MotoCraft
Przepływomierz - SKV ESEN 07SKV330
Przepływomierz - SKV ESEN 07SKV330
Przepływomierz - SKV ESEN 07SKV330 — zdjęcie 2
Przepływomierz - SKV ESEN 07SKV330 — zdjęcie 3
Przepływomierz - SKV ESEN 07SKV330 — zdjęcie 4
Przepływomierz - SKV ESEN 07SKV330 — zdjęcie 5

Przepływomierz - SKV ESEN 07SKV330

ProducentSKV ESEN
124,15 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 1 3 5 6 7 Z4

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej90268020

BMW 1 3 5 6 7 Z4

Przepływomierz - SKV ESEN 07SKV330: pasuje do 16 wersji pojazdów marki BMW.

  • 3 Touring 323 i
  • 3 Touring 325 i
  • 3 Touring 325 xi
  • 3 Touring 330 i
  • 3 Touring 330 xi
  • 5 Touring 520 i
  • 5 Touring 523 i
  • 5 Touring 525 i
  • 5 Touring 525 xi
  • 5 Touring 530 i
  • 5 Touring 530 xi
  • 6 kabriolet 630 i
  • Z4 Roadster 2.5 i
  • Z4 Roadster 2.5 si
  • Z4 Roadster 3.0 si
  • Z4 coupe 3.0 si
WILMINK GROUP WG2470790
WILMINK GROUP WG1014223
Stark SKAS-0150160
SIDAT 38.801
RIDEX 3926A0155
HOFFER 7516192
FISPA 38.801
07SKV330
A.Z. Meisterteile AZMT-40-012-1184
4U Autoparts20810BW
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1184
ACI-AVESAAMMA-782
Alfa e-PartsAF09700
AUTLOGLM1123
AUTOTEAMC8801
BAPMICBACB12-940014
BBTAMS920
BMW7520519
BMW13627520519
BOGAPB6110117
BREMI30245
BTAPBBE202-010
CASCOCSN75N06AS
CASCOCSN75N06GS
CONTINENTAL/VDO5WK97502Z
CSV electronic partsCSM6801
DELPHIAF10446-18B1
DELPHIAF10446-12B1
DELPHIAF10446-11B1
DIPASPORTFLOWS035VDON
DIPASPORTFLOWS035HLLN
DYNAMATRIXDMAF2058
EFI AUTOMOTIVE305185
ELTA AUTOMOTIVEEE4132
ENGITECHENT300011
ERA558174A
ERA558174
FISPA38.801
Frankberg5481FB0016459
FREY815105401
GEBE951401
GHGH-721560
hajus Autoteile1151280
HELLA8ET009142-641
HERTH+BUSS ELPARTS70640136
HOFFER7516192
INTERMOTOR19738
KAWE881211103
LEMARKLMF185
LUCASFDM930
MEAT & DORIA86192
MEC-DIESEL728000
MOBILETRONMA-B294S
MOTAQUIPLVMA384
MOTORAD1MF245
MTR12220884
NTYEPP-BM-015
OSSCA14735
PIERBURG7.07759.71.0
QUINTON HAZELLQM1047
RIDEX3926A0155
StarkSKAS-0150160
STELLOX61-06533-SX
TOPRAN629 208
TOPRAN629208
VALEO367046
VEMOV20-72-5141
WAIMAF20158
WALKER PRODUCTS245-1188
WE PARTS330870251
WILMINK GROUPWG1014223
WILMINK GROUPWG1032922
WILMINK GROUPWG1977507
WILMINK GROUPWG2101588
WILMINK GROUPWG2294839
WXQP230145
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa przepływomierzy oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Montaż i demontaż: * Zawsze odłącz akumulator pojazdu przed rozpoczęciem prac. * Używaj odpowiednich narzędzi, aby uniknąć uszkodzeń. * Dokładnie oczyść powierzchnie montażowe przed instalacją. 2. Użytkowanie i eksploatacja: * Upewnij się, że przepływomierz jest kompatybilny z modelem Twojego pojazdu. * Regularnie sprawdzaj stan przepływomierza, aby wykryć ewentualne uszkodzenia. * Nie modyfikuj przepływomierza, ponieważ może to wpłynąć na jego działanie i bezpieczeństwo. 3. Konserwacja i naprawa: * Nie próbuj naprawiać uszkodzonego przepływomierza samodzielnie. * Regularnie czyść przepływomierz, aby zapewnić jego prawidłowe działanie. * Używaj tylko rekomendowanych środków czyszczących. 4. Zagrożenia związane z nieprawidłowym użytkowaniem: * Nieprawidłowy montaż może prowadzić do nieprawidłowego działania silnika. * Uszkodzony przepływomierz może powodować zwiększone zużycie paliwa i emisję spalin. * Nieodpowiednia eksploatacja może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika. 5. Bezpieczeństwo po zakończeniu użytkowania: * Zużyty przepływomierz należy oddać do recyklingu w odpowiednim punkcie zbiórki. * Nie wyrzucaj przepływomierza do zwykłych odpadów komunalnych.

Inne z tej kategorii