MotoCraft
Pompa paliwa elektryczna polonez mpi - SKV ESEN 02SKV212
Pompa paliwa elektryczna polonez mpi - SKV ESEN 02SKV212
Pompa paliwa elektryczna polonez mpi - SKV ESEN 02SKV212 — zdjęcie 2
Pompa paliwa elektryczna polonez mpi - SKV ESEN 02SKV212 — zdjęcie 3

Pompa paliwa elektryczna polonez mpi - SKV ESEN 02SKV212

ProducentSKV ESEN
98,82 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

POLONEZ MPI / FORD ESCORT 95-/SIERRA 87-/PEUGEOT 306 94- POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA POLONEZ MPI Informacje dotyczące produktu: Napięcie [V]: 12 Ciężar [kg]: 0,34 Ciśnienie robocze [bar]: 3,5 Tryb pracy: elektryczny Wydatek [l/h]: 80 Układ wtr...

Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84133080
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

POLONEZ MPI / FORD ESCORT 95-/SIERRA 87-/PEUGEOT 306 94-

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA POLONEZ MPI

Informacje dotyczące produktu:

  • Napięcie [V]: 12
  • Ciężar [kg]: 0,34
  • Ciśnienie robocze [bar]: 3,5
  • Tryb pracy: elektryczny
  • Wydatek [l/h]: 80
  • Układ wtryskowy: Wtrysk wielopunktowy (MPI)
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z filtrem
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z elementami przyłączeniowymi

Pompa paliwa elektryczna polonez mpi - SKV ESEN 02SKV212: pasuje do 258 wersji pojazdów marek Audi, Citroen, Ford, FSO, Hyundai, Jeep i 7 innych.

  • A3 1.6 TDI
  • A3 2.0 TDI
  • A3 2.0 TDI quattro
  • A3 Limousine 1.6 TDI
  • A3 Limousine 1.6 TDI quattro
  • A3 Limousine 2.0 TDI
  • A3 Limousine 2.0 TDI quattro
  • A3 Limousine 30 TDI
  • A3 Sportback 1.6 TDI
  • A3 Sportback 1.6 TDI quattro
  • A3 Sportback 2.0 TDI
  • A3 Sportback 2.0 TDI quattro
  • A3 Sportback 30 TDI
  • A3 kabriolet 1.6 TDI
  • A8 D4 2.5 TFSI
  • A8 D4 3.0 TFSI quattro
  • Q2 1.6 TDI
  • Q2 2.0 TDI
  • Q2 2.0 TDI quattro
  • Q2 30 TDI
  • Q2 35 TDI
  • Q2 35 TDI quattro
  • Q3 2.0 TDI
  • Q3 2.0 TDI quattro
  • Q3 35 TDI
  • Q3 35 TDI quattro
  • Q3 40 TDI quattro
  • Q3 Sportback 35 TDI
  • Q3 Sportback 35 TDI quattro
  • Q3 Sportback 40 TDI quattro
  • XM 2.0 i
  • XM 2.0 i Turbo
  • XM 3.0 V6
  • XM 3.0 V6 24V
  • XM Break 2.0 Turbo
  • XM Break 2.0 i
  • XM Break 3.0 V6
  • ZX 1.4 i
  • ZX 1.6 i
  • ZX 1.8 i
  • ZX 1.8 i 16V
  • ZX 1.9 i
  • ZX 2.0 i
  • ZX 2.0 i 16V
  • ZX Break 1.4 i
  • ZX Break 1.6 i
  • ZX Break 1.8 i
  • ZX Break 1.8 i 16V
  • ESCORT VI 1.4
  • ESCORT VI 1.6 16V
  • ESCORT VI 1.6 16V 4x4
  • ESCORT VI 1.6 i 16V
  • ESCORT VI 1.8 16V
  • ESCORT VI RS 2000
  • ESCORT VI Turnier 1.4
  • ESCORT VI Turnier 1.6 16V
  • ESCORT VI Turnier 1.6 i 16V
  • ESCORT VI Turnier 1.8 16V
  • ESCORT VI kabriolet 1.4
  • ESCORT VI kabriolet 1.6 16V XR3i
  • ESCORT VI kabriolet 1.8 16V XR3i
  • ESCORT VI nadwozie zamknięte / kombi 1.4
  • ESCORT VI sedan 1.4
  • ESCORT VI sedan 1.6 i 16V
  • ESCORT VI sedan 1.8 16V
  • FIESTA III 1.6 XR2i
  • ORION III 1.6 i 16V
  • ORION III 1.8 i 16V
  • SCORPIO I 2.4 i
  • SCORPIO I 2.4 i Cat
  • SCORPIO I 2.9 i
  • SCORPIO I 2.9 i 24V
  • SCORPIO I 2.9 i 4x4
  • SCORPIO I 2.9 i Cat
  • SCORPIO I Turnier 2.4 i
  • SCORPIO I Turnier 2.9 24V
  • SCORPIO I Turnier 2.9 i
  • SCORPIO I sedan 2.4 i
  • SCORPIO I sedan 2.9 i
  • SCORPIO I sedan 2.9 i 24V
  • SIERRA II 1.8
  • SIERRA II 2.0 i
  • SIERRA II 2.0 i Cat
  • SIERRA II 2.9 4x4
  • SIERRA II 2.9 i
  • SIERRA II Turnier 1.8
  • SIERRA II Turnier 2.0 i
  • SIERRA II Turnier 2.0 i Cat
  • SIERRA II Turnier 2.9 4x4
  • SIERRA II liftback 1.8
  • SIERRA II liftback 2.0 i
  • SIERRA II liftback 2.0 i Cat
  • TRANSIT Autobus 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS)
  • TRANSIT Autobus 2.9 i
  • TRANSIT Platforma / podwozie 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)
  • POLONEZ III 1.6 i
  • POLONEZ III sedan 1.6 i
  • GENESIS coupe 2.0 CVVT
  • GENESIS coupe 2.0 T
  • CHEROKEE 2.5 i 4x4
  • CHEROKEE 4.0 i
  • WRANGLER I 2.5
  • WRANGLER I 4.0
  • TGE Autobus 2.0 TDI
  • TGE Autobus 2.0 TDI AWD
  • TGE Furgon 2.0 TDI
  • TGE Furgon 2.0 TDI AWD
  • TGE Platforma / podwozie 2.0 TDI
  • TGE Platforma / podwozie 2.0 TDI (UZB, UZC, 08V, UZH, UZI, 10V, UZO, UZP, 21V,...
  • TGE Platforma / podwozie 2.0 TDI AWD
  • TGE Platforma / podwozie 2.0 TDI AWD (UZB, UZC, 15V, UZH, UZI, 19V, UZO, UZP,...
  • FRONTERA A 2.4 i (53MWL4)
  • FRONTERA A Sport 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)
  • 306 1.4 SL
  • 306 1.6 SR
  • 306 1.8 ST
  • 306 2.0 S16
  • 306 2.0 ST
  • 306 kabriolet 1.6
  • 306 kabriolet 1.8
  • 306 kabriolet 2.0
  • 306 liftback 1.4
  • 306 liftback 1.6
  • 306 liftback 1.8
  • 306 liftback 2.0 S16
  • 306 liftback 2.0 XSi
  • 100 / METRO liftback 114 GSi
  • 100 / METRO liftback 114 GTI 16V
  • 100 / METRO liftback 114 GTI/GT 16V Cat
  • 100 kabriolet 114
  • ALHAMBRA
  • ALHAMBRA 2.0 TDI
  • ALTEA 1.6 Multifuel
  • ALTEA 1.6 TDI
  • ALTEA XL
  • ALTEA XL 1.6 TDI
  • ARONA 1.6 TDI
  • ATECA 1.6 TDI
  • ATECA 2.0 TDI
  • ATECA 2.0 TDI 4Drive
  • IBIZA V 1.6 TDI
  • LEON 1.6 MultiFuel
  • LEON 1.6 TDI
  • LEON 2.0 TDI
  • LEON Furgon/hatchback 1.6 TDI
  • LEON Furgon/hatchback 2.0 TDI
  • LEON SC 1.6 TDI
  • LEON SC 2.0 TDI
  • LEON ST 1.6 TDI
  • LEON ST 1.6 TDI 4Drive
  • LEON ST 2.0 TDI
  • LEON ST 2.0 TDI 4Drive
  • LEON ST Furgon/kombi 1.6 TDI
  • LEON ST Furgon/kombi 2.0 TDI
  • LEON ST Furgon/kombi 2.0 TDI 4Drive
  • TARRACO 2.0 TDI
  • TARRACO 2.0 TDI 4Drive
  • KAMIQ 1.6 TDI
  • KAROQ 1.6 TDI
  • KAROQ 2.0 TDI
  • KAROQ 2.0 TDI 4x4
  • KODIAQ 2.0 TDI
  • KODIAQ 2.0 TDI 4x4
  • KODIAQ I 2.0 RS Bi-TDI 4x4
  • KODIAQ I 2.0 TSI 4x4
  • OCTAVIA II 1.6 MultiFuel
  • OCTAVIA II 1.6 TDI
  • OCTAVIA II 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA II Combi 1.6 MultiFuel
  • OCTAVIA II Combi 1.6 TDI
  • OCTAVIA II Combi 1.6 TDI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA III 1.6 TDI
  • OCTAVIA III 1.6 TDI 4x4
  • OCTAVIA III 2.0 TDI
  • OCTAVIA III 2.0 TDI / TDI RS 4x4
  • OCTAVIA III 2.0 TDI 4x4
  • OCTAVIA III 2.0 TDI RS
  • OCTAVIA III Combi 1.6 TDI
  • OCTAVIA III Combi 1.6 TDI 4x4
  • OCTAVIA III Combi 2.0 TDI
  • OCTAVIA III Combi 2.0 TDI / TDI RS 4x4
  • OCTAVIA III Combi 2.0 TDI 4x4
  • OCTAVIA III Combi 2.0 TDI RS
  • SCALA 1.6 TDI
  • SUPERB II 1.6 TDI
  • SUPERB II Kombi 1.6 TDI
  • SUPERB III 1.6 TDI
  • SUPERB III 2.0 TDI
  • SUPERB III 2.0 TDI 4x4
  • SUPERB III Kombi 1.6 TDI
  • SUPERB III Kombi 2.0 TDI
  • SUPERB III Kombi 2.0 TDI 4x4
  • YETI 1.6 TDI
  • ARTEON 2.0 TDI
  • ARTEON 2.0 TDI 4motion
  • ARTEON SHOOTING BRAKE 2.0 TDI
  • ARTEON SHOOTING BRAKE 2.0 TDI 4motion
  • BEETLE 1.6 TDI
  • BEETLE kabriolet 1.6 TDI
  • CADDY ALLTRACK 2.0 TDI
  • CADDY ALLTRACK 2.0 TDI 4motion
  • CADDY III kombi 1.6 TDI 1.6 TDI
  • CADDY IV 1.6 TDI
  • CADDY IV 2.0 TDI
  • CADDY IV 2.0 TDI 4motion
  • GOLF ALLTRACK VII Variant 1.6 TDI 4motion
  • GOLF ALLTRACK VII Variant 2.0 TDI 4motion
  • GOLF PLUS V 1.6 MultiFuel
  • GOLF PLUS V 1.6 TDI
  • GOLF PLUS Van 1.6 TDi
  • GOLF SPORTSVAN VII 1.6 TDI
  • GOLF SPORTSVAN VII 2.0 TDI
  • GOLF VAN VI Variant 1.6 TDi
  • GOLF VAN VII Variant 1.6 TDi
  • GOLF VAN VII Variant 1.6 TDi 4motion
  • GOLF VI 1.6 MultiFuel
  • GOLF VI 1.6 TDI
  • GOLF VI Van 1.6 TDi
  • GOLF VI Variant 1.6 MultiFuel
  • GOLF VI Variant 1.6 TDI
  • GOLF VI Variant 1.6 TDI 4motion
  • GOLF VI kabriolet 1.6 TDI
  • GOLF VII Van 1.6 TDi
  • GOLF VII Variant 1.6 TDI
  • GOLF VII Variant 1.6 TDI 4motion
  • GOLF VII Variant 2.0 GTD
  • Golf VII 1.6 TDI
  • Golf VII 1.6 TDI 4motion
  • Golf VII 2.0 GTD
  • JETTA III 1.6 TDI
  • JETTA IV 1.6 TDI
  • PASSAT ALLTRACK B8 Variant 2.0 TDI 4motion
  • PASSAT B6 1.6 TDI
  • PASSAT B6 Variant 1.6 TDI
  • PASSAT B7 1.6 TDI
  • PASSAT B7 Furgon/kombi 1.6 TDI
  • PASSAT B7 Variant 1.6 TDI
  • PASSAT B8 Variant 1.6 TDI
  • PASSAT B8 Variant 2.0 TDI
  • PASSAT B8 Variant 2.0 TDI 4motion
  • POLO VI 1.6 TDI
  • Passat B8 1.6 TDI
  • Passat B8 2.0 TDI
  • Passat B8 2.0 TDI 4MOTION
  • SHARAN 2.0 TDI
  • SHARAN 2.0 TDI 4motion
  • T-CROSS 1.6 TDi
  • T-ROC 1.6 TDI
  • T-ROC 2.0 TDI
  • T-ROC 2.0 TDI 4motion
  • TIGUAN 1.6 TDI
  • TIGUAN 2.0 TDI
  • TIGUAN 2.0 TDI 4motion
  • TIGUAN ALLSPACE 2.0 TDI
  • TIGUAN ALLSPACE 2.0 TDI 4motion
  • TOURAN 1.6 TDI
  • TOURAN 2.0 TDI
02SKV212
FORD E8DZ9H307C
FORD E9DZ9H307E
FORD F03Z9H307A
FORD F23Z9A407A
FORD F4SZ9H307B
FORD F5TZ9A407E
FORD F68Z9A407B
FORD F7CZ9A407AA
FORD F7CZ9AA407
FSO 6443037
FSO 6443327
FSO 6443601
FSO 6443649
WILMINK GROUP WG1012572
WILMINK GROUP WG1012594
WILMINK GROUP WG1012610
WILMINK GROUP WG1012612
WILMINK GROUP WG1012623
WILMINK GROUP WG1014653
WILMINK GROUP WG1014657
WILMINK GROUP WG1014658
WILMINK GROUP WG1014661
WILMINK GROUP WG1014669
WILMINK GROUP WG1014670
WILMINK GROUP WG1026134
WILMINK GROUP WG1026573
WILMINK GROUP WG1029428
WILMINK GROUP WG1498522
WILMINK GROUP WG1898650
WILMINK GROUP WG1964917
AIRTEXE3240
AIRTEXE8224
ALFA ROMEO46402826
ALFA ROMEO779449
BBTEFP1306
BBTEFP1808
BBTEFP705
BMW1179992
BMW16141179992
BMW16141180109*
BMW16141180233*
BMW16141181075*
CHRYSLER4203941
CHRYSLER4279296
CHRYSLER4279917
CHRYSLER4279951
CHRYSLER4397810
CITROËN6443333
CONTINENTAL/VDOX10736002005
DELPHIFE2001512B1
DELPHIFE2002312B1
ERA770055
ERA770121
FIAT46474140
FIAT46474141
FIAT46831949
FIAT60628082
FIAT60665961
FIAT60682369
FISPA70040
FISPA70416
FISPA70480
FISPA73049
FORD069Z9H307G
FORD6772058*
FORD6978840*
FORD89FB9H307CA*
FORD89FB9H307CB*
FORD91AB9H307
FORD92FB9H307BH*
FORDE55Y9A407A
FORDE5SZ9A407A
FORDE5SZ9A407B
FORDE5ZZ9A407A
FORDE5ZZ9A407B
FORDE69Z9H307G
FORDE6LY9A407A
FORDE7FZ9H307B
FORDE7FZ9H307D
FORDE83Z9H307A
FORDE83Z9H307B
FORDE83Z9H307F
FORDE89Z9H307B
FORDE8DZ9H307A
FORDE8DZ9H307B
FORDE8DZ9H307C
FORDE8DZ9H307D
FORDE8DZ9H307E
FORDE8DZ9H307F
FORDE8FZ9H307B
FORDE90Z9H307A
FORDE93Z9H307A
FORDE99Z9H307A
FORDE9DZ9H307A
FORDE9DZ9H307C
FORDE9DZ9H307D
FORDE9DZ9H307E
FORDE9FZ9H307A
FORDE9FZ9H307B
FORDE9SZ9H307C
FORDE9TZ9H307B
FORDE9TZ9H307E
FORDF02Z9H307A
FORDF03Z9H307A
FORDF0AZ9H307C
FORDF0CZ9H307A
FORDF0DZ9H307A
FORDF0DZ9H307C
FORDF0SZ9H307A
FORDF0TZ9H307F
FORDF0TZ9H307L
FORDF0VY9H307C
FORDF13Z9H307A
FORDF1DZ9H307A
FORDF1TZ9H307B
FORDF1TZ9H307D
FORDF1VY9H307A
FORDF1ZZ9A407B
FORDF1ZZ9A407C
FORDF23Z9A407A
FORDF23Z9H307A
FORDF29Z9H307A
FORDF2AZ9H307A
FORDF2AZ9H307B
FORDF2SZ9H307A
FORDF2SZ9H307B
FORDF2TZ9H307L
FORDF30Y9H307A
FORDF35Z9H307A
FORDF35Z9H307B
FORDF39Z9H307A
FORDF3DZ9H307D
FORDF3DZ9H307E
FORDF3DZ9J307E
FORDF3SZ9H307A
FORDF3SZ9H307C
FORDF4CZ9A407B
FORDF4SZ9H307B
FORDF4SZ9H307D
FORDF4ZZ9350D
FORDF4ZZ9A407B
FORDF4ZZ9A407E
FORDF57Z9H307E
FORDF57Z9H307F
FORDF58Z9A407A
FORDF58Z9A407D
FORDF58Z9A407E
FORDF5CZ9350B
FORDF5SZ9H307A
FORDF5SZ9H307B
FORDF5TZ9A407E
FORDF68Z9A407A
FORDF68Z9A407B
FORDF6SZ9350AB
FORDF7CZ9350AA
FORDF7CZ9A407AA
FORDF7CZ9AA407
FORDF8U9H307AZA
FORDF9DZ9H307C
FORDF9OZ9H307A
FORDV90FB9H307AD*
FORDV90FB9H307AE*
FSO6443037
FSO6443327
FSO6443601
FSO6443649
GENERAL MOTORS25115097
GENERAL MOTORS25115155
GENERAL MOTORS25115224
GENERAL MOTORS25115254
GENERAL MOTORS25115260
GENERAL MOTORS25115334
GENERAL MOTORS25115428
GENERAL MOTORS25115429
GENERAL MOTORS25115462
GENERAL MOTORS25115463
GENERAL MOTORS25115464
GENERAL MOTORS25115466
GENERAL MOTORS25115467
GENERAL MOTORS25115589
GENERAL MOTORS25115689
GENERAL MOTORS25115767
GENERAL MOTORS25115768
GENERAL MOTORS25115769
GENERAL MOTORS25115978
GENERAL MOTORS25115979
GENERAL MOTORS25115981
GENERAL MOTORS25116053
GENERAL MOTORS25116156
GENERAL MOTORS25116161
GENERAL MOTORS25116162
GENERAL MOTORS25116163
GENERAL MOTORS25116167
GENERAL MOTORS25116168
GENERAL MOTORS25116279
GENERAL MOTORS25116280
GENERAL MOTORS25116296
GENERAL MOTORS25116458
GENERAL MOTORS25116974
GENERAL MOTORS25116975
GENERAL MOTORS25117240
GENERAL MOTORS25117752
GENERAL MOTORS25117753
GENERAL MOTORS25117754
GENERAL MOTORS25117755
GENERAL MOTORS25117756
GENERAL MOTORS25117757
GENERAL MOTORS25117758
GENERAL MOTORS25117759
GENERAL MOTORS25117760
GENERAL MOTORS25164852
GENERAL MOTORS25164853
GENERAL MOTORS25164854
GENERAL MOTORS25165262
GENERAL MOTORS25165940
GENERAL MOTORS25165941
GENERAL MOTORS25165942
GENERAL MOTORS25166716
GENERAL MOTORS25166717
GENERAL MOTORS25175121
GENERAL MOTORS25175124
GENERAL MOTORS52117356
GENERAL MOTORS6441584
GENERAL MOTORS6442518
GENERAL MOTORS6442643
GENERAL MOTORS6443008
GENERAL MOTORS6443270
GENERAL MOTORS6443271
GENERAL MOTORS6443306
GENERAL MOTORS6443308
GENERAL MOTORS6443523
GENERAL MOTORS6448296
GENERAL MOTORS6471634
GENERAL MOTORS6471797
GENERAL MOTORS6471924
GENERAL MOTORS6471925
GENERAL MOTORS6471928
GENERAL MOTORS6471959
GENERAL MOTORS6472009
GENERAL MOTORS6472010
GENERAL MOTORS6472011
GENERAL MOTORS6472119
GENERAL MOTORS6472120
GENERAL MOTORS6472143
GENERAL MOTORS6472148
GENERAL MOTORS6472229
GENERAL MOTORS6472232
GENERAL MOTORS6472248
GENERAL MOTORS6472311
GENERAL MOTORS6472322
GENERAL MOTORS6472358
GENERAL MOTORS6472370
GENERAL MOTORS6472373
GENERAL MOTORS6472374
GENERAL MOTORS6472375
GENERAL MOTORS6472377
GENERAL MOTORS6472393
GENERAL MOTORS6472421
GENERAL MOTORS6472451
GENERAL MOTORS6472489
GENERAL MOTORS6472490
GENERAL MOTORS6472524
GENERAL MOTORS6472526
GENERAL MOTORS6472527
GENERAL MOTORS6472541
GENERAL MOTORS6472763
GENERAL MOTORS6472987
GENERAL MOTORS6472998
GENERAL MOTORS6472999
HOFFER7506380
HOFFER7506381
HOFFER7506384
HOFFER7506386
HOLDENM41457
INTERMOTOR38834
INTERMOTOREFP249
INTERMOTORFP2051
INTERMOTORLFP009
KAGER520027
KAGER520032
LADA6443650
LANCIA46405785
LAND ROVERPRC7196*
LAND ROVERPRC8318*
LAND ROVERPRC9409*
MAGNETI MARELLI219900000014
MAGNETI MARELLI431336130101
MAGNETI MARELLI620504010051
MAZDAZZL013350A
MAZDAZZL013350B
MAZDAZZL013350Z
MAZDAZZM013350
MAZDAZZM113350
MAZDAZZM413350
MAZDAZZM513350
MEAT & DORIA76301E
MEAT & DORIA76380
MEAT & DORIA76381
MEAT & DORIA76382
MEAT & DORIA76384
MEAT & DORIA76386
MEAT & DORIA77285
NISSAN170420B025
OPEL06442518
OPEL0815008
OPEL8150008
OPEL815008
OPEL90020443
OPEL9292723
PATRONPFP020
PATRONPFP026
PATRONPFP061
PATRONPFP072
PATRONPFP080
PEUGEOT145505
PEUGEOT152529
PEUGEOT152530
PEUGEOT152542
PEUGEOT152543
PEUGEOT96107921
ROVERWFX10038(ASSY)
ROVERWFX100860(ASSY)
STELLOX1001018SX
VALEO347250
VEMOV40090001
VOLVO13894365
VOLVO35077361
VOLVO35149343
VOLVO35177146
VOLVO35178458
WILMINK GROUPWG1012610
WILMINK GROUPWG1012612
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa pomp paliwa oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Instalację i demontaż pompy paliwa zlecaj wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do wycieków paliwa i pożaru. * Przed rozpoczęciem prac przy układzie paliwowym odłącz akumulator, aby uniknąć przypadkowego zwarcia i iskier. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów paliwa. * Nie pal tytoniu ani nie używaj otwartego ognia w pobliżu układu paliwowego. * Używaj wyłącznie odpowiednich narzędzi i akcesoriów przeznaczonych do pracy przy układzie paliwowym. * Zawsze stosuj się do instrukcji producenta pompy paliwa. * Sprawdź szczelność wszystkich połączeń po zamontowaniu pompy paliwa. * Upewnij się, że pompa paliwa jest odpowiednia dla Twojego modelu samochodu. * Nie używaj uszkodzonej pompy paliwa. * Przechowuj pompę paliwa w bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci i źródeł ciepła. * Pamiętaj, że kontakt z paliwem może powodować podrażnienia skóry i oczu. Należy stosować środki ochrony osobistej. * Zużyte pompy paliwa oddawaj do recyklingu zgodnie z obowiązującymi przepisami. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów paliwowych i złączek. Wszelkie uszkodzenia należy niezwłocznie naprawić. * Nie przekraczaj dopuszczalnego ciśnienia paliwa w układzie. * Upewnij się, że pompa paliwa jest prawidłowo uziemiona. * W przypadku wycieku paliwa natychmiast usuń je i przewietrz pomieszczenie.

Inne z tej kategorii