MotoCraft
Pompa oleju - SKV ESEN 77SKV019
Pompa oleju - SKV ESEN 77SKV019

Pompa oleju - SKV ESEN 77SKV019

ProducentSKV ESEN
316,69 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

VW MULTIVAN TOUAREG TRANSPORTER T5 VW MULTIVAN TOUAREG TRANSPORTER T5

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84133080

VW MULTIVAN TOUAREG TRANSPORTER T5

VW MULTIVAN TOUAREG TRANSPORTER T5

Pompa oleju - SKV ESEN 77SKV019: pasuje do 3 wersji pojazdów marki Volkswagen.

  • MULTIVAN V 2.5 TDI
  • MULTIVAN V 2.5 TDI 4motion
  • TOUAREG 2.5 R5 TDI
VW 070 115 103 A
VW 070 115 103
Stark SKOPM-1700034
RIDEX 596O0035
hajus Autoteile 1151447
hajus Autoteile 1151133
Autopumps UK AOP530
77SKV019
VW 70 115 103
VW 70 115 103 A
2N2N-OP-1339
4U Autoparts11278VV
ASHIKA157-VW-VW04
Autopumps UKAOP530
BAPMICBF0423250036
BGALP9651
BOGAPA1410131
ET ENGINETEAMPU0084
FAI AutoPartsOP356
FEBI BILSTEIN181068
Frankberg5481FB0017006
FRECCIAOP09-139
GK705526
hajus Autoteile1151133
hajus Autoteile1151447
HEPUOP5526
IMEXIMX070115103A
JAPANPARTSOP-VW04
JAPANPARTSOPVW04JM
JAPKO157VW04
LASO95180138
MAGNETI MARELLI359002101060
MAGNETI MARELLI351516000015
MASTER-SPORT GERMANY641159630
MDRMEP-8VW04
MEC-DIESEL140006
MEC-DIESEL140006M
MI.R.A.28/4677
MOTIVEOP518
MTR12201842
NE191050002100
NTYBPO-VW-018
OSSCA35957
PartsTecPTA420-0264
PEMEBLAJAPOP-VW04
RIDEX596O0035
SASIC3656021
StarkSKOPM-1700034
STELLOX04-40065-SX
SWAG33 10 8100
SWAG33108100
TOPRAN115963
TOPRAN115 963
VAICOV10-8614
vika11151776601
VW070115103
VW70115103A
VW70115103
VW070115103A
WILMINK GROUPWG1489915
WILMINK GROUPWG1940931
WILMINK GROUPWG2153792
WILMINK GROUPWG2179068
WILMINK GROUPWG2302033
WILMINK GROUPWG2302162
WILMINK GROUPWG2359614
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa silników i osprzętu oraz smarowania silnika oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Upewnij się, że olej silnikowy jest odpowiedni do Twojego modelu silnika. * Nie mieszaj różnych typów olejów silnikowych, chyba że jest to wyraźnie dozwolone przez producenta silnika. * Wymieniaj olej i filtry zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. * Zużyty olej silnikowy oddawaj do punktu recyklingu lub utylizacji. * Upewnij się, że system smarowania jest szczelny i nie występują wycieki oleju. * Nie przekraczaj maksymalnego poziomu oleju w silniku. * Regularnie sprawdzaj poziom oleju w silniku. * Nie uruchamiaj silnika z niskim poziomem oleju. * Jeśli kontrolka ciśnienia oleju świeci się podczas jazdy, natychmiast zatrzymaj pojazd i wyłącz silnik. * W przypadku kontaktu oleju ze skórą lub oczami, przemyj je dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem. * W przypadku spożycia oleju silnikowego, natychmiast skontaktuj się z lekarzem. * Elementy układu smarowania silnika wymieniaj tylko na sprawne.

Inne z tej kategorii