MotoCraft
Pompa paliwa elektryczna 38mm - SKV ESEN 02SKV227
Pompa paliwa elektryczna 38mm - SKV ESEN 02SKV227
Pompa paliwa elektryczna 38mm - SKV ESEN 02SKV227 — zdjęcie 2
Pompa paliwa elektryczna 38mm - SKV ESEN 02SKV227 — zdjęcie 3
Pompa paliwa elektryczna 38mm - SKV ESEN 02SKV227 — zdjęcie 4

Pompa paliwa elektryczna 38mm - SKV ESEN 02SKV227

ProducentSKV ESEN
68,34 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

NISSAN PRIMERA P11 96-/OPEL ASTRA G 00-/VECTRA B 95- FIAT RENAULT OPEL 38mm 0580453465 MPI Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producen...

Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84133080
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

NISSAN PRIMERA P11 96-/OPEL ASTRA G 00-/VECTRA B 95-

FIAT RENAULT OPEL 38mm 0580453465 MPI

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Pompa paliwa elektryczna 38mm - SKV ESEN 02SKV227: pasuje do 459 wersji pojazdów marek Alfa Romeo, Chevrolet, Chrysler, Citroen, DAEWOO, Dodge i 17 innych.

  • 145 1.4 i.e. (930.A3)
  • 145 1.6 i.e. (930.A2)
  • 145 1.7 i.e. 16V (930.A1)
  • 146 1.4 i.e. (930.B3)
  • 146 1.7 i.e. 16V (930.B1)
  • 155 1.6 16V T.S. (167.A6A)
  • 155 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)
  • 155 1.7 T.S. 16V (167.A4N)
  • 155 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A)
  • 155 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)
  • 155 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)
  • 155 2.0 T.S. (167.A2D)
  • 155 2.0 T.S. 16V (167.A2G)
  • 155 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)
  • 155 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)
  • 156 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)
  • 156 1.8 16V T.SPARK (932.A3100)
  • 156 2.0 16V T.SPARK (932A21__)
  • 156 2.5 V6 24V (932A11_)
  • 156 3.2 GTA (932AXB)
  • 156 Sportwagon 1.6 16V T.SPARK. (932B4100)
  • 156 Sportwagon 1.8 16V T.SPARK (932B31__)
  • 156 Sportwagon 2.0 16V T.SPARK (932B21__)
  • 156 Sportwagon 2.5 V6 24V (932B1100)
  • 156 Sportwagon 3.2 GTA (932.BXB00)
  • 166 2.0 T.Spark (936A3B00)
  • 166 2.5 V6 24V (936A21__)
  • 166 3.0 V6 24V (936A1000, 936A1001)
  • 166 3.0 V6 24V (936A11__)
  • 166 3.2 V6 24V (936AXB00, 936AXA00)
  • GT 1.8 TS (937CXR1A)
  • GT 3.2 GTA (937CXP1B)
  • GTV 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)
  • AVEO / KALOS liftback 1.4 16V
  • AVEO / KALOS sedan 1.2
  • AVEO / KALOS sedan 1.4
  • CELTA 1.0
  • CORSA sedan 1.6 GLS
  • LACETTI 1.4 16V
  • LACETTI 1.6
  • NUBIRA Kombi 1.6
  • NUBIRA sedan 1.4
  • NUBIRA sedan 1.6
  • NEON 1.8 16V
  • NEON 2.0 16V
  • C3 I 1.6 16V
  • EVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 1.8
  • EVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 2.0
  • EVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 2.0 Turbo C.T.
  • JUMPER I Autobus 2.0
  • JUMPER I Autobus 2.0 4x4
  • JUMPER I Platforma / podwozie 2.0
  • XANTIA 1.8 i
  • XANTIA 1.8 i 16V
  • XANTIA 2.0 Turbo
  • XANTIA 2.0 i 16V
  • XANTIA 3.0 i 24V
  • XANTIA Break 1.8 i
  • XANTIA Break 1.8 i 16V
  • XANTIA Break 2.0 Turbo
  • XANTIA Break 2.0 i
  • XANTIA Break 2.0 i 16V
  • XM 2.0 Turbo
  • XM 2.0 i 16V
  • XM 3.0 V6
  • XM 3.0 V6 24V
  • XM Break 2.0 Turbo
  • XM Break 2.0 i 16V
  • XM Break 3.0 V6
  • MATIZ 0.8
  • NEON 2.0 16V
  • BARCHETTA 1.8 16V
  • BRAVA 1.6 16V (182.BB)
  • BRAVA 1.6 16V (182.BH)
  • BRAVA 1.8 GT 16V (182.BC)
  • BRAVO I 1.6 16V (182.AB)
  • BRAVO I 1.6 16V (182.AH)
  • BRAVO I 1.8 GT (182.AC)
  • BRAVO I 2.0 HGT 20V (182.AD)
  • BRAVO II 1.4 (198AXA1B)
  • BRAVO II 1.4 LPG (198AXA1B)
  • COUPE 1.8 16V
  • COUPE 2.0 16V
  • COUPE 2.0 16V Turbo
  • COUPE 2.0 20V (175AXC1A)
  • COUPE 2.0 20V Turbo
  • MAREA 1.6 100 16V
  • MAREA 1.6 100 16V Bipower
  • MAREA 1.8 115 16V
  • MAREA 2.0 150 20V
  • MAREA Weekend 1.6 100 16V
  • MAREA Weekend 1.8 115 16V
  • MAREA Weekend 2.0 150 20V
  • MULTIPLA 1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A)
  • MULTIPLA 1.6 100 16V (186AXA1A)
  • MULTIPLA 1.6 16V Bipower (186AMB1A)
  • OE PUNTO Nadwozie pełne / liftback 1.2 60
  • PALIO 1.0
  • PALIO 1.6 16V
  • PALIO Weekend 1.2
  • PALIO Weekend 1.6 16V
  • PALIO Weekend 1.6 16V (178DXD1A)
  • PANDA 1100
  • PANDA 1100 4x4
  • PANDA 1100 Trekking 4x4
  • PANDA Furgon/hatchback 1.1
  • PUNTO 1.2 16V
  • PUNTO 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,...
  • PUNTO 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250)
  • PUNTO 1.2 Natural Power
  • PUNTO 1.6
  • PUNTO 1.8 130 HGT (188.738, .718)
  • PUNTO 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB)
  • PUNTO 75 1.2
  • PUNTO kabriolet 60 1.2
  • PUNTO kabriolet 60 1.2 (176AR_, 176BR_)
  • PUNTO kabriolet 85 16V 1.2
  • PUNTO kabriolet 90 1.6
  • SEICENTO / 600 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)
  • SIENA 1.3 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT)
  • SIENA 1.6 16V
  • STILO 1.2 16V (192_XA1B)
  • STILO 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B)
  • STILO 1.6 16V (192_XB1A)
  • STILO 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A)
  • STILO 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12)
  • STILO Multi Wagon 1.4 16V
  • STILO Multi Wagon 1.6 16V
  • STILO Multi Wagon 1.8 16V
  • STRADA pick-up 1.2
  • ULYSSE 1.8 (220.BB5)
  • ULYSSE 2.0 (220.AC5)
  • ULYSSE 2.0 Turbo (220.AD5)
  • FOCUS I 1.8 16V
  • FOCUS I 2.0 16V
  • FOCUS I sedan 1.8 16V
  • FOCUS I sedan 2.0 16V
  • VOLGA 2.3
  • ACCORD V 1.9 i (CE7)
  • ACCORD V 2.0 i LS (CE8)
  • ACCORD V 2.2 i VTEC (CE9)
  • ACCORD VI coupe 2.0 i 16V
  • CIVIC V Hatchback 1.5 i 16V (EG4)
  • CIVIC V Hatchback 1.6 16V Vtec (EG5, EH3)
  • CIVIC V Hatchback 1.6 VTi 16V (EG6)
  • CIVIC V coupe 1.6 i Vtec (EJ1)
  • CIVIC V sedan 1.5 i 16V (EG8)
  • CIVIC V sedan 1.6 16V Vtec (EH9, EH5)
  • CIVIC V sedan 1.6 VTi (EG9)
  • CIVIC VI Aerodeck 1.4 16V (MB8)
  • CIVIC VI Aerodeck 1.5 16V (MB9)
  • CIVIC VI Aerodeck 1.6 16V (MC1)
  • CIVIC VI Aerodeck 1.8 16V (MC2)
  • CIVIC VI Fastback 1.4 i (MA8, MB2)
  • CIVIC VI Fastback 1.5 16V (MB3)
  • CIVIC VI Fastback 1.5 i Vtec-E (MA9)
  • CIVIC VI Fastback 1.6 16V (MB4)
  • CIVIC VI Fastback 1.6 i (MB1)
  • CIVIC VI Fastback 1.6 i Vtec (MB1)
  • CIVIC VI Fastback 1.8 16V (MB6)
  • CIVIC VI Hatchback 1.4 i (EJ9)
  • CIVIC VI Hatchback 1.4 i S (EJ9)
  • CIVIC VI Hatchback 1.5 i (EK3)
  • CIVIC VI Hatchback 1.6 VTi (EK4)
  • CIVIC VI Hatchback 1.6 i (EK1)
  • CIVIC VI coupe 1.6 i (EJ6)
  • CIVIC VI coupe 1.6 i Vtec (EM1)
  • CIVIC VI sedan 1.4 i (EJ9)
  • CIVIC VI sedan 1.5 i (EK3)
  • CIVIC VI sedan 1.6 VTi (EK4, SO4)
  • CIVIC VI sedan 1.6 i Vtec (EK1, SO4)
  • CRX III 1.6 ESi (EH6)
  • CRX III 1.6 i VTi (EG2)
  • JAZZ II 1.3 iDSi (GD1)
  • PRELUDE V 2.2 16V (BB6, BB8)
  • SHUTTLE 2.2 16V (RA1)
  • ACCENT II 1.3
  • ACCENT II 1.5
  • ACCENT II 1.6
  • ACCENT III sedan 1.4 GL
  • GENESIS 3.8 V6
  • GETZ 1.1
  • GETZ 1.3
  • GETZ 1.3 i
  • GETZ 1.4 i
  • GETZ 1.6
  • GRANDEUR 2.2 CRDi
  • GRANDEUR 3.3
  • LANTRA I 1.5 i.e.
  • LANTRA I 1.6 i.e. 16V
  • LANTRA I 1.8 i.e. 16V
  • LANTRA II Kombi 1.5 12V
  • LANTRA II Kombi 1.6 16V
  • LANTRA II Kombi 1.6 i
  • LANTRA II Kombi 1.8 16V
  • LANTRA II Kombi 2.0 16V
  • MATRIX 1.6
  • MATRIX 1.8
  • OE TRAJET
  • SANTA FÉ I 2.0
  • SANTA FÉ I 2.4 16V
  • SANTA FÉ I 2.4 16V 4x4
  • SANTA FÉ I 2.7 V6 4x4
  • TRAJET 2.0
  • TRAJET 2.7 V6
  • ix55 3.8 V6 4WD
  • XJ 3.2
  • XJ 6 3.2
  • XJ 6 Sovereign 4.0
  • XK 8 Convertible 4.0
  • XK 8 coupe 4.0
  • CERATO I sedan 1.6
  • MAGENTIS 2.0
  • MAGENTIS 2.5 V6
  • OPIRUS 3.5
  • PICANTO 1.1
  • RIO II 1.4 16V
  • RIO II 1.6 CVVT
  • RIO II sedan 1.4 16V
  • SORENTO I 3.3 V6 4WD
  • SPORTAGE SUV 2.0 i 16V
  • SPORTAGE SUV 2.0 i 16V 4WD
  • SPORTAGE SUV 2.0 i 4WD
  • 110 1.5
  • 110 1.5 16V
  • 112 1.5
  • KALINA Kombi 1.4 16V
  • KALINA Kombi 1.4 16V LPG
  • KALINA Kombi 1.6
  • KALINA liftback 1.4 16V
  • KALINA liftback 1.4 16V LPG
  • KALINA liftback 1.6
  • KALINA sedan 1.4 16V LPG
  • KALINA sedan 1.6
  • NADESCHDA 1.7 i
  • NADESCHDA 1.8 i
  • NIVA samochód terenowy zamknięty 1700 i
  • PRIORA Kombi 1.6
  • PRIORA liftback 1.6
  • PRIORA liftback 1.6 LPG
  • SAMARA 1500
  • SAMARA sedan 1.5
  • SAMARA sedan 1300
  • SAMARA sedan 1500
  • DEDRA 1.6 LE Cat (835EB)
  • DEDRA 1.8 16V LE (835FG)
  • DEDRA 2.0 16V (835ED)
  • DEDRA SW 1.6 (835EB)
  • DEDRA SW 1.8 16V LE (835FG)
  • DEDRA SW 2.0 16V (835ED)
  • DEDRA SW 2.0 Integrale (835ED)
  • DELTA II 1.6 i.e. (836AP)
  • DELTA II 1.6 i.e. 16V (836AO)
  • DELTA II 1.8 i.e. (836AE)
  • DELTA II 1.8 i.e. (836AG, 836AL)
  • DELTA II 1.8 i.e. 16V (836AQ)
  • KAPPA 2.0 20V (838AA1AA)
  • KAPPA 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)
  • KAPPA 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)
  • KAPPA SW 2.0 20V (838BG1AA)
  • KAPPA SW 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A)
  • KAPPA coupe 2.4 20V (838CC)
  • YPSILON 1.2 (843.AXA1A)
  • 323 C V 1.3 16V
  • 323 C V 1.5 16V
  • 323 C V 1.8 16V
  • 323 F IV 1.8 16V
  • 323 F IV 1.8 16V GT
  • 323 F V 1.5 16V
  • 323 F V 1.8 16V
  • 323 F V 2.0 24V
  • 323 P V 1.3 16V
  • 323 P V 1.5 16V
  • 323 S IV 1.8 16V
  • 323 S V 1.3 16V
  • 323 S V 1.5 16V (BA11)
  • 323 S V 1.8 16V
  • 626 IV 1.8 i
  • 626 IV 2.0 i
  • 626 IV 2.0 i 4WD
  • 626 IV Hatchback 1.8
  • 626 IV Hatchback 2.0 i
  • 626 IV Hatchback 2.0 i 4WD
  • 626 IV Hatchback 2.5 24V
  • MPV I 3.0 i V6 (LV10, LV12, LV521, LV321)
  • MX-6 2.0
  • MX-6 2.5 24V (GE10L)
  • L 300 III Autobus 2.4 4WD (P24W)
  • LANCER V 1.6 16V (CB4A)
  • LANCER V 1.6 16V 4WD (CD4A)
  • LANCER V Station Wagon 1.6 16V (CB4W)
  • LANCER V Station Wagon 1.6 16V 4WD (CD4W)
  • LANCER VI 1.3 12V (CK1A)
  • LANCER VI 1.6 16V (CK4A)
  • LANCER VI 1.8 16V
  • PAJERO II 3.0 V6 24V (V43W, V23W)
  • PAJERO II 3.0 V6 4WD (V23W, V43W)
  • PAJERO II Canvas Top 3.0 V6 (V23C)
  • PAJERO II Canvas Top 3.0 V6 24V (V23C)
  • PAJERO SPORT I 3.0 V6 (K96W)
  • PAJERO SPORT I 3.0 V6 4WD (K96W)
  • SIGMA Station Wagon 3.0
  • MICRA II 1.0 i 16V
  • MICRA II 1.3 i 16V
  • MICRA II 1.4 i 16V
  • OE VANETTE CARGO Autobus 1.6
  • OE VANETTE CARGO Autobus 1.6 i
  • OE VANETTE CARGO Furgon 1.6
  • OE VANETTE CARGO Furgon 1.6 i
  • PRIMERA 1.6 16V
  • PRIMERA 1.8 16V
  • PRIMERA 2.0 16V
  • PRIMERA Hatchback 1.6 16V
  • PRIMERA Hatchback 1.8 16V
  • PRIMERA Hatchback 2.0 16V
  • PRIMERA Traveller 1.6 16V
  • PRIMERA Traveller 1.8 16V
  • PRIMERA Traveller 2.0 16V
  • SERENA 1.6
  • SERENA 2.0
  • TERRANO II 2.4 4WD
  • ASTRA G CLASSIC Caravan 1.4 (F35)
  • ASTRA G Kombi 1.2 16V (F35)
  • ASTRA G Kombi 1.4 16V (F35)
  • ASTRA G Kombi 1.6 (F35)
  • ASTRA G Kombi 1.6 16V (F35)
  • ASTRA G Kombi 1.8 16V (F35)
  • ASTRA G Kombi 2.0 16V (F35)
  • ASTRA G coupe 1.6 16V (F07)
  • ASTRA G coupe 1.8 16V (F07)
  • ASTRA G liftback 1.2 16V (F08, F48)
  • ASTRA G liftback 1.4 (F08, F48)
  • ASTRA G liftback 1.4 16V (F08, F48)
  • ASTRA G liftback 1.6 (F08, F48)
  • ASTRA G liftback 1.6 16V (F08, F48)
  • ASTRA G liftback 1.6 LPG (F08, F48)
  • ASTRA G liftback 1.8 16V (F08, F48)
  • ASTRA G liftback 2.0 16V (F08, F48)
  • ASTRA G liftback 2.0 16V OPC (F08, F48)
  • ASTRA G sedan 1.2 16V (F69)
  • ASTRA G sedan 1.4 (F69)
  • ASTRA G sedan 1.4 16V (F69)
  • ASTRA G sedan 1.6 (F69)
  • ASTRA G sedan 1.6 16V (F69)
  • ASTRA G sedan 1.6 LPG (F69)
  • ASTRA G sedan 1.8 16V (F69)
  • ASTRA G sedan 2.0 16V (F69)
  • COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6
  • COMBO Tour 1.6
  • CORSA B 1.0 i 12V (F08, F68, M68)
  • CORSA B 1.2 i 16V (F08, F68, M68)
  • CORSA B 1.4 Si (F08, F68, M68)
  • CORSA B 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
  • CORSA B 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)
  • CORSA B 1.6 i 16V (F08, F68, M68)
  • CORSA B Kombi 1.4 i 16V (F35)
  • OE ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi 1.6 (F70)
  • OE COMBO Furgon/minivan 1.4
  • OMEGA B 2.0 (F69, M69, P69)
  • OMEGA B 2.0 16V (F69, M69, P69)
  • OMEGA B 2.2 16V (F69, M69, P69)
  • OMEGA B 2.5 V6 (F69, M69, P69)
  • OMEGA B 3.0 V6 (F69, M69, P69)
  • OMEGA B Kombi 2.0 (F35, M35, P35)
  • OMEGA B Kombi 2.0 16V (F35, M35, P35)
  • OMEGA B Kombi 2.2 16V (F35, M35, P35)
  • OMEGA B Kombi 2.5 V6 (F35, M35, P35)
  • OMEGA B Kombi 3.0 V6 (F35, M35, P35)
  • TIGRA 1.4 16V (F07)
  • TIGRA 1.6 16V (F07)
  • VECTRA B 1.6 i 16V (F19)
  • VECTRA B 1.8 i 16V (F19)
  • VECTRA B 2.0 i 16V (F19)
  • VECTRA B 2.2 i 16V (F19)
  • VECTRA B 2.5 i V6 (F19)
  • VECTRA B 2.6 i V6 (F19)
  • VECTRA B Kombi 1.6 i 16V (F35)
  • VECTRA B Kombi 1.8 i 16V (F35)
  • VECTRA B Kombi 2.0 i 16V (F35)
  • VECTRA B Kombi 2.2 i 16V (F35)
  • VECTRA B Kombi 2.5 i V6 (F35)
  • VECTRA B Kombi 2.6 i V6 (F35)
  • VECTRA B Kombi i 500 2.5 (F35)
  • VECTRA B i 500 2.5 (F19)
  • VECTRA B liftback 1.6 i 16V (F68)
  • VECTRA B liftback 1.8 i 16V (F68)
  • VECTRA B liftback 2.0 i 16V (F68)
  • VECTRA B liftback 2.2 i 16V (F68)
  • VECTRA B liftback 2.5 i V6 (F68)
  • VECTRA B liftback 2.6 i V6 (F68)
  • ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.6 16V (F75)
  • ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.8 16V (F75)
  • 106 I 1.3
  • 106 I 1.4
  • 106 I 1.6
  • 206 liftback 1.4 i
  • 605 2.0
  • 605 2.0 16V
  • 605 2.0 Turbo
  • 605 3.0
  • 605 3.0 SV 24
  • 605 3.0 V6
  • 806 1.8
  • 806 2.0
  • 806 2.0 Turbo
  • MEGANE I Classic 1.6 i (LA0L)
  • SCÉNIC I 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B)
  • SCÉNIC I 2.0 16V
  • TWINGO I 1.2 (C066, C068)
  • TWINGO I 1.2 (C067)
  • TWINGO I Furgon/hatchback 1.2 (S066, S068)
  • INDICA 1.4 L
  • INDIGO 1.4
  • INDIGO MARINA 1.4
  • 850 2.0
  • 850 2.0 Turbo
  • 850 2.3 T5
  • 850 2.3 T5-R
  • 850 2.4
  • 850 Kombi 2.0
  • 850 Kombi 2.0 Turbo
  • 850 Kombi 2.3 T5
  • 850 Kombi 2.3 T5-R
  • 850 Kombi 2.4
  • 850 Kombi 2.4 AWD
  • C70 I coupe 2.0
  • C70 I coupe 2.0 T
  • C70 I coupe 2.3 T-5
  • C70 I coupe 2.4
  • C70 I coupe 2.4 T
  • C70 I kabriolet 2.0
  • C70 I kabriolet 2.0 T
  • C70 I kabriolet 2.3 T5
  • C70 I kabriolet 2.4
  • C70 I kabriolet 2.4 T
  • S40 I 1.9 T4
  • S40 I 2.0 T
  • S40 I 2.0 T4
  • S70 2.0
  • S70 2.0 Turbo
  • S70 2.3 T-5
  • S70 2.3 Turbo
  • S70 2.4
  • S70 2.4 Bifuel
  • S70 2.4 Turbo
  • V40 Kombi 1.9 T4
  • V40 Kombi 2.0 T
  • V40 Kombi 2.0 T4
  • V70 I 2.0
  • V70 I 2.0 Turbo
  • V70 I 2.0 Turbo AWD
  • V70 I 2.3 T AWD
  • V70 I 2.3 T-5
  • V70 I 2.3 T-5 AWD
  • V70 I 2.3 Turbo
  • V70 I 2.4
  • V70 I 2.4 Bifuel
  • V70 I 2.4 Turbo
  • V70 I 2.4 Turbo AWD
02SKV227
FIAT 0046475717
FIAT 0046475719
FIAT 0046480607
FIAT 46443198
FIAT 46443874
FIAT 46475058
FIAT 46475717
FIAT 46523407
FIAT 50926693
FIAT 51709816
FIAT 60629615
FIAT 60682368
FIAT 71719571
FISPA 70027AS
FISPA 70113
FISPA 70137
FISPA 70173AS
FISPA 70332
FISPA 70332AS
FISPA 70333
FISPA 70333A2
FISPA 70333AS
FISPA 70408
FISPA 70408AS
FISPA 70420A2
FISPA 70460
FISPA 70460A2
FISPA 70460AS
FISPA 70488
FISPA 70979
FISPA 72605A2
FISPA 73044
FISPA 73048
AIRTEXE10216M
AIRTEXE10280M
AIRTEXE10388M
AIRTEXE10389M
AIRTEXE10392M
AIRTEXE10415M
AIRTEXE10430M
AIRTEXE8229
ALFA ROMEO46437229*
ALFA ROMEO46443198
ALFA ROMEO46472793
ALFA ROMEO46472793*
ALFA ROMEO46474142
ALFA ROMEO46474142*
ALFA ROMEO46475058
ALFA ROMEO46475717
ALFA ROMEO46475719
ALFA ROMEO46480607
ALFA ROMEO46480607*
ALFA ROMEO464806070
ALFA ROMEO46523407
ALFA ROMEO46541845
ALFA ROMEO46759865
ALFA ROMEO46794446
ALFA ROMEO46796398
ALFA ROMEO46807425
ALFA ROMEO46807638
ALFA ROMEO46809220
ALFA ROMEO46809221
ALFA ROMEO46831125
ALFA ROMEO46837061
ALFA ROMEO46837359
ALFA ROMEO4683753590
ALFA ROMEO50008952
ALFA ROMEO50014453
ALFA ROMEO50017067
ALFA ROMEO51705573
ALFA ROMEO51709818
ALFA ROMEO51732461
ALFA ROMEO51857373
ALFA ROMEO60623699
ALFA ROMEO60623699*
ALFA ROMEO60629615
ALFA ROMEO60629615*
ALFA ROMEO606519690
ALFA ROMEO60652212
ALFA ROMEO60665419
ALFA ROMEO60665961
ALFA ROMEO60667316
ALFA ROMEO60682368
ALFA ROMEO60682369
ALFA ROMEO60812839
ALFA ROMEO71719571
ALFA ROMEO7782620
ALFA ROMEO7782620*
ALFA ROMEO7789626
ALFA ROMEO7789626*
ALFA ROMEO82490847
APRILIA641135*
APRILIA851913*
APRILIA854638*
APRILIA856821*
APRILIA858726*
APRILIA893574*
APRILIA894785*
APRILIA898260*
APRILIAAP8106807*
APRILIAAP8106881*
APRILIAAP8176212*
ASHUKI by Palidium04800003
ASHUKI by PalidiumB60020
ASHUKI by PalidiumB60040
ASHUKI by PalidiumB60054
AUDI2739190513
AUDI3259190511
AUDI32591905119
AUDI373919051
AUDI377919051AE
AUDI547919051AD
BBTEFP1302
BBTEFP1304
BBTEFP1500
BLUE PRINTADC46819
BLUE PRINTADC46821
BLUE PRINTADC46823
BLUE PRINTADC46825
BLUE PRINTADG06804
BLUE PRINTADG06805
BLUE PRINTADG06816
BLUE PRINTADM56801
BLUE PRINTADM56816
BLUE PRINTADM56817
BLUE PRINTADM56822
BLUE PRINTADN16845
BMW7694208*
BMW7723931*
BMW7723935*
BOSCH0580313039
BOSCH0580313075
BOSCH0580313076
BOSCH0580314010
BOSCH0580453408
BOSCH0580453420
BOSCH0580453423
BOSCH0580453465
BOSCH0580453485
BOSCH0986580205
BOSCH0986580254
BOSCH0986580255
BOSCH0986580356
BOSCHF000TE0103
BSGBSG65830003
CHEVROLET9120218
CHEVROLET93238459
CHEVROLET93249371
CHEVROLET93268147
CHEVROLET93274454
CHEVROLET93361472
CHEVROLET93380796
CHRYSLER04637003
CHRYSLER04762964
CHRYSLER04798941
CHRYSLER05003868AA
CHRYSLER05003869AA
CHRYSLER4637003
CHRYSLER4762964
CHRYSLER4762964*
CHRYSLER4798941
CHRYSLER4798941*
CHRYSLER5003868AA
CHRYSLER5003869AA
CHRYSLER52018387
CHRYSLER52018387*
CHRYSLER52018390
CHRYSLER52018390*
DAEWOO06351053
DAEWOO96264121
DAEWOO96308414
DAEWOOAM06ST
DAIHATSU0506609ASHIKA
DAIHATSU231008773331
DAIHATSUJ1606009H&BJAKOPA
DAIHATSUPB609JAPANPARTS
DELPHIFE042912B1
DELPHIFE045112B1
DELPHIFE1004712B1
DELPHIFE1006412B1
DELPHIFE1016212B1
DELPHIFE1016312B1
DELPHIFE1016412B1
DELPHIFE1017012B1
DELPHIFG103312B1
DELPHIFG113112B1
DELPHIFG150312B1
ERA770044
ERA770059
ERA770067
ERA770153
ERA770157
ERA775004
ERA775013
ERA775017
ERA775025
ERA775027
ERA775029
ERA775154
ERA775196
FERRARI170427
FIAT0046475717
FIAT0046475719
FIAT0046480607
FIAT0046523407
FIAT46435410
FIAT46443874
FIAT46523408
FIAT465517290
FIAT46743677
FIAT46747372
FIAT46747374
FIAT46794445
FIAT46805593
FIAT46838198
FIAT46845789
FIAT50005549
FIAT50926693
FIAT50926694
FIAT51709816
FIAT51749600
FIAT60609932
FIAT60651969
FIAT71753374
FISPA70408
FISPA70420
FISPA72010
FISPA72011
FISPA72015
FISPA72016
FISPA72041
FISPA72111
FISPA72139
FISPA72144
FISPA72209
FISPA72213
FISPA72245
FISPA73021
FISPA73044
FORD1026798
FORD32591905117
FORD32591905121
FORD3259190519
FORD377919051AB
FORD377919051K
FORD547919051L
FORD97AB9H307AA
FORDAPG39
FORDB3E713350A
FORDB6BF13350
FORDF1DUA3A
FORDF32Z9A407A
FORDJE1713350A
FORDKL031335ZB
FORDKL2213350
FORDKL221335ZA
FORDMB3H71335ZA
FORDMB3J21335Z
FORDXS419H307AB
GENERAL MOTORS9200109
GENERAL MOTORS97118512
HITACHI133326
HITACHI133336
HITACHI133353
HITACHI133356
HITACHI133359
HITACHI133489
HITACHI133491
HITACHIFUP200003
HITACHIV33A031
HITACHIXFP38009
HITACHIXFP38023
HOFFER7506416
HOFFER7506463
HOFFER7506467
HOFFER7506468
HOFFER7506471
HOFFER7506493
HOFFER7506494
HOFFER7506505
HOFFER7506510
HOFFER7506511
HOFFER7506515
HOFFER7506542
HOFFER7506879
HOFFER7506961
HOFFER7506963
HOLDEN09120218
HOLDEN90119098
HOLDEN90451593
HONDA17040S01A30
HONDA17040S01A30*
HONDA17040S01A31
HONDA17040S02L00
HONDA17040S02L00*
HONDA17040S04G30
HONDA17040S04G30*
HONDA17040S04G31
HONDA17040S04G40
HONDA17040S04G40*
HONDA17040S04G41
HONDA17040S04L00
HONDA17040S04L00*
HONDA17040S10A00
HONDA17040S10A00*
HONDA17040S84A01
HONDA17040S84A01*
HONDA17040SR1A30
HONDA17040SR1A30*
HONDA17040SR1A31
HONDA17040SR1A31*
HONDA17040SR2A32
HONDA17040SR2A32*
HONDA17040SR2A33
HONDA17040SR2A50
HONDA17040SR2A50*
HONDA17040SS8A00
HONDA17040SS8A00*
HONDA17040SS8A02
HONDA17040SS8A02*
HONDA17040ST7A32
HONDA17040ST7A33
HONDA17040ST7L00
HONDA17040ST7L00*
HONDA17040ST7L31
HONDA17040ST7L31*
HONDA17040SV1A30
HONDA17040SV1A30*
HONDA17040SV1A31
HONDA17040SV1A31*
HONDA17040SV1L00
HONDA17040SV1L00*
HONDA17040SV1L01
HONDA17040SV1L01*
HONDA17040SV4A30
HONDA17040SV4A30*
HONDA17040SV4A31
HONDA17040SW5A30
HONDA17040SW5A30*
HONDA17040SW5A31
HONDA17040SW5A31*
HONDA17040SW5A32
HONDA17040SW5A32*
HONDA17040SX0A32
HONDA17040SX0A32*
HONDA17040SY8A01
HONDA17040SY8A01*
HONDA1770ASR0A000
HONDA1770ASR0A000*
HONDA8971185120*
HUSQVARNA8000H3292*
HUSQVARNA8000H5311*
HYUNDAI311101C010
HYUNDAI3111028100
HYUNDAI3111028100*
HYUNDAI311102E351
HYUNDAI3111033610
HYUNDAI3111033610*
HYUNDAI3111122000
HYUNDAI3111122050
HYUNDAI3111122050*
HYUNDAI3111125000
HYUNDAI3111128100
HYUNDAI3111128150
HYUNDAI3111128150*
HYUNDAI3111128300
HYUNDAI3111128300*
HYUNDAI3111137100
HYUNDAI3111137150
HYUNDAI3111137150*
HYUNDAI3111137200
HYUNDAI3111137200*
HYUNDAI3111137300
HYUNDAI3111137300*
HYUNDAI311113L000
HYUNDAI3112325000
INFINITI170421W210
INFINITI1704231U00
INFINITI1704231U05
INFINITI1704231U08
INFINITIA70421W210
INFINITIA704231U08
INTERMOTOR38887
INTERMOTOREFP277
INTERMOTORFP2141
INTERMOTORLFP029
ISUZU5862022350
ISUZU5862022350*
ISUZU8943696440
ISUZU8943696440*
ISUZU8943845281
ISUZU8943845281*
ISUZU8944794181
ISUZU8944794181*
ISUZU8970418761
ISUZU8970418761*
ISUZU8971185120
ISUZU8971188580
ISUZU8971188580*
JAGUARJLM12204*
JAGUAROJLM12159
JAGUARQJLM12159
JOHNSKSP5508001
KAGER520083
KAGER520114
KAGER520188
KAGER520207
KAGER520208
KAGER520209
KAGER520211
KAGER520224
KAGER520227
KIA0K01A13350B
KIA0K01D1335Z
KIA0K01D1335Z*
KIA0K24C1335ZA
KIA0K24C1335ZA*
KIA0K29T1335Z
KIA0K29T1335Z*
LADA2112113901001
LANCIA464806070*
LANCIA60812839*
LUCAS ELECTRICALFDB1088
LUCAS ELECTRICALFDB1156
LUCAS ELECTRICALFDB1220
LUCAS ELECTRICALFDB1756
MAGNETI MARELLI219900000128
MAGNETI MARELLI313011303103
MAGNETI MARELLI313011303471
MAGNETI MARELLI519700000010
MAGNETI MARELLI519762019900
MAGNETI MARELLI519762019901
MAGNETI MARELLI519762019904
MAGNETI MARELLI519762029904
MAGNETI MARELLI519766029900
MAGNETI MARELLI519766029981
MAGNETI MARELLI519862019904
MALAGUTI09310300*
MAPCO22054
MAZDA0503300ASHIKA
MAZDAB16P13ZE0
MAZDAB31313350
MAZDAB3C713350
MAZDAB3C713350*
MAZDAB3E713350
MAZDAB3E713350*
MAZDAB3E713350A*
MAZDAB3E71335ZB
MAZDAB3E71335ZB*
MAZDAB61P13350B
MAZDAB61P13350B*
MAZDAB61P13350BMV
MAZDAB61P13ZE0
MAZDAB61P13ZE0*
MAZDAB63013350B*
MAZDAB63013350C
MAZDAB63013350C*
MAZDAB6BF13350MV
MAZDAB6BF1335Z
MAZDAB6BF1335Z*
MAZDAB6BG1335Z
MAZDAB6BG1335Z*
MAZDAB6DA13350
MAZDAB6DA13350*
MAZDABP471335ZC*
MAZDABP5113350*
MAZDABP5113350A*
MAZDABPE813350
MAZDABPE813350*
MAZDABPE81335Z
MAZDABPE81335Z*
MAZDAE5F713350B*
MAZDAF20113350F*
MAZDAF20113350G*
MAZDAF20113350H*
MAZDAF2G813350A*
MAZDAF2G813350B*
MAZDAF2G813ZE0*
MAZDAFE3N13350B*
MAZDAFE3N13350C*
MAZDAFEH213350*
MAZDAG6011335ZC*
MAZDAG60213350A*
MAZDAG60213350B*
MAZDAG60713350*
MAZDAG60713ZE0*
MAZDAG60813350A*
MAZDAG60813350B*
MAZDAG6221335Z*
MAZDAJ1603000H&BJAKOPA
MAZDAJE151335ZC*
MAZDAJE1713350
MAZDAJE451335ZB
MAZDAJE451335ZB*
MAZDAJE471335ZA
MAZDAJE471335ZA*
MAZDAJE4813350C
MAZDAJE4813350C*
MAZDAJE481335ZC
MAZDAKL1113350G
MAZDAKL1113350G*
MAZDAKL2213350*
MAZDAKL4713350
MAZDAKL4713350*
MAZDAKL471335ZB
MAZDAKL471335ZB*
MAZDAKLK11335Z
MAZDAKLK11335Z*
MAZDAPB300JAPANPARTS
MEAT & DORIA76416
MEAT & DORIA76463
MEAT & DORIA76467
MEAT & DORIA76468
MEAT & DORIA76471
MEAT & DORIA76493
MEAT & DORIA76494
MEAT & DORIA76505
MEAT & DORIA76510
MEAT & DORIA76511
MEAT & DORIA76515
MEAT & DORIA76542
MEAT & DORIA76879
MEAT & DORIA76961
MEAT & DORIA76963
MERCEDES-BENZ1684701094
MERCEDES-BENZA1684701094
METZGER2250008
METZGER2250032
METZGER2250039
METZGER2250049
MEYLE6149190002
MITSUBISHI8950104020
MITSUBISHIAW332718
MITSUBISHIAW332718*
MITSUBISHIAW334174
MITSUBISHIAW334174*
MITSUBISHIAW337327
MITSUBISHIAW337327*
MITSUBISHIAW347058
MITSUBISHIMB503446
MITSUBISHIMB554100
MITSUBISHIMB598285
MITSUBISHIMB678038
MITSUBISHIMB678038*
MITSUBISHIMB678398
MITSUBISHIMB698623
MITSUBISHIMB698623*
MITSUBISHIMB698857
MITSUBISHIMB698857*
MITSUBISHIMB831262
MITSUBISHIMB831262*
MITSUBISHIMB831263
MITSUBISHIMB831263*
MITSUBISHIMB831264
MITSUBISHIMB831264*
MITSUBISHIMB831333
MITSUBISHIMB831333*
MITSUBISHIMB831560
MITSUBISHIMB831560*
MITSUBISHIMB831561
MITSUBISHIMB831561*
MITSUBISHIMB831562
MITSUBISHIMB831562*
MITSUBISHIMB831691
MITSUBISHIMB831691*
MITSUBISHIMB893666
MITSUBISHIMB893666*
MITSUBISHIMB912304
MITSUBISHIMB912304*
MITSUBISHIMB923663
MITSUBISHIMB923663*
MITSUBISHIMB927016
MITSUBISHIMB927016*
MITSUBISHIMB959729
MITSUBISHIMB959729*
MITSUBISHIMB959730
MITSUBISHIMB959730*
MITSUBISHIMB959847
MITSUBISHIMB959847*
MITSUBISHIMR124765
MITSUBISHIMR124765*
MITSUBISHIMR124881
MITSUBISHIMR124881*
MITSUBISHIMR124999
MITSUBISHIMR124999*
MITSUBISHIMR134284
MITSUBISHIMR134284*
MITSUBISHIMR134804
MITSUBISHIMR134804*
MITSUBISHIMR134806
MITSUBISHIMR134806*
MITSUBISHIMR134868
MITSUBISHIMR134868*
MITSUBISHIMR208665
MITSUBISHIMR208665*
MITSUBISHIMR241080
MITSUBISHIMR241080*
MITSUBISHIMR241083
MITSUBISHIMR241083*
MITSUBISHIMR241351
MITSUBISHIMR241351*
MITSUBISHIMR241394
MITSUBISHIMR241394*
MITSUBISHIMR325884
MITSUBISHIMR325884*
MITSUBISHIMR508115
MOTO GUZZI978138*
MOTO GUZZI978826*
MOTO GUZZI978930*
MOTO GUZZIGU05107230*
MOTO GUZZIGU06107200*
NISSAN170403S505
NISSAN170403S505*
NISSAN1704059G05
NISSAN170408B000
NISSAN170408B000*
NISSAN170408B005
NISSAN170408B005*
NISSAN170420F300
NISSAN170420W000
NISSAN170420W000*
NISSAN170420W005
NISSAN170420W005*
NISSAN1704210S00
NISSAN170421E300
NISSAN170421W210*
NISSAN170422B500
NISSAN170422B500*
NISSAN170422J900
NISSAN170422J900*
NISSAN1704230R00
NISSAN1704230R10
NISSAN1704231U00*
NISSAN1704231U05*
NISSAN1704240F00
NISSAN170424B000
NISSAN170424B000*
NISSAN170424F100
NISSAN170425F600
NISSAN170425F600*
NISSAN170425F610
NISSAN170425F610*
NISSAN1704262C00
NISSAN1704262J00
NISSAN1704264J01
NISSAN1704273Y25
NISSAN1704285L00
NISSAN170429F500
NISSAN170429F500*
NISSAN170429F610
NISSAN170429F610*
NISSANAE0424F100
OPEL0815037
OPEL0815039
OPEL815037
OPEL815039
OPEL91202180
OPEL9128644
OPEL92001090
OPEL97041876
OPEL97118512*
PATRONPFP049
PATRONPFP081
PIAGGIO639307*
PIAGGIO640315*
PIAGGIO641014*
PIAGGIO641132*
PIAGGIO641133*
PIAGGIO641134*
PIAGGIO978825*
PIAGGIOAP8106385
PIAGGIOB043925*
PIERBURG700468260
PIERBURG700468370
PIERBURG700468380
PIERBURG700468420
PIERBURG700468450
PIERBURG702701900
RENAULT09740659405
RENAULT250602674R
RENAULT250602674R*
RENAULT7700307150
RENAULT7700307150*
RENAULT7700416988*
RENAULT7700418353
RENAULT7700418353*
RENAULT7700420073
RENAULT7700431718
RENAULT7700431718*
RENAULT7702218612
RENAULT8200016909
RENAULT8200016909*
RENAULT8200029080
RENAULT8200029080*
RENAULT8200137903
RENAULT8200137903*
RENAULT8200159254
STELLOX1001172SX
STELLOX1001173SX
STELLOX1001196SX
STELLOX1001462SX
STELLOX1001546SX
STELLOX1001553SX
SUBARU42021AA330
SUBARU42021AA330*
SUBARU42021AC012
SUBARU42021AC012*
SUBARU42021AC013
SUBARU42021AC013*
SUBARU42021FA090
SUBARU42021FA090*
SUBARU42021FA150
SUBARU42021FA150*
SUBARU42021FA200
SUBARU42021FA200*
SUBARU42021FA250
SUBARU42021FA250*
SUBARU42021FC021
SUBARU42021FC021*
SUBARU742021360
SUBARU742021360*
SUBARU742021390
SUBARU742021390*
SUZUKI1510050G00
SUZUKI1510050G00*
SUZUKI1510050G10
SUZUKI1510050G10*
SUZUKI1510058B00
SUZUKI1510058B00*
SUZUKI1510058B10
SUZUKI1510058B10*
SUZUKI1510060G00
SUZUKI1510060G00*
SUZUKI1510060G20
SUZUKI1510060G20*
SUZUKI1510060G21
SUZUKI1510061AA0
SUZUKI1510061AA0*
SUZUKI1510061AA1
SUZUKI1510061AA1*
SUZUKI1510077E00
SUZUKI1510077E00*
SUZUKI1511050GT0
SUZUKI1511050GT0*
SUZUKI1511054G00*
SUZUKI1511060GT0
SUZUKI1511060GT0*
TOYOTA2322122030
TOYOTA2322122140
TOYOTA2322128030
TOYOTA2322128280
TOYOTA2322715040
VEMOV40090002
VEMOV70090004
VEMOV95090001
VOLVO9438759
VOLVO9447060
VOLVO9470674
VOLVO9480152
VW376919051
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa pomp paliwa oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Instalację i demontaż pompy paliwa zlecaj wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do wycieków paliwa i pożaru. * Przed rozpoczęciem prac przy układzie paliwowym odłącz akumulator, aby uniknąć przypadkowego zwarcia i iskier. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów paliwa. * Nie pal tytoniu ani nie używaj otwartego ognia w pobliżu układu paliwowego. * Używaj wyłącznie odpowiednich narzędzi i akcesoriów przeznaczonych do pracy przy układzie paliwowym. * Zawsze stosuj się do instrukcji producenta pompy paliwa. * Sprawdź szczelność wszystkich połączeń po zamontowaniu pompy paliwa. * Upewnij się, że pompa paliwa jest odpowiednia dla Twojego modelu samochodu. * Nie używaj uszkodzonej pompy paliwa. * Przechowuj pompę paliwa w bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci i źródeł ciepła. * Pamiętaj, że kontakt z paliwem może powodować podrażnienia skóry i oczu. Należy stosować środki ochrony osobistej. * Zużyte pompy paliwa oddawaj do recyklingu zgodnie z obowiązującymi przepisami. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów paliwowych i złączek. Wszelkie uszkodzenia należy niezwłocznie naprawić. * Nie przekraczaj dopuszczalnego ciśnienia paliwa w układzie. * Upewnij się, że pompa paliwa jest prawidłowo uziemiona. * W przypadku wycieku paliwa natychmiast usuń je i przewietrz pomieszczenie.

Inne z tej kategorii