MotoCraft
Przepływomierz vw golf bora passat t4 1.9 2.5 tdi - SKV 07SKV029
Przepływomierz vw golf bora passat t4 1.9 2.5 tdi - SKV 07SKV029

Przepływomierz vw golf bora passat t4 1.9 2.5 tdi - SKV 07SKV029

ProducentSKV ESEN
140,21 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Napięcie [V]: 12 Rodzaj korpusu: z obudową Liczba zestyków: 5 Ciężar [kg]: 0,32 Tryb pracy: elektryczny AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 12.1996 - 05.2003 110kW / 150KM AUDI A3 (8L1) 1.8 T 12.1996 - 05.2003 110kW / 150KM AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro...

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Typ silnikaBenzyna
Kod taryfy celnej90268020
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
  • Napięcie [V]: 12
  • Rodzaj korpusu: z obudową
  • Liczba zestyków: 5
  • Ciężar [kg]: 0,32
  • Tryb pracy: elektryczny
  • AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 12.1996 - 05.2003 110kW / 150KM
  • AUDI A3 (8L1) 1.8 T 12.1996 - 05.2003 110kW / 150KM
  • AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 10.1998 - 05.2003 132kW / 180KM
  • AUDI A3 (8L1) 1.8 T 12.1998 - 05.2003 132kW / 180KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T 01.1995 - 11.2000 110kW / 150KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro 01.1995 - 11.2000 110kW / 150KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro 01.1996 - 09.2001 110kW / 150KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T 03.1996 - 09.2001 110kW / 150KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T 01.1997 - 01.2005 110kW / 150KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro 02.1997 - 01.2005 110kW / 150KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro 12.1997 - 01.2005 110kW / 150KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T 12.1997 - 01.2005 110kW / 150KM
  • AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 10.1998 - 06.2006 132kW / 180KM
  • AUDI TT (8N3) 1.8 T 10.1998 - 06.2006 132kW / 180KM
  • AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 10.1999 - 06.2006 132kW / 180KM
  • AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 02.2000 - 06.2006 132kW / 180KM
  • SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 T 20V Cupra 07.2000 - 10.2002 115kW / 156KM
  • SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra 07.2000 - 02.2002 115kW / 156KM
  • SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 11.1999 - 06.2006 132kW / 180KM
  • SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 11.1999 - 06.2006 132kW / 180KM
  • SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 08.1997 - 12.2010 110kW / 150KM
  • SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T 07.1998 - 12.2010 110kW / 150KM
  • VW GOLF IV (1J1) 1.8 T 08.1997 - 06.2005 110kW / 150KM
  • VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T 05.2000 - 06.2006 110kW / 150KM
  • VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T 10.1996 - 11.2000 110kW / 150KM
  • VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T 05.1997 - 11.2000 110kW / 150KM

Przepływomierz vw golf bora passat t4 1.9 2.5 tdi - SKV 07SKV029: pasuje do 24 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A3 1.8 T
  • A3 1.8 T quattro
  • A4 B5 1.8 T
  • A4 B5 1.8 T quattro
  • A4 B5 Avant 1.8 T
  • A4 B5 Avant 1.8 T quattro
  • A6 C5 1.8 T
  • A6 C5 1.8 T quattro
  • A6 C5 Avant 1.8 T
  • A6 C5 Avant 1.8 T quattro
  • TT 1.8 T
  • TT 1.8 T quattro
  • TT Roadster 1.8 T
  • TT Roadster 1.8 T quattro
  • CORDOBA 1.8 T 20V Cupra
  • IBIZA II 1.8 T 20V Cupra
  • LEON 1.8 20V T
  • LEON 1.8 20V T 4
  • OCTAVIA I 1.8 T
  • OCTAVIA I Combi 1.8 T
  • GOLF IV 1.8 T
  • GOLF IV Variant 1.8 T
  • PASSAT B5 1.8 T
  • PASSAT B5 Variant 1.8 T
07SKV029
Alfa e-Parts AF09547
ASAM AUTOMOTIVE 73629
AUDI 06A906461D
AUDI 06A906461DX
ELTA AUTOMOTIVE EE4099
FISPA 38.670
FISPA 38.670A2
GH GH-724702
GH GH-724707
HOFFER 7516072
HOFFER 7516072E
KRAFT AUTOMOTIVE 1840035
RIDEX 3926A0127
SEAT 06A906461D
SEAT 06A906461DX
SIDAT 38.670
SIDAT 38.670A2
SKODA 06A906461D
SKODA 06A906461DX
VAG 06A906461D
VAG 06A906461DX
VW 06A906461D
VW 06A906461DX
ABAKUS120-08-071
AIC51851
AUDI06A906461D
AUDI06A906461DX
AUTLOGLM1040
AUTOMEGA140004410
BOSCH0280217529
BOSCH0280218032
BOSCH0986280210
BREMI30071
DELPHIAF1016712B1
DÜRERD81032
DÜRERD81529
ELTA AUTOMOTIVEFDM697
ELTA AUTOMOTIVEXAM4079
EPS1991439
ERA558039
ERA558091
FACET101439
Febi Bilstein22922
FEBI BILSTEIN28587
FENOXAM28032
FISPA38670
HELLA8ET009149031
HITACHI138370
HITACHI138970
HOFFER7516072
INTERMOTOR19702M
INTERMOTOR19805M
INTERMOTOREAM026M
INTERMOTOREAM106M
INTERMOTORLMF244
INTERMOTORMAFS062M
INTERMOTORMAFS452M
JOHNSLMM1309006
JP GROUP1193901200
JP GROUP1193901209
KAMOKA18009
KAMOKA18060
KW491439
MAGNETI MARELLI213719614010
MAGNETI MARELLI213719614019
MAGNETI MARELLI213719635019
MAGNETI MARELLI213719699010
MAGNETI MARELLI213719715010
MAPCO42806
MASTER-SPORT GERMANY014KPCSMS
MAXGEAR510079
MEAT & DORIA86072
MEAT & DORIA86072E
METZGER0890182
METZGER0890273
MOBILETRONMAB024
MOTAQUIPLVMA357
MOTAQUIPVMA104
PATRONPFA10011
PIERBURG722684130
QUINTON HAZELLQM1089
QUINTON HAZELLQM721
QUINTON HAZELLQM897
SPECTRA PREMIUMMA128
STELLOX6106010SX
SWAG30928587
TOPRAN110 579
TOPRAN110579
TRISCAN881229023
VALEO253721
VEMOV10721020
vika19060194801
WAIMAF10167
WALKER PRODUCTS2451110
WILMINK GROUPWG1014114
WILMINK GROUPWG1026819
WILMINK GROUPWG1054533
WILMINK GROUPWG1495125
WILMINK GROUPWG1495183
WILMINK GROUPWG1498050
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa przepływomierzy oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Montaż i demontaż: * Zawsze odłącz akumulator pojazdu przed rozpoczęciem prac. * Używaj odpowiednich narzędzi, aby uniknąć uszkodzeń. * Dokładnie oczyść powierzchnie montażowe przed instalacją. 2. Użytkowanie i eksploatacja: * Upewnij się, że przepływomierz jest kompatybilny z modelem Twojego pojazdu. * Regularnie sprawdzaj stan przepływomierza, aby wykryć ewentualne uszkodzenia. * Nie modyfikuj przepływomierza, ponieważ może to wpłynąć na jego działanie i bezpieczeństwo. 3. Konserwacja i naprawa: * Nie próbuj naprawiać uszkodzonego przepływomierza samodzielnie. * Regularnie czyść przepływomierz, aby zapewnić jego prawidłowe działanie. * Używaj tylko rekomendowanych środków czyszczących. 4. Zagrożenia związane z nieprawidłowym użytkowaniem: * Nieprawidłowy montaż może prowadzić do nieprawidłowego działania silnika. * Uszkodzony przepływomierz może powodować zwiększone zużycie paliwa i emisję spalin. * Nieodpowiednia eksploatacja może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika. 5. Bezpieczeństwo po zakończeniu użytkowania: * Zużyty przepływomierz należy oddać do recyklingu w odpowiednim punkcie zbiórki. * Nie wyrzucaj przepływomierza do zwykłych odpadów komunalnych.

Inne z tej kategorii