MotoCraft
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV664
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV664
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV664 — zdjęcie 2
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV664 — zdjęcie 3
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV664 — zdjęcie 4

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV664

ProducentSKV ESEN
28,57 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES SL R129 MERCEDES-BENZ SL MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058) - od 1993.08 do 2001.10 - 142 kW - 193 KM - 2799 ccm MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.059) - od 1998.05 do 2001.10 - 150 kW - 204 KM - 2799 ccm MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL (1...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990
Siła wyrzutu325 N
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES SL R129

MERCEDES-BENZ SL

  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058) - od 1993.08 do 2001.10 - 142 kW - 193 KM - 2799 ccm
  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.059) - od 1998.05 do 2001.10 - 150 kW - 204 KM - 2799 ccm
  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL (129.060) - od 1989.03 do 1993.08 - 140 kW - 190 KM - 2960 ccm
  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061) - od 1989.03 do 1993.07 - 170 kW - 231 KM - 2960 ccm
  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063) - od 1993.09 do 2001.10 - 170 kW - 231 KM - 3199 ccm
  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.064) - od 1998.05 do 2001.10 - 165 kW - 224 KM - 3199 ccm
  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.067) - od 1992.09 do 2001.10 - 235 kW - 320 KM - 4973 ccm
  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.068) - od 1998.05 do 2001.10 - 225 kW - 306 KM - 4966 ccm
  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 SL (129.066) - od 1989.09 do 1992.08 - 240 kW - 326 KM - 4973 ccm
  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 (129.076) - od 1992.07 do 2001.10 - 290 kW - 394 KM - 5987 ccm
  • MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 SL (129.076) - od 1992.02 do 1994.08 - 300 kW - 408 KM - 5987 ccm

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV664: pasuje do 11 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • SL 280 (129.058)
  • SL 280 (129.059)
  • SL 300 SL (129.060)
  • SL 300 SL-24 (129.061)
  • SL 320 (129.063)
  • SL 320 (129.064)
  • SL 500 (129.067)
  • SL 500 (129.068)
  • SL 500 SL (129.066)
  • SL 600 (129.076)
  • SL 600 SL (129.076)
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1053
MERCEDES-BENZ A1299800664
MERCEDES-BENZ 1299800664
4X4 ESTANFIEST-ZSA05026
4X4 ESTANFIEST-ZSA05051
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-1053
ASHIKAZSA05051
ASHIKAZSA05026
BAPMICATPP1111140205
CAUTEX773176
DOGA2043793
ESEN SKV52SKV664
FARE SA34354
FEBI BILSTEIN27734
JAPANPARTSGSJ05051
JAPANPARTSGSJ05026
JAPANPARTSZS05026
JAPANPARTSZS05051
JAPKOZSJ05026
JAPKOZSJ05051
JOHNS503203-91
JUNIOR GAS SPRINGGH0322422
JUNIOR GAS SPRINGGH0322432
KAWE871023228
MAGNETI MARELLI430719097105
MAGNETI MARELLI430719097100
MAPCO91978
MAXGEAR12-1893
MDRMGS-705051
MDRMGS-705026
Meistersatz1299800664-EC
MERCEDES-BENZA1299800664
MERCEDES-BENZ1299800664
Metalcaucho46571
MONROEML6031
PEMEBLAJAPZS05026
PEMEBLAJAPZS05051
PLYOMP773176
RIDEX219G0292
STABILUS2616BK
StarkSKGS-0220310
StarkSKGS0220310
STCT446571
SWAG10927734
SWAG10 92 7734
VAICOV302065
VAICOV30-2065
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii