MotoCraft
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV659
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV659
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV659 — zdjęcie 2
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV659 — zdjęcie 3
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV659 — zdjęcie 4
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV659 — zdjęcie 5

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV659

ProducentSKV ESEN
27,38 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES C S204 MERCEDES-BENZ C-Class T-Model (S204) 2047400145    

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Siła wyrzutu510 N

MERCEDES C S204

MERCEDES-BENZ C-Class T-Model (S204) 2047400145

 

 

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV659: pasuje do 30 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • KLASA C T-Model C 180 (204.231)
  • KLASA C T-Model C 180 CDI (204.200)
  • KLASA C T-Model C 180 CGI (204.249)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (204.245)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (204.246)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (204.201)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (204.207)
  • KLASA C T-Model C 200 CGI (204.248)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (204.241)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (204.202)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (204.208)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI 4-matic (204.284)
  • KLASA C T-Model C 230 (204.252)
  • KLASA C T-Model C 250 (204.252)
  • KLASA C T-Model C 250 CDI (204.203)
  • KLASA C T-Model C 250 CDI 4-matic (204.282)
  • KLASA C T-Model C 250 CGI (204.247)
  • KLASA C T-Model C 280 (204.254)
  • KLASA C T-Model C 300 (204.254)
  • KLASA C T-Model C 300 CDI 4-matic (204.292)
  • KLASA C T-Model C 320 CDI (204.222)
  • KLASA C T-Model C 320 CDI 4-matic (204.289)
  • KLASA C T-Model C 350 (204.256)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI (204.223)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI (204.225)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI 4-matic (204.289)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI 4-matic (204.292)
  • KLASA C T-Model C 350 CGI (204.257)
  • KLASA C T-Model C 63 AMG
  • KLASA C T-Model C 63 AMG (204.277)
MERCEDES-BENZ 2049803064
MERCEDES-BENZ 2047400145
MEHA AUTOMOTIVE MH71196
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1127
4X4 ESTANFIEST-ZSA05017
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-1127
ABAKUS101-00-348
ABAKUS10100348
AKRON-MALÒ127411
ASHIKAZSA05017
CAUTEX773061
DENCKERMANNG110479
DOGA2028923
EQUAL QUALITYMG20071
ESEN SKV52SKV659
EUROREPAR1615079080
FARE SA34238
FEBI BILSTEIN30883
FERRON1441
FREY790803801
HART814071
JAPANPARTSGSJ05017
JAPANPARTSZS05017
JAPKOZSJ05017
JOHNS500495-95
JOHNS50049595
JP GROUP1381202300
JUNIOR GAS SPRINGGH0544734
JUNIOR GAS SPRINGGH0514754
KAMOKA7092341
KAWE871023215
KILEN438024
KRAFT AUTOMOTIVE8501170
LESJÖFORS8156824
LUCASLSGE1838
LUCASLSG1838
MAGNETI MARELLI430719078500
MAGNETI MARELLI430719078505
MANDOMOP045582
MAPCO91974
MAXGEAR12-1690
MAXGEAR121690
MDRMGS-705017
MEHA AUTOMOTIVEMH71196
MERCEDES-BENZ2049803064
MERCEDES-BENZ2047400145
Metalcaucho46426
METZGER2110436
MEYLE0409100033
MONROEML5719
NK11033009
NTYAE-ME-011
OSSCA59970
PATRONPGS032724
PEMEBLAJAPZS05017
PLYOMP773061
RIDEX219G0250
ROCGS1345
STABILUS032724
StarkSKGS-0220264
StarkSKGS0220264
STCT446426
SWAG10930883
SWAG10 93 0883
TOORSX41180
TOPRAN409134
TOPRAN409 134
VAN HECK451087810
VITAL SUSPENSIONS321835
VITAL SUSPENSIONS301835
WXQP171195
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii