MotoCraft
Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV827
Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV827

Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV827

ProducentSKV ESEN
314,98 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

LAND ROVER DISCOVERY II 2.5 D POMPA PALIWA MODUL Informacje dotyczące produktu:

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84133080
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

LAND ROVER DISCOVERY II 2.5 D

POMPA PALIWA MODUL

Informacje dotyczące produktu:

Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV827: pasuje do 1 wersji pojazdu marki Land Rover.

  • DISCOVERY II 2.5 Td5 4x4
02SKV827
WILMINK GROUP WG1013067
Stark SKFU-0410057
SIDAT 72660A2
SIDAT 72660
RIDEX 1382F0058
LAND ROVER WFX000280
HOFFER 7507124
FISPA 72660A2
FISPA 72660
ACI-AVESAABG918
BLUE PRINTADJ136803
CONTINENTAL/VDO228226004001Z
CSV electronic partsCBA7660
DIPASPORTGACC452N
ELTA AUTOMOTIVEXFP8006
ELTA AUTOMOTIVEEF4008
ERA775580A
FISPA72660
HITACHI133464
HOFFER7507124
INTERMOTOREFP547
INTERMOTOR39234
INTERMOTORLFP325
INTERMOTORFP5324
LAND ROVERWFX000280
LUCASFDB1124
MAPCO22901
MEAT & DORIA77124
RIDEX1382F0058
StarkSKFU0410057
VEMOV48090024
WE PARTS320900442
WILMINK GROUPWG1013067
WILMINK GROUPWG1032572
WILMINK GROUPWG1796805
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa pomp paliwa oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Instalację i demontaż pompy paliwa zlecaj wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do wycieków paliwa i pożaru. * Przed rozpoczęciem prac przy układzie paliwowym odłącz akumulator, aby uniknąć przypadkowego zwarcia i iskier. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów paliwa. * Nie pal tytoniu ani nie używaj otwartego ognia w pobliżu układu paliwowego. * Używaj wyłącznie odpowiednich narzędzi i akcesoriów przeznaczonych do pracy przy układzie paliwowym. * Zawsze stosuj się do instrukcji producenta pompy paliwa. * Sprawdź szczelność wszystkich połączeń po zamontowaniu pompy paliwa. * Upewnij się, że pompa paliwa jest odpowiednia dla Twojego modelu samochodu. * Nie używaj uszkodzonej pompy paliwa. * Przechowuj pompę paliwa w bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci i źródeł ciepła. * Pamiętaj, że kontakt z paliwem może powodować podrażnienia skóry i oczu. Należy stosować środki ochrony osobistej. * Zużyte pompy paliwa oddawaj do recyklingu zgodnie z obowiązującymi przepisami. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów paliwowych i złączek. Wszelkie uszkodzenia należy niezwłocznie naprawić. * Nie przekraczaj dopuszczalnego ciśnienia paliwa w układzie. * Upewnij się, że pompa paliwa jest prawidłowo uziemiona. * W przypadku wycieku paliwa natychmiast usuń je i przewietrz pomieszczenie.

Inne z tej kategorii