MotoCraft
Termostat bra.1,2 16v / punto ii 16v - SKV ESEN 20SKV054
Termostat bra.1,2 16v / punto ii 16v - SKV ESEN 20SKV054

Termostat bra.1,2 16v / punto ii 16v - SKV ESEN 20SKV054

ProducentSKV ESEN
27,20 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BRA.1.2 16V / PUNTO II 16V.... Oryginalny produkt wysokiej jakości znanego producenta: ESEN SKV Lista kompatybilnych pojazdów wraz z dodatkowymi informacjami o zastosowaniu danej części znajduje się w zakładce PASUJE DO POJAZDÓW pod parametrami.

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Kod taryfy celnej90321080

BRA.1.2 16V / PUNTO II 16V....

  • Oryginalny produkt wysokiej jakości znanego producenta: ESEN SKV
  • Lista kompatybilnych pojazdów wraz z dodatkowymi informacjami o zastosowaniu danej części znajduje się w zakładce PASUJE DO POJAZDÓW pod parametrami.
SKV20SKV054
20SKV054
5901947348451
AKRON-MALÒTER010
BEHRTI12287D
BGACT5163
BORG & BECKBBT126
BorgWarner (Wahler)315187D
CALORSTAT by VernetTH678287J
DENSODTM87585
EPS1880187
ERA350009
FACET78187
FAE5344487
FASTFT58145
FIAT46523118
FIAT46737644
FIAT0046523118
FIAT0046737644
FIRST LINEFTK126
FISPA94078
GATESTH14887G1
HELLA8MT354773601
HOFFER8192078
INTERMOTOR75052
INTERMOTORKTS036
KW580187
MAGNETI MARELLI352317000450
MAGNETI MARELLI352058587000
MAPCO28010
MEAT & DORIA92078
METZGER4006187
MOTAQUIPVTK87
MOTORAD58587
MTE-THOMSONVT36987
QUINTON HAZELLQTH593K
SASIC3306018
TRISCAN862019687
VALEO819938
VALEO820559
VEMOV24990013
WILMINK GROUPWG1091586
WILMINK GROUPWG1217572
WILMINK GROUPWG1409163
WILMINK GROUPWG1445585
WILMINK GROUPWG1445819
WILMINK GROUPWG1492707
WILMINK GROUPWG1760458
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa termostatów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko poparzenia: * Przed wymianą termostatu upewnij się, że silnik ostygł. Praca na gorącym silniku grozi poparzeniem. * Unikaj kontaktu z płynem chłodniczym, który może być gorący i pod ciśnieniem. 2. Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Nieprawidłowy montaż termostatu może prowadzić do przegrzania silnika i poważnych uszkodzeń. * Zawsze stosuj się do instrukcji montażu producenta pojazdu lub termostatu. 3. Ryzyko obrażeń: * Używaj odpowiednich narzędzi i sprzętu ochronnego (np. rękawic, okularów) podczas wymiany termostatu. * Pracuj w dobrze wentylowanym miejscu, aby uniknąć wdychania oparów płynu chłodniczego. 4. Ryzyko związane z płynem chłodniczym: * Płyn chłodniczy jest toksyczny. Unikaj kontaktu ze skórą i oczami. W razie kontaktu przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Zużyty płyn chłodniczy utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie wylewaj do kanalizacji ani do gleby. 5. Kompatybilność: * Upewnij się, że nowy termostat jest odpowiedni do modelu Twojego pojazdu. Niezgodność może skutkować nieprawidłową pracą układu chłodzenia. 6. Bezpieczeństwo po montażu: * Po wymianie termostatu sprawdź poziom płynu chłodniczego i uzupełnij w razie potrzeby. * Monitoruj temperaturę silnika po wymianie, aby upewnić się, że termostat działa prawidłowo. 7. Utylizacja: * Stary termostat i opakowanie utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii