MotoCraft
Pompa wody dodatkowa - SKV ESEN 22SKV036
Pompa wody dodatkowa - SKV ESEN 22SKV036
Pompa wody dodatkowa - SKV ESEN 22SKV036 — zdjęcie 2
Pompa wody dodatkowa - SKV ESEN 22SKV036 — zdjęcie 3
Pompa wody dodatkowa - SKV ESEN 22SKV036 — zdjęcie 4

Pompa wody dodatkowa - SKV ESEN 22SKV036

ProducentSKV ESEN
170,84 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN MINI PEUGEOT OPEL DANE TECHNICZNE: Napięcie [V]: 12 Tryb pracy: elektryczny Ciężar [kg]: 0,37 . INFORMACJE DODATKOWE Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze...

CITROEN MINI PEUGEOT OPEL

DANE TECHNICZNE:

  • Napięcie [V]: 12
  • Tryb pracy: elektryczny
  • Ciężar [kg]: 0,37

.

INFORMACJE DODATKOWE

  • Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt.
  • W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach.
  • Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.
ABAKUS138-01-042
AKS DASIS570131N
ASHUKI by PalidiumPAL19-0005
AUTLOGWP8039
AUTOTEAME5077
BodykraftB4233100
BORG & BECKBWP3053
CITROËN1201N0
CITROËN9806790780
CITROËN1201N1
CITROËN1201L8
CITROËN1201J8
CITROËN1201H9
CITROËNV761936180
CITROËNV761936280
DAYCODEP1034
DIAMAXAD04044
DOLZC136
DOLZEB526A
Dr!ve+DP2310.11.064
DS1201J9
EUROREPAR1637171880
FASTFT57156
FEBI BILSTEIN179538
FIRST LINEFWP3053
FISPA5.5077
FREY823006101
GATES41560E
GGTPA12540
GGTPA13292
GK998265
GMBGEW-BM007
HEPUAP8265
HOFFER7500025
KALE OTO RADYATÖR358260
KLAXCAR FRANCE42169z
KRAFTVOLL GERMANY08010047
MAGNETI MARELLI012316000009
MEAT & DORIA20025
METZGER2221017
MEYLE3132290002
MINI8843817
MINI7630368
MINI7619360
MINI11517619359
MINI7619359
MINI7603976
MINI7577519
MINI11537563721
MINI7563721
MINI11537577519
MINI11537603976
MINI11537619360
MINI11537630368
MINI11538843817
MTR12171581
NISSENS831064
NRF390008
NTYCPZ-BM-003
OPEN PARTSWAP8601.00
OSSCA47305
PIERBURG7.04386.10.0
QUINTON HAZELLQCP3945
RIDEX999W0014
RUVILLE501681
RUVILLE501703
RUVILLE561425
Saleri SILPE1681
Saleri SILPE1703
Saleri SILPA1425
SNRKAP859.400
StarkSKWPP-1900013
Summit Racing860011047
SWAG33104954
VAN WEZEL506914
VEMOV20-16-0007
VORWERK AUTOTECYS-EWP0017
VORWERK AUTOTECYS-EWP0012
VORWERK AUTOTECWG2216452
VORWERK AUTOTECWG2184475
VORWERK AUTOTECWG2010785
VORWERK AUTOTECWG1941135
VORWERK AUTOTECWG1445171
VORWERK AUTOTECWG1268681
VORWERK AUTOTEC441450182
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10

Inne z tej kategorii