MotoCraft
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV616
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV616
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV616 — zdjęcie 2
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV616 — zdjęcie 3
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV616 — zdjęcie 4
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV616 — zdjęcie 5

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV616

ProducentSKV ESEN
24,80 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD MONDEO IV FORD Mondeo IV (BA7) 1496865    

Typ samochoduSamochody osobowe
Siła wyrzutu540 N
Kod taryfy celnej87082990
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

FORD MONDEO IV

FORD Mondeo IV (BA7) 1496865

 

 

Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika - SKV ESEN 52SKV616: pasuje do 13 wersji pojazdów marki Ford.

  • MONDEO IV sedan 1.6 EcoBoost
  • MONDEO IV sedan 1.6 TDCi
  • MONDEO IV sedan 1.6 Ti
  • MONDEO IV sedan 1.8 TDCi
  • MONDEO IV sedan 2.0
  • MONDEO IV sedan 2.0 EcoBoost
  • MONDEO IV sedan 2.0 Flexifuel
  • MONDEO IV sedan 2.0 LPG
  • MONDEO IV sedan 2.0 SCTI
  • MONDEO IV sedan 2.0 TDCi
  • MONDEO IV sedan 2.2 TDCi
  • MONDEO IV sedan 2.3
  • MONDEO IV sedan 2.5
FORD 1495030
FORD 1496865
FORD 1683268
FORD 7S71F406A10AF
FORD 1484158
STELLOX 11-10357-SX
FORD 1477579
RIDEX 219G0792
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1498
FORD 1460258
4X4 ESTANFIEST-ZSA03023
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-1498
ABAKUS101-00-249
ASHIKAZSA03023
AUTOMEGA100004810
AUTOMEGA100004210
CASALSA2439
DACO GermanySG1027
DENCKERMANNG110472
DOGA2034883
ESEN SKV52SKV616
FEBI BILSTEIN31954
FENOXA904008
FERRON1658
FORD7S71F406A10AF
FORD1683268
FORD1496865
FORD1495030
FORD1484158
FORD1477579
FORD1460258
G.U.D.GGS020258
JAPANPARTSGSJ03023
JAPANPARTSZS03023
JAPKOZSJ03023
JOHNS321995-91
JOHNS32199591
JP GROUP1581203600
JP GROUP1581205100
JUNIOR GAS SPRINGJB375550
JUNIOR GAS SPRINGGH0543784
JUNIOR GAS SPRINGGH0523754
KAMOKA7092177
KAWE871016248
KILEN422068
KRAFT AUTOMOTIVE8502147
KSH EUROPE1840.0050039
LESJÖFORS8127568
LUCASLSG1522
MAGNETI MARELLI430719305305
MAGNETI MARELLI430719077000
MASUMAT8504
MAXGFD133-RB
MAXGEAR12-1683
MAXGEAR121683
MDRMGS-703023
MEHA AUTOMOTIVEMH70897
MEYLE7409100034
MONROEML5704
MontcadaRFO026
NK11025019
NTYAE-FR-027
NTYAE-FR-049
PATRONPGS032622
PEMEBLAJAPZS03023
QH Talbros828042
QUINTON HAZELLQTS828042
RIDEX219G0792
ROCGS1032
STABILUS032622
STELLOX1110357SX
STELLOX11-10357-SX
SWAG50 93 1954
SWAG50931954
TOORSX40951
TOPRAN304768
TRIALLIGS1026
VEMA51676
VITAL SUSPENSIONS301448
VITAL SUSPENSIONS321448
ZEKKERTGF-1942
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii