MotoCraft
Taśma poduszki powietrznej airbag - SKV ESEN 96SKV611
Taśma poduszki powietrznej airbag - SKV ESEN 96SKV611
Taśma poduszki powietrznej airbag - SKV ESEN 96SKV611 — zdjęcie 2
Taśma poduszki powietrznej airbag - SKV ESEN 96SKV611 — zdjęcie 3
Taśma poduszki powietrznej airbag - SKV ESEN 96SKV611 — zdjęcie 4
Taśma poduszki powietrznej airbag - SKV ESEN 96SKV611 — zdjęcie 5

Taśma poduszki powietrznej airbag - SKV ESEN 96SKV611

ProducentSKV ESEN
83,66 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

OPEL INSIGNIA A OPEL INSIGNIA A

Kod taryfy celnej87089997
Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduNiezdefiniowany
WersjaEuropejska

OPEL INSIGNIA A

OPEL INSIGNIA A

96SKV611
BAPMICBACB51-731001
BOGAPG7310102
CSV electronic partsCAV1114
NTYEAS-PL-008
OPEL0199414
OPEL20817721
OPEL22899138
OPEL25947775
Professional Parts28349138
VEMOV40-72-0073
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa poduszek powietrznych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Należy zlecić montaż i demontaż poduszek powietrznych wykwalifikowanemu personelowi, aby uniknąć ryzyka nieprawidłowego działania lub obrażeń. * Poduszki powietrzne są przeznaczone do jednorazowego użytku. Po aktywacji należy je wymienić na nowe. * Nie należy samodzielnie naprawiać lub modyfikować poduszek powietrznych, ponieważ może to zakłócić ich prawidłowe działanie. * Należy unikać ekstremalnych temperatur i wilgoci, które mogą negatywnie wpłynąć na działanie poduszek powietrznych. * Po upływie daty ważności, poduszki powietrzne mogą nie działać prawidłowo i należy je wymienić. * Podczas transportu poduszek powietrznych należy przestrzegać odpowiednich przepisów dotyczących materiałów niebezpiecznych. * Upewnij się, że pasy bezpieczeństwa są zawsze prawidłowo zapięte. Poduszka powietrzna stanowi uzupełnienie, a nie zamiennik pasów. * Zachowaj bezpieczną odległość od kierownicy i deski rozdzielczej. Zbyt bliska pozycja może zwiększyć ryzyko obrażeń w przypadku aktywacji poduszki powietrznej. * Nie umieszczaj żadnych przedmiotów na lub w pobliżu poduszek powietrznych, ponieważ mogą one zostać wystrzelone podczas aktywacji i spowodować obrażenia. * W przypadku awarii systemu poduszek powietrznych, należy niezwłocznie skontaktować się z serwisem samochodowym. * Zwróć uwagę na kontrolkę poduszek powietrznych. Jeśli kontrolka świeci się lub miga, może to wskazywać na problem w systemie. * Poduszki powietrzne mogą powodować obrażenia, zwłaszcza u dzieci i osób o drobnej budowie ciała. Należy zachować szczególną ostrożność. * Nie wolno używać fotelików dziecięcych montowanych tyłem do kierunku jazdy na siedzeniach wyposażonych w aktywne poduszki powietrzne. * Po wypadku samochodowym, nawet jeśli poduszki powietrzne nie zostały aktywowane, należy skontrolować system poduszek powietrznych w serwisie. * Podczas prac spawalniczych w samochodzie, należy odłączyć system poduszek powietrznych, aby uniknąć przypadkowej aktywacji.

Inne z tej kategorii