MotoCraft
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV706
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV706

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV706

ProducentSKV ESEN
26,75 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT MEGANE III HATCHBACK LIFTBACK RENAULT Megane III Hatchback Liftback 904510001R    

Siła wyrzutu600 N
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

RENAULT MEGANE III HATCHBACK LIFTBACK

RENAULT Megane III Hatchback Liftback 904510001R

 

 

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV706: pasuje do 24 wersji pojazdów marki Renault.

  • MEGANE III Hatchback Van 1.5 dCi (BZ0C, BZ1A)
  • MEGANE III Hatchback Van 1.5 dCi (BZ0D, BZ1G, BZ1F, BZ1M, BZ1W, BZ0R, BZ10)
  • MEGANE III liftback 1.2 TCe (BZ16, BZ28)
  • MEGANE III liftback 1.2 TCe (BZ2B, BZ11)
  • MEGANE III liftback 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V)
  • MEGANE III liftback 1.5 dCi
  • MEGANE III liftback 1.5 dCi (BZ09, BZ0D, BZ1W)
  • MEGANE III liftback 1.5 dCi (BZ0C)
  • MEGANE III liftback 1.5 dCi (BZ1G, BZ1W, BZ0R)
  • MEGANE III liftback 1.6 16V
  • MEGANE III liftback 1.6 16V (BZ0H)
  • MEGANE III liftback 1.6 16V (BZ0H, BZ1R)
  • MEGANE III liftback 1.6 16V (BZ1B, BZ1H)
  • MEGANE III liftback 1.6 16V Hi-Flex (BZ03)
  • MEGANE III liftback 1.6 dCi (BZ00, BZ12)
  • MEGANE III liftback 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J)
  • MEGANE III liftback 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P)
  • MEGANE III liftback 2.0 TCe
  • MEGANE III liftback 2.0 TCe (BZ0K)
  • MEGANE III liftback 2.0 TCe 220
  • MEGANE III liftback 2.0 dCi
  • MEGANE III liftback 2.0 dCi (BZ0L)
  • MEGANE III liftback 2.0 dCi (BZ0Y)
  • OE MEGANE III liftback 2.0
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1800
Stark SKGS-0220401
RIDEX 219G0338
RENAULT 904510001R
MEHA AUTOMOTIVE MH71648
4X4 ESTANFIEST-ZSA07052
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-1800
ABAKUS101-00-277
ABAKUS10100277
AKRON-MALÒ127246
ASAM AUTOMOTIVE56356
ASHIKAZSA07052
AUTOMEGA100051110
CASALSA2747
CAUTEX773407
DACO GermanySG3050
DENCKERMANNG110275
DOGA2032703
EQUAL QUALITYMG36308
ESEN SKV52SKV706
EUROREPAR1679435880
EUROREPAR1635442580
FARE SA34505
FEBI BILSTEIN32902
FERRON1546
G.U.D.GGS020446
HART813998
HART806542
JAPANPARTSZS07052
JAPANPARTSGSJ07052
JAPKOZSJ07052
JOHNS602395-91
JOHNS60239591
JUNIOR GAS SPRINGGH0316644
JUNIOR GAS SPRINGGH0604314
JUNIOR GAS SPRINGGH0604321127
JUNIOR GAS SPRINGGH0604324
JUNIOR GAS SPRINGJB650350
JUNIOR GAS SPRINGJB425650
KAMOKA7092482
KAWE871025243
KILEN450057
KILEN464041
KLOKKERHOLM60437100
KRAFT AUTOMOTIVE8505146
KRAFTVOLL GERMANY09010397
KSH EUROPE1840.0050077
LESJÖFORS8172957
LESJÖFORS8192541
LUCASLSG2213
LUCASLSGE2213
MAGNETI MARELLI430719069400
MAGNETI MARELLI430719069405
MANDOMOP045854
MAPCO91140
MAXGRN117-RB
MAXGEAR12-2064
MAXGEAR122064
MDRMGS-707052
MEHA AUTOMOTIVEMH71648
Metalcaucho46771
METZGER2110773
MEYLE16409100030
MEYLE16-409100030
MI.R.A.52/1358
MONROEML6071
MontcadaRRE055
MTR12161345
NK11039018
NTYAE-RE-024
OPEN PARTSGSR6439.00
PATRONPGS819297
PEMEBLAJAPZS07052
PLYOMP773407
QUINTON HAZELLQTS828312
RENAULT904510001R
RIDEX219G0338
ROCGS0858
ROCGS1435
STABILUS819297
StarkSKGS-0220401
StarkSKGS0220401
STCT446771
STELLOX11-40334-SX
SWAG60 93 2902
SWAG60932902
TOORSX41465
TOPRAN700838
TOPRAN700 838
TRIALLIGS0910
VAICOV46-0859
VAICOV460859
VAN HECK451093010
VEMA51529
VITAL SUSPENSIONS321864
VITAL SUSPENSIONS301864
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii