MotoCraft
Sprężyna gazowa szyby tylnej - SKV ESEN 52SKV750
Sprężyna gazowa szyby tylnej - SKV ESEN 52SKV750

Sprężyna gazowa szyby tylnej - SKV ESEN 52SKV750

ProducentSKV ESEN
33,46 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HYUNDAI SANTA FE I

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990
WersjaEuropejska
Siła wyrzutu100 N
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

HYUNDAI SANTA FE I

Sprężyna gazowa szyby tylnej - SKV ESEN 52SKV750: pasuje do 8 wersji pojazdów marki Hyundai.

  • SANTA FÉ I 2.0
  • SANTA FÉ I 2.0 CRDi
  • SANTA FÉ I 2.0 CRDi 4x4
  • SANTA FÉ I 2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła
  • SANTA FÉ I 2.4 16V
  • SANTA FÉ I 2.4 16V 4x4
  • SANTA FÉ I 2.7 4x4
  • SANTA FÉ I 2.7 V6 4x4
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1900
Stark SKGSR-3970016
RIDEX 2454G0017
4X4 ESTANFIEST-ZSAH0004
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-1900
AKRON-MALÒ127839
ASHIKAZSAH0004
BLUE PRINTADG05828
CASALSA2611
CAUTEX772945
DOGA2032423
ESEN SKV52SKV750
FARE SA33968
FEBI BILSTEIN27937
HART813937
HYUNDAI8717026011
HYUNDAI8717026010
JAPANPARTSGSJH0004
JAPANPARTSZSH0004
JAPKOZSJH0004
JUNIOR GAS SPRINGGS28744
JUNIOR GAS SPRINGJB550550
KAGER89-0449
KAWE871043233
KILEN426019
KRAFT AUTOMOTIVE8504652
KRAFTVOLL GERMANY09010389
KRAFTVOLL GERMANY09010528
KRONERK3529045
KSH EUROPE1840.0050018
LESJÖFORS8137219
LYNXautoGS-1304
MAGNETI MARELLI430719029600
MAGNETI MARELLI430719029605
MANDOEGS00044K
MAPCO91593
MAXGHY109-RB
MAXGEAR12-1950
MDRMGS-7HY004
MEHA AUTOMOTIVEMH70987
Metalcaucho46375
METZGER2110389
MontcadaRHY016
NTYAE-HY-034
OSSCA24705
PATRONPGS1273PX
PEMEBLAJAPZSH0004
PLYOMP772945
QH Talbros128744
QH TalbrosLIP128744
QUINTON HAZELLQTS128744
RIDEX2454G0017
ROCGS1047
STABILUS1273PX
StarkSKGSR-3970016
StarkSKGSR3970016
STCT446375
STELLOX11-10277-SX
SWAG90927937
SWAG90 92 7937
TRIALLIGS0827
VAICOV520034
ZEKKERTGF-1712
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii