MotoCraft
Przetwornica Xenon - SKV ESEN 59SKV036
Przetwornica Xenon - SKV ESEN 59SKV036

Przetwornica Xenon - SKV ESEN 59SKV036

ProducentSKV ESEN
161,68 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BRAK HOMOLOGACJI ECE - AUDI LANCIA LAND ROVER PORSCHE SEAT SKODA VOLVO VW

Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej85122000
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BRAK HOMOLOGACJI ECE - AUDI LANCIA LAND ROVER PORSCHE SEAT SKODA VOLVO VW

VW 8K0941597
AUDI 8K0941597
VAG 8K0941597
SKODA 8K0941597
SEAT 8K0941597
59SKV036
ABAKUS136-01-019
AE TOPLIGHT618607
AIC54926
at autoteile germanyat13917
AUDI8K0941597
AUTOTEAMA2653
AUTOTEAMA2653A2
CSV electronic partsCFX2653
CSV electronic partsCFX2666
DIPASPORTLTX043BLN
DIPASPORTLTX043DPSN
ERA661396
ERA661397
FISPA12666A2
FISPA12666
FISPA12653A2
FISPA12653
HOFFER7212653
HOFFER7212653E
HOFFER7212666
HOFFER7212666/1
ITAB AUTOMOTIVEA2273002OV
JOHNS130111-1
MAGNETI MARELLI711307329386
MEAT & DORIA73212653E
MEAT & DORIA73212666/1
MEAT & DORIA73212666
MEAT & DORIA73212653
MITSUBISHIW003T18471
MITSUBISHIW003T22073
MITSUBISHIW003T22071
MITSUBISHIW003T20171
MTR12203897
NTYEPX-AU-015
S-TECWES58226597
TOPRAN629 454
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.58.017
ÜRO Parts8K0941597E
VEMOV10-73-0387
VEMOV10-73-0387-KIT1
VEMOV10-73-0387-KIT2
VOLVO89035114
VW8K0941597C
WE PARTS461620066
WE PARTS461620061
WE PARTS461620039
WE PARTS461620024
WILMINK GROUPWG1725509
WILMINK GROUPWG1964578
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sterowników świateł oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Montaż i demontaż: * Zawsze upewnij się, że pojazd jest wyłączony, a kluczyk wyjęty ze stacyjki przed rozpoczęciem montażu lub demontażu sterownika świateł. * Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń elektrycznych lub nieprawidłowego działania świateł. 2. Kompatybilność: * Upewnij się, że dany sterownik świateł jest kompatybilny z modelem i rocznikiem Twojego pojazdu. Niezgodność może prowadzić do awarii systemu oświetlenia. 3. Wilgoć i warunki atmosferyczne: * Chroń sterownik przed bezpośrednim działaniem wody i wilgoci. Zalanie sterownika może spowodować zwarcie i uszkodzenie. * Unikaj ekstremalnych temperatur. Zarówno wysokie, jak i niskie temperatury mogą negatywnie wpłynąć na działanie sterownika. 4. Użytkowanie i konserwacja: * Regularnie sprawdzaj stan połączeń elektrycznych. Upewnij się, że nie są poluzowane ani skorodowane. * Nie próbuj samodzielnie naprawiać uszkodzonego sterownika. Skontaktuj się z profesjonalnym serwisem. 5. Bezpieczeństwo elektryczne: * Nie dotykaj otwartych elementów elektronicznych podczas pracy sterownika. Istnieje ryzyko porażenia prądem. * Używaj tylko zalecanych napięć i prądów. Przekroczenie tych wartości może prowadzić do uszkodzenia sterownika. 6. Recykling i utylizacja: * Zużyte sterowniki świateł należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu elektroniki. 7. Dzieci i zwierzęta: * Przechowuj sterownik świateł w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt, aby uniknąć przypadkowego połknięcia małych elementów lub uszkodzenia urządzenia. 8. Profesjonalna instalacja: * Instalację lub wymianę sterownika świateł najlepiej zlecić wykwalifikowanemu mechanikowi samochodowemu, który posiada odpowiednie narzędzia i wiedzę. 9. Modulacje i przeróbki: * Jakiekolwiek modyfikacje lub przeróbki sterownika świateł mogą prowadzić do jego uszkodzenia oraz utraty gwarancji. 10. Awaria i nieprawidłowe działanie: * W przypadku zauważenia nieprawidłowego działania świateł (np. migotanie, brak reakcji) natychmiast wyłącz pojazd i skonsultuj się z serwisem. Dalsza jazda może być niebezpieczna. 11. Podczas jazdy: * Nie dokonuj regulacji sterownika podczas jazdy. Zawsze zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu.

Inne z tej kategorii