MotoCraft
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV692
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV692
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV692 — zdjęcie 2
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV692 — zdjęcie 3
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV692 — zdjęcie 4

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV692

ProducentSKV ESEN
26,68 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

PEUGEOT 2008 I PEUGEOT 2008 I 9678317180 Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Siła wyrzutu740 N

PEUGEOT 2008 I

PEUGEOT 2008 I 9678317180

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV692: pasuje do 13 wersji pojazdów marki Peugeot.

  • 2008 I 1.2 PureTech 82
  • 2008 I 1.2 THP 110 / PureTech 110
  • 2008 I 1.2 THP 130 / PureTech 130
  • 2008 I 1.2 VTi
  • 2008 I 1.4 HDi
  • 2008 I 1.5 BlueHDI 100
  • 2008 I 1.5 BlueHDI 120
  • 2008 I 1.6 BlueHDi
  • 2008 I 1.6 BlueHDi 100
  • 2008 I 1.6 BlueHDi 120
  • 2008 I 1.6 BlueHDi 75
  • 2008 I 1.6 HDi
  • 2008 I 1.6 VTi
RIDEX 219G0809
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1885
MEHA AUTOMOTIVE MH71506
PEUGEOT 7000210273C0
PEUGEOT 9678317180
Stark SKGS-0220863
VEMA 51715
4U Autoparts48545PU
4X4 ESTANFIEST-ZSA06083
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-1885
ABAKUS101-00-717
ABAKUS10100717
AKRON-MALÒ127999
ASHIKAZSA06083
BSGBSG70-980-038
CASALSA3065
CASALSA2731
DACO GermanySG2802
DOGA2036073
ESEN SKV52SKV692
EUROREPAR1679431080
FEBI BILSTEIN174836
FERRON1993
JAPANPARTSZS06083
JAPANPARTSGSJ06083
JAPKOZSJ06083
JOHNS58289591
JOHNS582895-91
JUNIOR GAS SPRINGGH0743771106
JUNIOR GAS SPRINGGH0763774
KAMOKA7092428
KAWE871028247
KILEN446068
LESJÖFORS8166768
LUCASLSG2100
MAGNETI MARELLI430719155405
MAGNETI MARELLI430719155400
MANDOMOP045745
MAXGPG116P-RB
MAXGEAR12-2028
MAXGEAR122028
MDRMGS-706083
MEHA AUTOMOTIVEMH71506
METZGER2110673
MONROEML6360
MontcadaRPE041
NK11037008
NTYAE-PE-014
OPEN PARTSGSR6481.00
PEMEBLAJAPZS06083
PEUGEOT9678317180
PEUGEOT7000210273C0
QUINTON HAZELLQTS828398
RIDEX219G0809
ROCGS1805
STABILUS387683
StarkSKGS-0220863
StarkSKGS0220863
SWAG33 10 2510
SWAG33102510
TOORSX42073
ÜRO PartsALR1050
VAICOV42-0538
VAICOV420538
VEMA51715
VITAL SUSPENSIONS301852
VITAL SUSPENSIONS321852
YTTY23058
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii