B.S.210815
A.B.S.211014
ASHIKA72-04-414L
ASHIKA72-04-414
ASHUKI by Palidium1470-9104
BIRTHBR1997
BLUE PRINTADH286124
BLUE PRINTADH286129C
BLUE PRINTADH28691C
BORG & BECKBCA6243
COMLINECCA1124
COMLINECCA1034
DELPHITC1734
FAG821089210
FAI AutoPartsSS2090
FEBI BILSTEIN42126
FEBI BILSTEIN42193
FEBI BILSTEIN30426
FIRST LINEFCA6243
FLENNORFL9977-G
FORMPART3609015
FRAP3282
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4904042
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4904019
HONDA51360-S6A-A00
HONDA51360-S6D-G00
HONDA51360-S5A-A20
HONDA51360-S5A-A03
HONDA51360-S5A-800
HONDA51360-S5A-020
JAPANPARTSBS-414
JAPANPARTSBS-414L
JAPKO72414L
JAPKO72414
JP GROUP3440101179
JP GROUPQSA2066S
KAGER87-1028
KAVO PARTSSCA-2090
MAPCO51270
METZGER58044201
MEYLE31-160500087
MEYLE31-160500081
MONROEL40534
MOOGHO-WP-2548
NK5012660
NK5012659
OPTIMALG6-1532
SASIC7476211
SIDEM47878
SPIDAN57518
SWAG85942193
SWAG85930426
SWAG85942126
TALOSA40-00837
TRISCAN850040534
VAICOV26-0126
VEMA26209
MAXGEAR

MAXGEAR

MAXGEAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA ul. Ekonomiczna 20, 43-150 Bieruń, PL [email protected]
Producent
MAXGEAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Ekonomiczna 20
43-150 Bieruń, Polska

Inne z tej kategorii