MotoCraft
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV699
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV699
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV699 — zdjęcie 2
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV699 — zdjęcie 3
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV699 — zdjęcie 4

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV699

ProducentSKV ESEN
26,67 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

DACIA DUSTER DACIA Duster (HS_) 904520004R Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności ...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990
WersjaEuropejska
Siła wyrzutu615 N
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

DACIA DUSTER

DACIA Duster (HS_) 904520004R

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV699: pasuje do 19 wersji pojazdów marki Dacia.

  • DUSTER 1.2 TCe 125
  • DUSTER 1.2 TCe 125 4x4
  • DUSTER 1.5 dCi
  • DUSTER 1.5 dCi 4x4
  • DUSTER 1.6 16V
  • DUSTER 1.6 16V 4x4
  • DUSTER 1.6 16V Hi-Flex
  • DUSTER 1.6 16V LPG
  • DUSTER 1.6 SCe 115
  • DUSTER 1.6 SCe 115 4x4
  • DUSTER 1.6 SCe 115 LPG
  • DUSTER Furgon/SUV 1.6 16V
  • DUSTER Nadwozie pełne/SUV 1.2 TCe 125 4x4
  • DUSTER Nadwozie pełne/SUV 1.5 dCi
  • DUSTER Nadwozie pełne/SUV 1.5 dCi 4x4
  • DUSTER Nadwozie pełne/SUV 1.6 16V 4x4
  • DUSTER Nadwozie pełne/SUV 1.6 16V Hi-Flex
  • DUSTER Nadwozie pełne/SUV 1.6 SCe 115
  • DUSTER Nadwozie pełne/SUV 1.6 SCe 115 4x4
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1798
DACIA 90 45 200 04R
DACIA 90 45 213 64R
DACIA 904520004R
DACIA 904521364R
DACIA 904528324R
MEHA AUTOMOTIVE MH70732
MTR 13262321
NISSAN 90450-00Q0A
RENAULT 90 45 200 04R
RENAULT 90 45 213 64R
RENAULT 904520004R
RIDEX 219G0690
Stark SKGS-0220744
STELLOX 11-10336-SX
4X4 ESTANFIEST-ZSA07000
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-1798
ABAKUS101-00-389
ABAKUS10100389
AKRON-MALÒ127557
ASAM AUTOMOTIVE30467
ASAM AUTOMOTIVE56298
ASHIKAZSA07000
AUTOMEGA210207310
BSGBSG75-980-014
CASALSA2431
CASALSA3046
CAUTEX773068
COFAP16587
DACIA904520004R
DACIA904521364R
DACIA904528324R
DENCKERMANNG110223
DOGA2034423
ESEN SKV52SKV699
EUROREPAR1679435580
FARE SA34277
FEBEST24117-003
FEBI BILSTEIN38233
FENOXA908043
FERRON1483
HART812807
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ8141000
JAPANPARTSGSJ07000
JAPANPARTSZS07000
JAPKOZSJ07000
JOHNS254195-91
JOHNS25419591
JP GROUP5181200700
JUNIOR GAS SPRINGGH0614051126
JUNIOR GAS SPRINGGH0624054
KAGER89-0192
KAMOKA7092118
KAWE871025264
KILEN425002
KLAXCAR FRANCE52072z
KRAFT AUTOMOTIVE8505001
KRAFTVOLL GERMANY09010183
KRONERK3529022
KSH EUROPE1840.0050015
LESJÖFORS8117002
LUCASLSG1392
LUCASLSGE1392
LYNXautoGS-1284
MAGNETI MARELLI430719302005
MANDOMOP045262
MAPCO91144
MASTER-SPORT GERMANY6308023-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY6308023PCSMS
MASUMAT8635
MAXGEAR12-1513
MAXGEAR121513
MDRMGS-707000
MEHA AUTOMOTIVEMH70732
Metalcaucho46471
METZGER AUTOTEILE2110798
MEYLE16-409100037
MEYLE16409100037
MI.R.A.52/1394
MI.R.A.52/1421
MILESCB00052
MONROEML5449
MontcadaRAU046
MontcadaRDA001
NISSAN90450-00Q0A
NTYAE-RE-001
OPEN PARTSGSR6442.00
OSSCA46908
PATRONPGS031252
PEMEBLAJAPZS07000
PLYOMP773068
QUINTON HAZELLQTS828347
RIDEX219G0690
ROCGS1686
STABILUS031252
StarkSKGS-0220744
StarkSKGS0220744
STCT446471
STELLOX11-10336-SX
STELLOX1110336SX
SWAG60 93 8233
SWAG60938233
SYD16905
TOORSX41974
TOPRAN700 841
TOPRAN700841
TRIALLIGS0901
ÜRO Parts8N8827552
ÜRO Parts8N8827552B
VAICOV46-0664
VAICOV460664
VEMA51305
VITAL SUSPENSIONS301486
VITAL SUSPENSIONS321486
ZEKKERTGF-2112
ZEKKERTGF-2139
ZEKKERTGF-2531
ZEKKERTGF2112
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii