MotoCraft
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV778
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV778
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV778 — zdjęcie 2
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV778 — zdjęcie 3
Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV778 — zdjęcie 4

Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV778

ProducentSKV ESEN
31,11 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CHEVROLET MATIZ SPARK NUMERY OE: DAEWOO: 96314606 DAEWOO: 96507773 DAEWOO: 96518910 DAEWOO: 96557539 DAEWOO: 96563503 DAEWOO: 96598008 . . PASUJĄCE POJAZDY: DAEWOO MATIZ 0.8 38 kW / 52 KM (09.1998-> ) (kod silnika: F8CV) DAEWOO MATIZ 1.0 47 kW ...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Siła wyrzutu270 N
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990

CHEVROLET MATIZ SPARK

NUMERY OE:

  • DAEWOO: 96314606
  • DAEWOO: 96507773
  • DAEWOO: 96518910
  • DAEWOO: 96557539
  • DAEWOO: 96563503
  • DAEWOO: 96598008

.

.

PASUJĄCE POJAZDY:

  • DAEWOO MATIZ 0.8 38 kW / 52 KM (09.1998-> ) (kod silnika: F8CV)
  • DAEWOO MATIZ 1.0 47 kW / 64 KM (01.2003-> ) (kod silnika: B10S)

UWAGA.

Opakowanie produktu ze względu na fakt umieszczenia na nim numerów katalogowych oraz numerów OE jest jego integralna częścią. Proszę więc nie na klejać na nich etykiet zwrotnych.

Sprężyna gazowa bagażnika - SKV ESEN 52SKV778: pasuje do 2 wersji pojazdów marki DAEWOO.

  • MATIZ 0.8
  • MATIZ 1.0
DAEWOO 96557539
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1700
A.Z. Meisterteile AZMT-51-020-1702
DAEWOO 96314606
DAEWOO 96507773
DAEWOO 96518910
52SKV778
DAEWOO 96563503
DAEWOO 96598008
JPN 10A0011-JPN
4X4 ESTANFIEST-ZSAW0009
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-1700
A.Z. MeisterteileAZMT-51-020-1702
ABAKUS101-00-311
AKRON-MALÒ127498
ASAM AUTOMOTIVE30837
ASHIKAZSAW0009
BLUE PRINTADG05817
CASALSA2434
DACO GermanySG0410
DACO GermanySG0803
DAEWOO96557539
DAEWOO96314606
DAEWOO96563503
DAEWOO96598008
DAEWOO96518910
DAEWOO96507773
DOGA2026813
EQUAL QUALITYMG07031
EUROREPAR1679432880
FENOXA902005
FERRON321
HART803694
JAPANPARTSZSW0009
JAPANPARTSZSWQ0009
JAPKOZSJW0009
JOHNS245195-91
JP GROUP3281200300
JPN10A0011-JPN
JUNIOR GAS SPRINGJB475350
JUNIOR GAS SPRINGJB400350
JUNIOR GAS SPRINGGH0354051126
KAMOKA7092075
KAWE871021202
KILEN417001
KRAFT AUTOMOTIVE8501709
KRAFTVOLL GERMANY09010034
KRAFTVOLL GERMANY09010516
LESJÖFORS8117701
LUCASLSG1280
MAGNETI MARELLI430719102600
MAGNETI MARELLI430719102605
MAGNETI MARELLI430719009700
MANDOMOP045189
MASUMAT8301
MAXGDW115-RB
MAXGEAR12-0079
MDRMGS-7DW009
MEHA AUTOMOTIVEMH70627
METZGER2110024
MI.R.A.52/1120
MILESCB00059
MONROEML5098
MontcadaRDW002
NK11050002
NTYAE-DW-006
NTYAE-DW-013
OPEN PARTSGSR6452.00
OSSCA27797
PEMEBLAJAPZSW0009
PROFIT2015-0115
QUINTON HAZELLQTS128594
QUINTON HAZELLQTS828150
RIDEX219G0732
ROCGS0692
STABILUS1431EG
StarkSKGS-0220812
STELLOX11-10882-SX
STELLOX11-10513-SX
SYD16205
SYD16216
VEMA51142
VITAL SUSPENSIONS320673
VITAL SUSPENSIONS300673
Wti AutomotiveA834635
Wti AutomotiveA834640
YTTY120841
YTTY120842
ZEKKERTGF-2095
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sprężyn gazowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Montaż i demontaż: Jeśli nie posiadam odpowiednich umiejętności, powinnam zlecić montaż i demontaż sprężyn gazowych wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż lub demontaż może prowadzić do uszkodzeń i obrażeń. * Dobór: Powinnam upewnić się, że dobrane sprężyny gazowe są odpowiednie do modelu pojazdu i zastosowania. Nieprawidłowo dobrane sprężyny mogą nie działać prawidłowo lub ulec uszkodzeniu. * Ochrona: Powinnam chronić sprężyny gazowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją i działaniem ekstremalnych temperatur. Uszkodzone sprężyny mogą ulec awarii. * Utylizacja: Zużyte lub uszkodzone sprężyny gazowe powinnam utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Zawierają one substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska. * Ciśnienie: Nie powinnam próbować samodzielnie naprawiać sprężyn gazowych, ponieważ są one pod wysokim ciśnieniem. Próba otwarcia sprężyny może spowodować poważne obrażenia. * Bezpieczeństwo: Powinnam zachować ostrożność podczas pracy ze sprężynami gazowymi. Unikać uderzeń, zarysowań i innych uszkodzeń mechanicznych. * Dzieci: Powinnam przechowywać sprężyny gazowe w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Olej: Powinnam pamiętać, że sprężyny gazowe zawierają olej, który może być drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z olejem należy przemyć skórę lub oczy dużą ilością wody.

Inne z tej kategorii