MotoCraft
Podnośnik szyby tylnej prawej elektryczny - SKV ESEN 51SKV504
Podnośnik szyby tylnej prawej elektryczny - SKV ESEN 51SKV504
Podnośnik szyby tylnej prawej elektryczny - SKV ESEN 51SKV504 — zdjęcie 2
Podnośnik szyby tylnej prawej elektryczny - SKV ESEN 51SKV504 — zdjęcie 3
Podnośnik szyby tylnej prawej elektryczny - SKV ESEN 51SKV504 — zdjęcie 4

Podnośnik szyby tylnej prawej elektryczny - SKV ESEN 51SKV504

ProducentSKV ESEN
123,66 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT SCENIC II GRAND SCENIC II W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja.

Kod taryfy celnej87089997
Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
WersjaEuropejska
Typ samochoduSamochody dostawcze

RENAULT SCENIC II GRAND SCENIC II

W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja.

Podnośnik szyby tylnej prawej elektryczny - SKV ESEN 51SKV504: pasuje do 26 wersji pojazdów marki Renault.

  • GRAND SCÉNIC II 1.5 dCi
  • GRAND SCÉNIC II 1.5 dCi (JM02, JM13)
  • GRAND SCÉNIC II 1.6
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi (JM14)
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi (JM15)
  • GRAND SCÉNIC II 2.0
  • GRAND SCÉNIC II 2.0 dCi (JM1K)
  • OE GRAND SCÉNIC II
  • OE SCÉNIC II
  • SCÉNIC II 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM02, JM13)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM0F)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM16)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM1E, JM16)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM1F)
  • SCÉNIC II 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B)
  • SCÉNIC II 1.6 16V (JM1R)
  • SCÉNIC II 1.9 D
  • SCÉNIC II 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
  • SCÉNIC II 1.9 dCi (JM14)
  • SCÉNIC II 1.9 dCi (JM15)
  • SCÉNIC II 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V)
  • SCÉNIC II 2.0 16V Turbo (JM0W)
  • SCÉNIC II 2.0 dCi (JM1K)
RENAULT 82 01 010 934
RENAULT 82 00 118 857
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1714
51SKV504
A.Z. MeisterteileAZMT-49-031-1714
ABAKUS130-042-033
Ac Rolcar01.4594
Ac Rolcar01.4580
AIC52482
BLIC6060-00-RE4594
CABOR90.1047
CAUTEX027362
DOGA100632
DOGA100938
ELECTRIC LIFEZRRNO84RC
ELECTRIC LIFEZRRN704R
ELTA AUTOMOTIVEER4178
ELTA AUTOMOTIVEER1296
EQUAL QUALITY361324
EQUAL QUALITY361342
EUROREPAR1629053180
FERRONTOP15610675
JOHNS603246-21
JUMASA62484092
JUMASA62424092
KLOKKERHOLM60421902
KLOKKERHOLM60421904
KSH EUROPE1830.0030206
LEMFÖRDER60.80556.0
LEMFÖRDER60.81736.0
LIFT-TEKLTRNO84RC
LIFT-TEKLTRN704R
MAGNETI MARELLI350103792000
MAGNETI MARELLI350103106200
MAXWRN129-R
MAXWRN127-R
MAXGEAR50-0347
METZGER2160115
MIRAGLIO30/1017CK
MIRAGLIO30/1047
NTYEPS-RE-025
PLYOMP027362
PMMBI70266R
PMMBI70426R
PRASCORN032W075
PRASCORN032W063
RENAULT8200118857
RENAULT8201010934
RIDEX1561W0343
RIDEX1561W0310
SEIM970229
SEIM970045
StarkSKWR-0420311
StarkSKWR-0420344
STORM QUALITY PARTS87162
STORM QUALITY PARTS87148
TRICLO115602
TRICLO115582
VAICOV46-0601
VALEO851921
VALEO850663
VAN WEZEL4376266
VAN WEZEL4328268
VAN WEZEL4328266
WAIWPR1253RB
WAIWPR2389RMB
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa wyposażenia elektrycznego w motoryzacji oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko porażenia prądem: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, odłącz akumulator pojazdu. * Używaj tylko izolowanych narzędzi przeznaczonych do pracy z instalacjami elektrycznymi. * Unikaj kontaktu z wilgocią podczas pracy z elementami elektrycznymi. 2. Ryzyko pożaru: * Sprawdzaj regularnie stan przewodów elektrycznych pod kątem uszkodzeń izolacji. * Używaj tylko bezpieczników o odpowiednich parametrach, zgodnych z zaleceniami producenta pojazdu. * Nie przeciążaj obwodów elektrycznych. 3. Ryzyko wybuchu (akumulatory): * Podczas ładowania akumulatora, zapewnij odpowiednią wentylację. * Unikaj iskrzenia w pobliżu akumulatora. * Nie pal w pobliżu akumulatora. * Chroń akumulator przed wysokimi temperaturami. 4. Ryzyko uszkodzenia elementów elektronicznych: * Podczas spawania w pobliżu elementów elektronicznych, odłącz je od instalacji elektrycznej. * Chroń elementy elektroniczne przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). 5. Ryzyko obrażeń: * Podczas pracy z układem elektrycznym, używaj odzieży ochronnej, okularów i rękawic. * Zabezpiecz pojazd przed przypadkowym uruchomieniem. 6. Utylizacja: * Zużyte akumulatory, bezpieczniki i inne elementy elektryczne utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.

Inne z tej kategorii