MotoCraft
Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV808
Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV808

Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV808

ProducentSKV ESEN
207,26 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN XSARA 1.4/1.6/1.8

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84133080
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

CITROEN XSARA 1.4/1.6/1.8

Pompa paliwa moduł - SKV ESEN 02SKV808: pasuje do 13 wersji pojazdów marki Citroen.

  • XSARA 1.4 i
  • XSARA 1.6 16V
  • XSARA 1.6 i
  • XSARA 1.8 i
  • XSARA 1.8 i 16V
  • XSARA 1.8 i Aut.
  • XSARA 2.0 16V
  • XSARA Break 1.4 i
  • XSARA Break 1.8 i
  • XSARA Break 1.8 i 16V
  • XSARA Break 1.8 i Aut.
  • XSARA coupe 1.8 i
  • XSARA coupe 1.8 i 16V
02SKV808
A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-3605
CITROËN 152566
CITROËN 152597
CITROËN 9628163780
CITROËN 9631944280
FISPA 72602
FISPA 72602A2
HOFFER 7506428
HOFFER 7506428E
RIDEX 1382F0059
SIDAT 72602
SIDAT 72602A2
Stark SKFU-0410058
WILMINK GROUP WG1407789
ACI-AVESAABG602
AIRTEXE10781M
CITROËN152597
CITROËN152566
CITROËN9628163780
CITROËN9631944280
CONTINENTAL/VDO228222008011Z
CSV electronic partsCBA7071
DIPASPORTGACC324N
ELTA AUTOMOTIVEEF4133
ELTA AUTOMOTIVEXFP8180
ERA775058A
ERA775058
FISPA72071
FISPA72071A2
FISPA72602
HITACHI133502
HOFFER7506428
HOFFER7506428E
INTERMOTOREFP353
INTERMOTORFP5051
INTERMOTORLFP148
INTERMOTOR39038
JP GROUP3115200400
KAMOKA8400080
LUCASFDB749
MEAT & DORIA76428E
MEAT & DORIA76428
PIERBURG700468890
RIDEX1382F0059
StarkSKFU0410058
VALEO347022
VEMOV22090001
WE PARTS320901206
WE PARTS320900016
WILMINK GROUPWG1025644
WILMINK GROUPWG1032501
WILMINK GROUPWG1407789
WILMINK GROUPWG1444309
WILMINK GROUPWG1778409
WILMINK GROUPWG1796719
WILMINK GROUPWG1964923
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa pomp paliwa oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Instalację i demontaż pompy paliwa zlecaj wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do wycieków paliwa i pożaru. * Przed rozpoczęciem prac przy układzie paliwowym odłącz akumulator, aby uniknąć przypadkowego zwarcia i iskier. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów paliwa. * Nie pal tytoniu ani nie używaj otwartego ognia w pobliżu układu paliwowego. * Używaj wyłącznie odpowiednich narzędzi i akcesoriów przeznaczonych do pracy przy układzie paliwowym. * Zawsze stosuj się do instrukcji producenta pompy paliwa. * Sprawdź szczelność wszystkich połączeń po zamontowaniu pompy paliwa. * Upewnij się, że pompa paliwa jest odpowiednia dla Twojego modelu samochodu. * Nie używaj uszkodzonej pompy paliwa. * Przechowuj pompę paliwa w bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci i źródeł ciepła. * Pamiętaj, że kontakt z paliwem może powodować podrażnienia skóry i oczu. Należy stosować środki ochrony osobistej. * Zużyte pompy paliwa oddawaj do recyklingu zgodnie z obowiązującymi przepisami. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów paliwowych i złączek. Wszelkie uszkodzenia należy niezwłocznie naprawić. * Nie przekraczaj dopuszczalnego ciśnienia paliwa w układzie. * Upewnij się, że pompa paliwa jest prawidłowo uziemiona. * W przypadku wycieku paliwa natychmiast usuń je i przewietrz pomieszczenie.

Inne z tej kategorii