MotoCraft
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV712
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV712

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV712

ProducentSKV ESEN
28,06 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

SEAT ALHAMBRA VW SHARAN

Kod taryfy celnej87082990
WersjaEuropejska
Typ samochoduSamochody dostawcze
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Siła wyrzutu740 N

SEAT ALHAMBRA VW SHARAN

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV712: pasuje do 10 wersji pojazdów marek Seat, Volkswagen.

  • ALHAMBRA 1.4 TSI
  • ALHAMBRA 1.8 TSI
  • ALHAMBRA 2.0 TDI
  • ALHAMBRA 2.0 TDI 4Drive
  • ALHAMBRA 2.0 TSI
  • OE ALHAMBRA
  • SHARAN 1.4 TSI
  • SHARAN 2.0 TDI
  • SHARAN 2.0 TDI 4motion
  • SHARAN 2.0 TSI
SEAT 7N0 827 550 B
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-2253
RIDEX 219G0901
SEAT 7N0 827 550
Stark SKGS-0220955
VW 7N0 827 550
VW 7N0827550
VW 7N0 827 550 B
4X4 ESTANFIEST-ZSA09136
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-2253
ABAKUS101-00-814
ABAKUS10100814
AKRON-MALÒ127743
ASHIKAZSA09136
CASALSA2822
DENCKERMANNG110133
DOGA2019403
ESEN SKV52SKV712
FEBI BILSTEIN38189
FERRON2272
FERRON1908
JAPANPARTSGSJ09136
JAPANPARTSZS09136
JAPKOZSJ09136
JP GROUP1181217300
JUNIOR GAS SPRINGGJ0745433131
JUNIOR GAS SPRINGGJ0745424
JUNIOR GAS SPRINGGH0745424
KAMOKA7092491
KAWE8710292101
KILEN456022
KRAFT AUTOMOTIVE8500101
LESJÖFORS8182922
LUCASLSG2474
LUCASLSG2259
MAXGVW113P-RB
MAXGEAR121528
MAXGEAR12-2299
MDRMGS-709136
MEHA AUTOMOTIVEMH72033
METZGER2110611
MEYLE1409100094
MONROEML6216
MontcadaRVW046
MTR12161361
NTYAE-SE-021
OSSCA66142
PEMEBLAJAPZS09136
QUINTON HAZELLQTS828339
RIDEX219G0901
ROCGS1694
SEAT7N0827550B
SEAT7N0827550
STABILUS166115
StarkSKGS-0220955
StarkSKGS0220955
SWAG30 93 8189
SWAG30938189
TOORSX42094
TOPRAN115227
VEMA51591
vika88271798201
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii