MotoCraft
Podnośnik szyby przód prawy elektryczny - SKV ESEN 00SKV112
Podnośnik szyby przód prawy elektryczny - SKV ESEN 00SKV112
Podnośnik szyby przód prawy elektryczny - SKV ESEN 00SKV112 — zdjęcie 2
Podnośnik szyby przód prawy elektryczny - SKV ESEN 00SKV112 — zdjęcie 3
Podnośnik szyby przód prawy elektryczny - SKV ESEN 00SKV112 — zdjęcie 4

Podnośnik szyby przód prawy elektryczny - SKV ESEN 00SKV112

ProducentSKV ESEN
144,10 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES C S203 01-/C W203 00- Specyfikacja techniczna: tryb pracy: elektryczny strona zabudowy: z przodu po prawej podnośnik szyby: Podnośnik cięgnowy z podwójnym prowadzeniem parzyste numery artykułów: 00SKV111 napięcie [V]: 12 informacja dodatkow...

Kod taryfy celnej87089997
Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES C S203 01-/C W203 00-

Specyfikacja techniczna:

  • tryb pracy: elektryczny
  • strona zabudowy: z przodu po prawej
  • podnośnik szyby: Podnośnik cięgnowy z podwójnym prowadzeniem
  • parzyste numery artykułów: 00SKV111
  • napięcie [V]: 12
  • informacja dodatkowa: bez silnika elektrycznego
  • ciężar [kg]: 1,54

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Podnośnik szyby przód prawy elektryczny - SKV ESEN 00SKV112: pasuje do 39 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • KLASA C C 180 (203.035)
  • KLASA C C 180 Kompressor (203.046)
  • KLASA C C 200 CDI (203.004)
  • KLASA C C 200 CDI (203.007)
  • KLASA C C 200 CGI Kompressor (203.043)
  • KLASA C C 200 Kompressor (203.042)
  • KLASA C C 200 Kompressor (203.045)
  • KLASA C C 220 CDI (203.006)
  • KLASA C C 220 CDI (203.008)
  • KLASA C C 230 (203.052)
  • KLASA C C 230 Kompressor (203.040)
  • KLASA C C 240 (203.061)
  • KLASA C C 240 4-matic (203.081)
  • KLASA C C 270 CDI (203.016)
  • KLASA C C 280 (203.054)
  • KLASA C C 280 4-matic (203.092)
  • KLASA C C 30 CDI AMG (203.018)
  • KLASA C C 32 AMG Kompressor (203.065)
  • KLASA C C 320 (203.064)
  • KLASA C C 320 4-matic (203.084)
  • KLASA C C 320 CDI (203.020)
  • KLASA C C 350 (203.056)
  • KLASA C C 350 4-matic (203.087)
  • KLASA C C 55 AMG (203.076)
  • KLASA C T-Model C 180 (203.235)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (203.246)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.204)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.204, 203.207)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.207)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (203.242)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (203.245)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (203.206)
  • KLASA C T-Model C 240 (203.261)
  • KLASA C T-Model C 240 4-matic (203.281)
  • KLASA C T-Model C 270 CDI (203.216)
  • KLASA C T-Model C 30 CDI AMG (203.218)
  • KLASA C T-Model C 32 AMG Kompressor (203.265)
  • KLASA C T-Model C 320 (203.264)
  • KLASA C T-Model C 320 4-matic (203.284)
00SKV112
Stark SKWR-0420506
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1190
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1191
MERCEDES-BENZ 2037201646
RIDEX 1561W0504
MERCEDES-BENZ A2037201646
ABAKUS130-054-042
Ac Rolcar017462
AD KÜHNERAV1075
AIC52431
BLIC606000MC7462
CAUTEX187053
CAUTEX187049
DOGA101368
DOGA101134
ELECTRIC LIFEZRME707R
EQUAL QUALITY280334
EQUAL QUALITY280432
ERA490254
FAI AutoPartsWR118
KAMOKA7200080
KLOKKERHOLM35151802
LECOYWME120R
LEMFÖRDER60808190
LIFT-TEKLTME707R
LUCAS ELECTRICALWRL2060R
MAGNETI MARELLI359000500360
MAGNETI MARELLI350103956000
MERCEDES-BENZ2037201646
MERCEDES-BENZA2037201646
METZGER2160201
MEYLE0149100009
MIRAGLIO301075
NTYEPS-ME-014
PMM50254R
SCHLIECKMANN65151302
SEIM901276
TOPRAN401852
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0253091
VAICOV308285
VALEO850987
VAN WEZEL3032262
WAIWPR0442R
WAIWPR2641R
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa wyposażenia elektrycznego w motoryzacji oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko porażenia prądem: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, odłącz akumulator pojazdu. * Używaj tylko izolowanych narzędzi przeznaczonych do pracy z instalacjami elektrycznymi. * Unikaj kontaktu z wilgocią podczas pracy z elementami elektrycznymi. 2. Ryzyko pożaru: * Sprawdzaj regularnie stan przewodów elektrycznych pod kątem uszkodzeń izolacji. * Używaj tylko bezpieczników o odpowiednich parametrach, zgodnych z zaleceniami producenta pojazdu. * Nie przeciążaj obwodów elektrycznych. 3. Ryzyko wybuchu (akumulatory): * Podczas ładowania akumulatora, zapewnij odpowiednią wentylację. * Unikaj iskrzenia w pobliżu akumulatora. * Nie pal w pobliżu akumulatora. * Chroń akumulator przed wysokimi temperaturami. 4. Ryzyko uszkodzenia elementów elektronicznych: * Podczas spawania w pobliżu elementów elektronicznych, odłącz je od instalacji elektrycznej. * Chroń elementy elektroniczne przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). 5. Ryzyko obrażeń: * Podczas pracy z układem elektrycznym, używaj odzieży ochronnej, okularów i rękawic. * Zabezpiecz pojazd przed przypadkowym uruchomieniem. 6. Utylizacja: * Zużyte akumulatory, bezpieczniki i inne elementy elektryczne utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.

Inne z tej kategorii