MotoCraft
Przepustnica skoda/vw 1.6 - SKV ESEN 12SKV027
Przepustnica skoda/vw 1.6 - SKV ESEN 12SKV027

Przepustnica skoda/vw 1.6 - SKV ESEN 12SKV027

ProducentSKV ESEN
271,64 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI A3 8L 96-/VW GOLF IV 97-/VW POLO III 95- 1.6 Oryginalny produkt wysokiej jakości znanego producenta: ESEN SKV Lista kompatybilnych pojazdów wraz z dodatkowymi informacjami o zastosowaniu danej części znajduje się w zakładce PASUJE DO POJAZDÓ...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Typ silnikaBenzyna
Kod taryfy celnej84099100
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI A3 8L 96-/VW GOLF IV 97-/VW POLO III 95- 1.6

  • Oryginalny produkt wysokiej jakości znanego producenta: ESEN SKV
  • Lista kompatybilnych pojazdów wraz z dodatkowymi informacjami o zastosowaniu danej części znajduje się w zakładce PASUJE DO POJAZDÓW pod parametrami.
  • Tryb pracy: elektryczny
  • Ciężar [kg]: 1,30
  • Napięcie [V]: 12

Przepustnica skoda/vw 1.6 - SKV ESEN 12SKV027: pasuje do 21 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A3 1.6
  • A3 Sportback 1.6
  • ALTEA 1.6
  • LEON 1.6
  • TOLEDO II 1.6
  • TOLEDO III 1.6
  • OCTAVIA I 1.6
  • OCTAVIA I Combi 1.6
  • OCTAVIA II 1.6
  • OCTAVIA II Combi 1.6
  • BORA I 1.6
  • BORA Variant 1.6
  • CADDY III kombi 1.6 1.6
  • GOLF IV 1.6
  • GOLF IV Variant 1.6
  • GOLF V 1.6
  • NEW BEETLE 1.6
  • NEW BEETLE kabriolet 1.6
  • POLO III CLASSIC 100 1.6
  • POLO Variant 1.6
  • TOURAN 1.6
ASAM AUTOMOTIVE 75370
ASTEMO 2509003
AUDI 036133062AB
AUDI 06A 133 062 AB
AUDI 06A 133 062 N
AUDI 06A133062N
AUDI 6A 133 062 AB
AUDI 6A 133 062 N
DIPASPORT FLAI087AN
DIPASPORT FLAI087R
DIPASPORT FLAI087VDON
FISPA 88.030
FISPA 88.030AS
GAUSS GI7057
PartsTec PTA516-0031
QUINTON HAZELL XPOT475
RIDEX 158T0064
SEAT 036133062AB
SEAT 06A 133 062 AB
SEAT 06A133062AB
SEAT 06A133062N
SEAT 6A 133 062 AB
SKODA 036133062AB
SKODA 06A 133 062 AB
SKODA 06A133062A
SKODA 06A133062AB
SKODA 06A133062N
SKODA 6A 133 062 AB
Stark SKTB-0430063
VAG 036133062AB
VAG 06A133062AB
VAG 06A133062N
WILMINK GROUP WG1013505
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-4025
ABAKUS121-02-050
ACI-AVESAACM-008
ASAM AUTOMOTIVE75370
at autoteile germanyat20078
AUDI036133062AB
AUDI06A133062AB
AUDI06A133062N
AUDI6A133062AB
AUDI6A133062N
AUTEX961038
AUTOMEGA210785910
AUTOTEAML8030AS
BAPMICBF0427170028
BOGAPA6319127
CONTINENTAL/VDO408-238-323-011Z
CONTINENTAL/VDO408238323011Z
COSMOPARTSCSMCR00634
CSV electronic partsCCM8030
DIPASPORTFLAI087AN
DIPASPORTFLAI087N
DIPASPORTFLAI087R
DIPASPORTFLAI087VDON
ELTA AUTOMOTIVEEE7517
ELTA AUTOMOTIVEXTB9739
ENGITECHENT310010
ERA556156
ERA556156A
ESEN SKV12SKV027
ESPABOL PARTSESPTB.028
FEBI BILSTEIN100773
FISPA88.030
FISPA88.030AS
FISPA88030
GAUSSGI7057
GECOCF19268
GECOCF19268Q
hajus Autoteile1311016
HERTH+BUSS ELPARTS70650025
HITACHI139003
HITACHI2509003
HOFFER7519030
INTERMOTOR68237
INTERMOTORKTB038
INTERMOTORLTB054
INTERMOTORTB3060
IPD46-0033
JPN75E9169-JPN
KAMOKA112008
KAWE882029006
LUCASLTH430
LUCASLTH492
MAGNETI MARELLI359000602540
MAGNETI MARELLI802000000039
MAXGEAR58-0102
MEAT & DORIA89030
MEC-DIESEL671580
METZGER0892097
METZGER0892501
MTR12119963
NTYETB-VW-006
OSSCA06279
PartsTecPTA516-0031
PATRONPTH030
PIERBURG7.03703.68.0
QUINTON HAZELLXPOT475
RCA FRANCERCAPAP32
RECOFICIALCCM8030C
RIDEX158T0064
SKODA06A133062A
StarkSKTB-0430063
STELLOX75-51565-SX
SWAG30 10 0773
SWAG30100773
TOPRAN117300
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.14.203
VEMOV10-81-0004
VEMOV10810004
vika11330871301
vika11331691401
WE PARTS240640032
WILMINK GROUPWG1013505
WILMINK GROUPWG1032724
WILMINK GROUPWG1495008
WILMINK GROUPWG1726490
WILMINK GROUPWG1937747
WILMINK GROUPWG2239804
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dotycząca przepustnic, oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zleć montaż przepustnicy wykwalifikowanemu mechanikowi, aby uniknąć błędów i potencjalnych zagrożeń. * Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowo dokręcone i zabezpieczone, aby zapobiec wyciekom i uszkodzeniom. * Zwracaj uwagę na regularne kontrolowanie stanu przepustnicy i jej podzespołów, aby wykryć oznaki zużycia lub uszkodzeń. * Nie próbuj naprawiać przepustnicy samodzielnie, jeśli nie masz odpowiednich umiejętności i wiedzy. * Używaj tylko części zamiennych zalecanych przez producenta, aby zapewnić kompatybilność i bezpieczeństwo. * W przypadku modyfikacji lub tuningu silnika skonsultuj się z ekspertem, aby uniknąć problemów z działaniem przepustnicy. * Nigdy nie dotykaj gorącej przepustnicy bezpośrednio po wyłączeniu silnika, aby uniknąć poparzeń. * Chroń przepustnicę przed kontaktem z wodą i innymi cieczami, które mogą spowodować korozję i uszkodzenia. * Utrzymuj przepustnicę w czystości, aby zapewnić prawidłowy przepływ powietrza i uniknąć problemów z wydajnością silnika. * Przeprowadzaj regularne przeglądy stanu technicznego pojazdu, aby zidentyfikować potencjalne problemy z przepustnicą.

Inne z tej kategorii