MotoCraft
Termostat chevrolet/daewoo - SKV ESEN 20SKV057
Termostat chevrolet/daewoo - SKV ESEN 20SKV057

Termostat chevrolet/daewoo - SKV ESEN 20SKV057

ProducentSKV ESEN
28,74 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CHEVROLET REZZO 05-/DAEWOO LACETTI 02-/00-

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Kod taryfy celnej90321080

CHEVROLET REZZO 05-/DAEWOO LACETTI 02-/00-

Termostat chevrolet/daewoo - SKV ESEN 20SKV057: pasuje do 5 wersji pojazdów marek Chevrolet, DAEWOO.

  • LACETTI 1.4 16V
  • NUBIRA sedan 1.4
  • REZZO nadwozie wielkoprzestrzenne (U100) 1.6
  • LACETTI liftback 1.4
  • REZZO
PLYOM P756915
Alfa e-Parts AF10593
CHEVROLET 96460002
CHEVROLET 96835286
DIPASPORT TRM206N
ELTA AUTOMOTIVE EH2154
FARE SA 22093
GMC 96460002
MASTER-SPORT GERMANY 96460002-PCS-MS
RIDEX 316T0167
20SKV057
SRLine 2505TH-1
SRLine 2505TH-2
Stark SKTC-0560166
VEMA 460292
VEMA 460516
ABAKUS007-025-0005
ABAKUS007-025-0003
ACEMARK231898
AKRON-MALÒTER245
AKS DASIS155003N
ASHIKA380WW05
ASHUKI by PalidiumJ75006
BEHRTI24087D
BLUE PRINTADG09223
BORG & BECKBBT111
BSGBSG16126001
CALORSTAT by VernetTH711187J
CHEVROLET96835286
CHEVROLET96460002
DODA1040230002
ERA350489
Febi Bilstein107702
FENOXTS125
FIRST LINEFTK111
FISPA94735
GATESTH44087G1
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1530906
HOFFER8192735
JAPANPARTSVTW05
JAPKO38W05
KAMOKA7710200
KAVO PARTSTH1005
LUZARLT0586
MAGNETI MARELLI359001200910
MAPCO28514
MAXGEAR180426
MDRMTH4W05
MEAT & DORIA92735
METZGER4006136
MOTAQUIPLVTK218
MOTORAD58988
NPSD153O06
ORIGINAL IMPERIUM90819
PEMEBLA6886
PEMEBLAJAPVTW05
STELLOX2340024SX
STELLOX2340128SX
SWAG33 10 4983
TRISCAN862040388
TRISCAN8620 40388
VALEO821717
VEMOV51990004
WILMINK GROUPWG1409481
WILMINK GROUPWG1426506
WILMINK GROUPWG1445913
WILMINK GROUPWG1493094
WILMINK GROUPWG1787280
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa termostatów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko poparzenia: * Przed wymianą termostatu upewnij się, że silnik ostygł. Praca na gorącym silniku grozi poparzeniem. * Unikaj kontaktu z płynem chłodniczym, który może być gorący i pod ciśnieniem. 2. Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Nieprawidłowy montaż termostatu może prowadzić do przegrzania silnika i poważnych uszkodzeń. * Zawsze stosuj się do instrukcji montażu producenta pojazdu lub termostatu. 3. Ryzyko obrażeń: * Używaj odpowiednich narzędzi i sprzętu ochronnego (np. rękawic, okularów) podczas wymiany termostatu. * Pracuj w dobrze wentylowanym miejscu, aby uniknąć wdychania oparów płynu chłodniczego. 4. Ryzyko związane z płynem chłodniczym: * Płyn chłodniczy jest toksyczny. Unikaj kontaktu ze skórą i oczami. W razie kontaktu przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Zużyty płyn chłodniczy utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie wylewaj do kanalizacji ani do gleby. 5. Kompatybilność: * Upewnij się, że nowy termostat jest odpowiedni do modelu Twojego pojazdu. Niezgodność może skutkować nieprawidłową pracą układu chłodzenia. 6. Bezpieczeństwo po montażu: * Po wymianie termostatu sprawdź poziom płynu chłodniczego i uzupełnij w razie potrzeby. * Monitoruj temperaturę silnika po wymianie, aby upewnić się, że termostat działa prawidłowo. 7. Utylizacja: * Stary termostat i opakowanie utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii