MotoCraft
Podnośnik szyby przód prawy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV032
Podnośnik szyby przód prawy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV032
Podnośnik szyby przód prawy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV032 — zdjęcie 2

Podnośnik szyby przód prawy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV032

ProducentSKV ESEN
111,20 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

VW BORA 98-/VW 99-/VW GOLF IV 97-

Kod taryfy celnej87089997
Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

VW BORA 98-/VW 99-/VW GOLF IV 97-

Podnośnik szyby przód prawy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV032: pasuje do 64 wersji pojazdów marki Volkswagen.

  • BORA I 1.4 16V
  • BORA I 1.6
  • BORA I 1.6 16V
  • BORA I 1.6 FSI
  • BORA I 1.8
  • BORA I 1.8 4motion
  • BORA I 1.8 T
  • BORA I 1.9 SDI
  • BORA I 1.9 TDI
  • BORA I 1.9 TDI 4motion
  • BORA I 2.0
  • BORA I 2.0 4motion
  • BORA I 2.3 V5
  • BORA I 2.3 V5 4motion
  • BORA I 2.8 V6 4motion
  • BORA Variant 1.4 16V
  • BORA Variant 1.6
  • BORA Variant 1.6 16V
  • BORA Variant 1.6 FSI
  • BORA Variant 1.8 4motion
  • BORA Variant 1.8 T
  • BORA Variant 1.9 TDI
  • BORA Variant 1.9 TDI 4motion
  • BORA Variant 2.0
  • BORA Variant 2.0 4motion
  • BORA Variant 2.3 V5
  • BORA Variant 2.3 V5 4motion
  • BORA Variant 2.8 V6 4motion
  • GOLF IV 1.4 16V
  • GOLF IV 1.6
  • GOLF IV 1.6 16V
  • GOLF IV 1.6 FSI
  • GOLF IV 1.8
  • GOLF IV 1.8 4motion
  • GOLF IV 1.8 T
  • GOLF IV 1.8 T GTI
  • GOLF IV 1.9 SDI
  • GOLF IV 1.9 TDI
  • GOLF IV 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV 2.0
  • GOLF IV 2.0 4motion
  • GOLF IV 2.3 V5
  • GOLF IV 2.3 V5 4motion
  • GOLF IV 2.8 VR6 4motion
  • GOLF IV 3.2 R32 4motion
  • GOLF IV Cabriolet 1.6
  • GOLF IV Cabriolet 1.8
  • GOLF IV Cabriolet 1.9 TDI
  • GOLF IV Cabriolet 2.0
  • GOLF IV Variant 1.4 16V
  • GOLF IV Variant 1.6
  • GOLF IV Variant 1.6 16V
  • GOLF IV Variant 1.6 FSI
  • GOLF IV Variant 1.8 4motion
  • GOLF IV Variant 1.8 T
  • GOLF IV Variant 1.9 SDI
  • GOLF IV Variant 1.9 TDI
  • GOLF IV Variant 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV Variant 2.0
  • GOLF IV Variant 2.0 4motion
  • GOLF IV Variant 2.0 Bi-Fuel
  • GOLF IV Variant 2.3 V5
  • GOLF IV Variant 2.3 V5 4motion
  • GOLF IV Variant 2.8 V6 4motion
01SKV032
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1883
VW 1J4837462H
VW 1J4837462F
VW 1J4837462D
ÜRO Parts 1J4837462F
Stark SKWR-0420084
RIDEX 1561W0082
ABAKUS130053012
ABAKUS130-053-072
Ac Rolcar014824
AD KÜHNERAV947
AIC50518
AUTOMEGA100027710
BLIC606000VW4824
BUGIADBSP22246
DENCKERMANNL000044
DIEDERICHS2213720
DPA88370294902
DPA88370138402
Dr!ve+DP3210100009
ELECTRIC LIFEZRVK504R
ELECTRIC LIFEZRVK704R
ELTA AUTOMOTIVEWRL2118R
EQUAL QUALITY460532
ERA490408
FAI AutoPartsWR266
FEBI BILSTEIN19748
JP GROUP1188101080
JP GROUP1188101180
JUMASA60625550
KLOKKERHOLM95231804
KLOKKERHOLM95231802
LEMFÖRDER60803020
LIFT-TEKLTVK504R
LIFT-TEKLTVK704R
MAGNETI MARELLI350103486000
MAXGEAR28-0205
MAXGEAR500212
MAXGEAR28-0206
METZGER2160073
METZGER2160016
MEYLE1008370035
MEYLE1149250092
MEYLE1149250152
MIRAGLIO30947
MIRAGLIO302242
NTYEPS-WW-023
PMM90123R
PMM90144R
SWAG30 91 9748
TOPRAN112879
TOPRAN112 879
TOPRAN108 671
TRICLO113992
TRICLO113596
VAICOV106134
VAICOV106213
VAICOV106328
VALEO850525
VAN WEZEL5892262
VAN WEZEL5888264
VW1J4837462D
VW1J4837462F
VW1J4837462H
WAIWPR1237R
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa wyposażenia elektrycznego w motoryzacji oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko porażenia prądem: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, odłącz akumulator pojazdu. * Używaj tylko izolowanych narzędzi przeznaczonych do pracy z instalacjami elektrycznymi. * Unikaj kontaktu z wilgocią podczas pracy z elementami elektrycznymi. 2. Ryzyko pożaru: * Sprawdzaj regularnie stan przewodów elektrycznych pod kątem uszkodzeń izolacji. * Używaj tylko bezpieczników o odpowiednich parametrach, zgodnych z zaleceniami producenta pojazdu. * Nie przeciążaj obwodów elektrycznych. 3. Ryzyko wybuchu (akumulatory): * Podczas ładowania akumulatora, zapewnij odpowiednią wentylację. * Unikaj iskrzenia w pobliżu akumulatora. * Nie pal w pobliżu akumulatora. * Chroń akumulator przed wysokimi temperaturami. 4. Ryzyko uszkodzenia elementów elektronicznych: * Podczas spawania w pobliżu elementów elektronicznych, odłącz je od instalacji elektrycznej. * Chroń elementy elektroniczne przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). 5. Ryzyko obrażeń: * Podczas pracy z układem elektrycznym, używaj odzieży ochronnej, okularów i rękawic. * Zabezpiecz pojazd przed przypadkowym uruchomieniem. 6. Utylizacja: * Zużyte akumulatory, bezpieczniki i inne elementy elektryczne utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.

Inne z tej kategorii