MotoCraft
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV781
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV781
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV781 — zdjęcie 2
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV781 — zdjęcie 3
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV781 — zdjęcie 4

Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV781

ProducentSKV ESEN
28,74 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES A- NUMERY OE: MERCEDES-BENZ: 1697400045 MERCEDES-BENZ: 1697400345 MERCEDES-BENZ: 1697400045 MERCEDES-BENZ: 1697400345 MERCEDES-BENZ: A1697400045 MERCEDES-BENZ: A1697400345 MERCEDES-BENZ: A1697400045 MERCEDES-BENZ: A1697400345 . . PASUJĄCE ...

Siła wyrzutu430 N
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES A-

NUMERY OE:

  • MERCEDES-BENZ: 1697400045
  • MERCEDES-BENZ: 1697400345
  • MERCEDES-BENZ: 1697400045
  • MERCEDES-BENZ: 1697400345
  • MERCEDES-BENZ: A1697400045
  • MERCEDES-BENZ: A1697400345
  • MERCEDES-BENZ: A1697400045
  • MERCEDES-BENZ: A1697400345

.

.

PASUJĄCE POJAZDY:

  • MERCEDES-BENZ KLASA A A 170 (169.032, 169.332) 85 kW / 116 KM (09.2004-> 06.2012) (kod silnika: M 266.940)
  • MERCEDES-BENZ KLASA A A 150 (169.031, 169.331) 70 kW / 95 KM (09.2004-> 06.2012) (kod silnika: M 266.920)
  • MERCEDES-BENZ KLASA A A 200 (169.033, 169.333) 100 kW / 136 KM (09.2004-> 06.2012) (kod silnika: M 266.960)
  • MERCEDES-BENZ KLASA A A 160 CDI (169.006, 169.306) 60 kW / 82 KM (09.2004-> 06.2012) (kod silnika: OM 640.942)
  • MERCEDES-BENZ KLASA A A 180 CDI (169.007, 169.307) 80 kW / 109 KM (09.2004-> 06.2012) (kod silnika: OM 640.940)
  • MERCEDES-BENZ KLASA A A 200 CDI (169.008, 169.308) 103 kW / 140 KM (09.2004-> 06.2012) (kod silnika: OM 640.941)
  • MERCEDES-BENZ KLASA A A 200 TURBO (169.034, 169.334) 142 kW / 193 KM (09.2005-> 06.2012) (kod silnika: M 266.980)
  • MERCEDES-BENZ KLASA A A 200 CDI (169.308, 169.008) 100 kW / 136 KM (09.2004-> 06.2012) (kod silnika: OM 640.941)

UWAGA.

Opakowanie produktu ze względu na fakt umieszczenia na nim numerów katalogowych oraz numerów OE jest jego integralna częścią. Proszę więc nie na klejać na nich etykiet zwrotnych.

Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV781: pasuje do 8 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • KLASA A A 150 (169.031, 169.331)
  • KLASA A A 160 CDI (169.006, 169.306)
  • KLASA A A 170 (169.032, 169.332)
  • KLASA A A 180 CDI (169.007, 169.307)
  • KLASA A A 200 (169.033, 169.333)
  • KLASA A A 200 CDI (169.008, 169.308)
  • KLASA A A 200 CDI (169.308, 169.008)
  • KLASA A A 200 TURBO (169.034, 169.334)
52SKV781
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1080
MERCEDES-BENZ A1697400345
MERCEDES-BENZ A1697400045
MERCEDES-BENZ A 169 740 03 45
MERCEDES-BENZ A 169 740 00 45
MERCEDES-BENZ 1697400345
MERCEDES-BENZ 169 740 00 45
MERCEDES-BENZ 1697400045
MERCEDES-BENZ 169 740 03 45
4U Autoparts48203MR
4X4 ESTANFIEST-ZSA05016
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-1080
ABAKUS101-00-346
AKRON-MALÒ127135
ASHIKAZSA05016
BSGBSG60-980-005
CASALSA2455
DACO GermanySG2340
DENCKERMANNG110080
DOGA2026703
EQUAL QUALITYMG20021
EUROREPAR1635428980
Febi Bilstein24711
Frankberg5481FB0013269
FREY790808401
HART813980
JAPANPARTSZS05016
JAPANPARTSZSQ05016
JAPKOZSJ05016
JOHNS505295-91
JP GROUP1381201000
JUNIOR GAS SPRINGJB475450
JUNIOR GAS SPRINGGH0434991106
JUNIOR GAS SPRINGGH0434974
KAMOKA7092334
KAWE871023212
KILEN438010
KRAFT AUTOMOTIVE8501118
KSH EUROPE1840.0050048
LESJÖFORS8156810
MAGNETI MARELLI430719078300
MAGNETI MARELLI430719078305
MANDOMOP045570
MAXGMB106-RB
MAXGEAR12-1688
MDRMGS-705016
MEHA AUTOMOTIVEMH71183
MEHA AUTOMOTIVEMH71182
MERCEDES-BENZ1697400045
MERCEDES-BENZ1697400345
MERCEDES-BENZA1697400345
MERCEDES-BENZA1697400045
METZGER2110434
MEYLE0409100005
MONROEML5717
MontcadaRME017
NK11033004
NTYAE-ME-009
NTYAE-ME-057
OPEN PARTSGSR6038.00
OSSCA38283
PATRONPGS1757VK
PEMEBLAJAPZS05016
PRASCOME3249055
QUINTON HAZELLQTS828064
RIDEX219G0187
ROCGS1096
STABILUS1757VK
StarkSKGS-0220194
SWAG10 92 4711
TOPRAN401 491
VAICOV30-2068
VEMA51492
VITAL SUSPENSIONS301365
VITAL SUSPENSIONS321365
WXQP171189
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii