MotoCraft
Szczęki hamulcowy. opel astra/corsa/tigra/vectra 1,0-… - MEYLE 614 042 1007
Szczęki hamulcowy. opel astra/corsa/tigra/vectra 1,0-… - MEYLE 614 042 1007

Szczęki hamulcowy. opel astra/corsa/tigra/vectra 1,0-… - MEYLE 614 042 1007

ProducentMEYLE
455,88 zł
MEYLE
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Specyfikacja techniczna: bez sprężyny, z dźwignią strona zabudowy: oś tylna szerokość [mm]: 46 średnica [mm]: 200

Specyfikacja techniczna:

  • bez sprężyny, z dźwignią
  • strona zabudowy: oś tylna
  • szerokość [mm]: 46
  • średnica [mm]: 200
A.B.S.8885
ABEC0X008ABE
APECSHU494
ATE03.0137-0396.2
ATE03.0137-0267.2
BENDIX362218B
BOSCH0986487264
BOSCH0986487614
BREMBOS59513
CHEVROLET96430417
CIFAM153-309
DAEWOOS4520006
DAEWOOS4520005
DAEWOONP1441
DAEWOOS4520003
DAEWOONP1464
DELPHILS1622
DENCKERMANNB120077
E.T.F.09-0477
FEBI BILSTEIN17457
FERODOFSB4184
FERODOFSB335
fri.tech.1073.167
FTEBB1131A2
GENERAL MOTORS90421797
GENERAL MOTORS90542863
GENERAL MOTORS91149506
GENERAL MOTORS91158366
GENERAL MOTORS9196292
GIRLING5185439
HELLA PAGID8DB355022-691
HELLA PAGID8DB355005-221
HELLA PAGID8DB355005-031
HELLA PAGID8DB355004-201
HELLA PAGID8DB355002-471
HELLA PAGID8DB355001-301
HELLA PAGID8DB355004-211
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3500902
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3500912
JAPANPARTSGF-395AF
JURID362218J
LPR08130
LPROEK561
LPROEK527
LPR06800
MAPCO8821
MAPCO8863
METELLI53-0309
METZGERMG564
METZGERMG952
MEYLE6145330006
MINTEXMSP300
MINTEXMSP123
MINTEXMSP124
MINTEXMSP280
MINTEXMSP314
MINTEXMFR332
MINTEXMFR595
MINTEXMSK226
MINTEXMSK289
NIPPARTSJ3500900
NK2736540
NK2736797
OPEL1605953
OPEL1605929
OPEL1605910
OPEL1605812
OPEL1605056
OPEL1605042
PAGIDH8715
PAGIDH9485
RAICAM2680
REMSA4398.00
sbs18492736540
sbs18492736797
SCT - MANNOLSS520
SIMERS514
SIMERS664
SWAG40917457
TEXTAR84044900
TEXTAR83058200
TEXTAR91058200
TEXTAR91044900
TEXTAR83044900
TEXTAR83044902
TEXTAR84058200
TEXTAR84044903
TEXTAR84044902
TEXTAR84044901
TOPRAN202460
TOPRAN206325
TRISCAN810024540
TRUSTING073.167
TRWGS8543
VAICOV40-8111
VALEO562078
VILLAR629.0618
ZIMMERMANN10990.100.5
MEYLE

MEYLE

MEYLE AG Merkurring 111, 22143 Hamburg, DE [email protected] 49 40 67506 510
Producent
MEYLE AG
Merkurring 111
22143 Hamburg, Niemcy
[email protected] · 49 40 67506 510

Inne z tej kategorii