MotoCraft
Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV818
Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV818

Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV818

ProducentSKV ESEN
258,73 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FIESTA IV/V/FUSION 1.25/1.3/1.4/1.6

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84133080
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

FORD FIESTA IV/V/FUSION 1.25/1.3/1.4/1.6

Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV818: pasuje do 1 wersji pojazdu marki Ford.

  • FIESTA V 1.4 16V
02SKV818
WILMINK GROUP WG1025671
WILMINK GROUP WG1012997
Stark SKFU-0410334
SRLine E01-1061
SIDAT 72486AS
SIDAT 72486A2
SIDAT 72486
HOFFER 7507030E
HOFFER 7507030
FORD 1491778
FISPA 72486AS
FISPA 72486A2
FISPA 72486
A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-3701
AIRTEXE10740M
BBR Automotive0084015913
BOSCH0986580950
CONTINENTAL/VDOA2C59514061
CSV electronic partsCBA7486C
CSV electronic partsCBA7486
DELPHIFG234912B1
DIPASPORTGACC098N
ERA775261
ERA775261A
Febi Bilstein34603
FISPA72486A2
FISPA72486
FORD1491778
GEBE960231
HITACHI133420
HOFFER7507030
HOFFER7507030E
INTERMOTOR39318
INTERMOTOREFP632
INTERMOTORFP5428
INTERMOTORLFP408
LUCASFDB1577
MEAT & DORIA77030
MEAT & DORIA77030E
METZGER2250087
METZGER AUTOTEILE2250398
PIERBURG7.00661.11.0
PIERBURG700661110
TOPRAN304 542
VALEO348729
VEMOV25090027
WE PARTS320900356
WE PARTS320901067
WILMINK GROUPWG1012997
WILMINK GROUPWG1025671
WILMINK GROUPWG1032597
WILMINK GROUPWG1778576
WILMINK GROUPWG1822570
WILMINK GROUPWG1898831
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa pomp paliwa oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Instalację i demontaż pompy paliwa zlecaj wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do wycieków paliwa i pożaru. * Przed rozpoczęciem prac przy układzie paliwowym odłącz akumulator, aby uniknąć przypadkowego zwarcia i iskier. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów paliwa. * Nie pal tytoniu ani nie używaj otwartego ognia w pobliżu układu paliwowego. * Używaj wyłącznie odpowiednich narzędzi i akcesoriów przeznaczonych do pracy przy układzie paliwowym. * Zawsze stosuj się do instrukcji producenta pompy paliwa. * Sprawdź szczelność wszystkich połączeń po zamontowaniu pompy paliwa. * Upewnij się, że pompa paliwa jest odpowiednia dla Twojego modelu samochodu. * Nie używaj uszkodzonej pompy paliwa. * Przechowuj pompę paliwa w bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci i źródeł ciepła. * Pamiętaj, że kontakt z paliwem może powodować podrażnienia skóry i oczu. Należy stosować środki ochrony osobistej. * Zużyte pompy paliwa oddawaj do recyklingu zgodnie z obowiązującymi przepisami. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów paliwowych i złączek. Wszelkie uszkodzenia należy niezwłocznie naprawić. * Nie przekraczaj dopuszczalnego ciśnienia paliwa w układzie. * Upewnij się, że pompa paliwa jest prawidłowo uziemiona. * W przypadku wycieku paliwa natychmiast usuń je i przewietrz pomieszczenie.

Inne z tej kategorii