MotoCraft
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV785
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV785

Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV785

ProducentSKV ESEN
28,43 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT MEGANE II Dobieraj części po katalogu TecAlliance, katalogu ASO VIN W jednym modelu auta, mogą występować różne warianty danej części. W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja wg. numeru VIN

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990
Siła wyrzutu500 N

RENAULT MEGANE II

Dobieraj części po katalogu TecAlliance, katalogu ASO VIN

W jednym modelu auta, mogą występować różne warianty danej części. W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja wg. numeru VIN

Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV785: pasuje do 19 wersji pojazdów marki Renault.

  • MEGANE II Furgon/kombi 1.6 (KM0C)
  • MEGANE II Kombi 1.4
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM02, KM13)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM16)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM16, KM1E)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM1F)
  • MEGANE II Kombi 1.6
  • MEGANE II Kombi 1.6 16V
  • MEGANE II Kombi 1.6 16V Hi-Flex
  • MEGANE II Kombi 1.6 LPG 16V
  • MEGANE II Kombi 1.9 dCi
  • MEGANE II Kombi 1.9 dCi (KMRG, KM1G, KM0G, KM2C)
  • MEGANE II Kombi 2.0
  • MEGANE II Kombi 2.0 dCi
  • MEGANE II nadwozie zamknięte / kombi 1.5 dCi (KM02)
  • MEGANE II nadwozie zamknięte / kombi 1.5 dCi (KM0F)
  • MEGANE II nadwozie zamknięte / kombi 1.5 dCi (KM1E)
  • MEGANE II nadwozie zamknięte / kombi 1.5 dCi (KM1F)
52SKV785
RENAULT 82 00 119 498
Stark SKGS-0220399
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1759
RIDEX 219G0336
4X4 ESTANFIEST-ZSA07027
ABAKUS101-00-205
AKRON-MALÒ127223
ASAM AUTOMOTIVE56353
ASHIKAZSA07027
BSGBSG75-980-029
CASALSA2312
CAUTEX772817
DACO GermanySG3025
DACO GermanySG3027
DACO GermanySG3036
DENCKERMANNG110067
DOGA2019143
EINPARTS AutomotiveEP12050GS
FARE SA34047
FEBI BILSTEIN27893
FERRON1188
G.U.D.GGS020461
HART813953
JAPANPARTSZS07027
JAPANPARTSGSJ07027
JAPKOZSJ07027
JOHNS602295-95
JUNIOR GAS SPRINGGS28892
JUNIOR GAS SPRINGGH0505464
JUNIOR GAS SPRINGJB525450
KAGER89-0077
KAMOKA7092477
KAWE871025232
KILEN450039
KRAFT AUTOMOTIVE8505109
KSH EUROPE1840.0040071
KSH EUROPE1840.0050049
LESJÖFORS8172939
MAGNETI MARELLI430719047605
MAGNETI MARELLI430719036700
MAGNETI MARELLI430719036705
MAGNETI MARELLI430719047600
Magnum TechnologyMGS2021
MANDOMOP045851
MAPCO91125
MAXGRN130-RB
MAXGEAR12-1582
MDRMGS-707027
MEHA AUTOMOTIVEMH71638
Metalcaucho46187
METZGER2110241
MEYLE16-409100015
MONROEML5372
MontcadaRRE037
NTYAE-RE-021
OPEN PARTSGSR6145.00
PATRONPGS2573WU
PLYOMP772817
QUINTON HAZELLQTS128892
RENAULT8200119498
RIDEX219G0336
ROCGS1161
STABILUS2573WU
StarkSKGS-0220399
STCT446187
STELLOX11-30258-SX
SWAG60927893
SWAG60 92 7893
TOORSX40440
TOPRAN701 041
TOPRAN701041
TRIALLIGS0913
ÜRO Parts51248232873
VAICOV46-0406
VAN HECK451074910
VEMA51347
VITAL SUSPENSIONS321476
VITAL SUSPENSIONS301476
ZEKKERTGF-1427
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii