MotoCraft
Podnośnik szyby przód lewy elektryczny - SKV ESEN 51SKV171
Podnośnik szyby przód lewy elektryczny - SKV ESEN 51SKV171

Podnośnik szyby przód lewy elektryczny - SKV ESEN 51SKV171

ProducentSKV ESEN
156,68 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT MODUS GRAND MODUS Oryginalny produkt wysokiej jakości znanego producenta: ESEN SKV Lista kompatybilnych pojazdów wraz z dodatkowymi informacjami o zastosowaniu danej części znajduje się w zakładce PASUJE DO POJAZDÓW pod parametrami. ...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

RENAULT MODUS GRAND MODUS

  • Oryginalny produkt wysokiej jakości znanego producenta: ESEN SKV
  • Lista kompatybilnych pojazdów wraz z dodatkowymi informacjami o zastosowaniu danej części znajduje się w zakładce PASUJE DO POJAZDÓW pod parametrami.
  • Tryb pracy: elektryczny
  • Napięcie [V]: 12
  • Podnośnik szyby: Podnośnik cięgnowy z pojedynczym prowadzeniem

Podnośnik szyby przód lewy elektryczny - SKV ESEN 51SKV171: pasuje do 17 wersji pojazdów marki Renault.

  • MODUS / GRAND MODUS 1.2
  • MODUS / GRAND MODUS 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.2 (JP0S)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.2 16V (JP0W)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.2 16V Hi-Flex
  • MODUS / GRAND MODUS 1.4 (JP01, JP0J)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.5 dCi (FP0D, JP0D)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.5 dCi (FP0E, JP0E)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.5 dCi (FP0F, JP0F)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.5 dCi (FP0G, JP0G)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.5 dCi (JP02)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.5 dCi (JP0G, JP0H)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.5 dCi 75
  • MODUS / GRAND MODUS 1.5 dCi 90
  • MODUS / GRAND MODUS 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G)
  • MODUS / GRAND MODUS 1.6 (JP0L, JP0V)
RENAULT 8200335242
RENAULT 8200277577
RENAULT 8200748381
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1691
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1690
51SKV171
RENAULT 8200748377
RENAULT 8200478299
AD KÜHNERAV2420
AD KÜHNERAV1091C
AD KÜHNERAV1089
AIC53199
BLIC606000RE4583
BLIC606000RE4597
CABOR901089
CABOR901091C
DIEDERICHS4405321
DIEDERICHS4405121
Dr!ve+DP3210100054
Dr!ve+DP3210100412
ELECTRIC LIFEZRRNO85LC
ELECTRIC LIFEZRRN702L
ELTA AUTOMOTIVEER4173
ELTA AUTOMOTIVEER1647
ELTA AUTOMOTIVEXWR4173
ELTA AUTOMOTIVEXWR1647
EQUAL QUALITY361111
EQUAL QUALITY361133
EQUAL QUALITY361113
ERA490357
ERA490355
FAI AutoPartsWR205
FERRONTOP15610644
KLOKKERHOLM60071803
KLOKKERHOLM60071801
LEMFÖRDER60803350
LEMFÖRDER60817330
LEMFÖRDER60803370
LIFT-TEKLTRN702L
LIFT-TEKLTRNO85LC
MAGNETI MARELLI350103513000
METZGER2160152
MIRAGLIO301091C
MIRAGLIO301089
PMM70394L
PMM70224L
PRASCORN308W024
RENAULT8200748377
RENAULT8200748381
RENAULT8200478299
RENAULT8200335242
RENAULT8200277577
RIDEX1561W0162
StarkSKWR0420163
TrakMotive260764
TRICLO115585
TRICLO115605
VALEO850640
VAN WEZEL4366261
WAIWPR2091LM
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa wyposażenia elektrycznego w motoryzacji oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko porażenia prądem: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, odłącz akumulator pojazdu. * Używaj tylko izolowanych narzędzi przeznaczonych do pracy z instalacjami elektrycznymi. * Unikaj kontaktu z wilgocią podczas pracy z elementami elektrycznymi. 2. Ryzyko pożaru: * Sprawdzaj regularnie stan przewodów elektrycznych pod kątem uszkodzeń izolacji. * Używaj tylko bezpieczników o odpowiednich parametrach, zgodnych z zaleceniami producenta pojazdu. * Nie przeciążaj obwodów elektrycznych. 3. Ryzyko wybuchu (akumulatory): * Podczas ładowania akumulatora, zapewnij odpowiednią wentylację. * Unikaj iskrzenia w pobliżu akumulatora. * Nie pal w pobliżu akumulatora. * Chroń akumulator przed wysokimi temperaturami. 4. Ryzyko uszkodzenia elementów elektronicznych: * Podczas spawania w pobliżu elementów elektronicznych, odłącz je od instalacji elektrycznej. * Chroń elementy elektroniczne przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). 5. Ryzyko obrażeń: * Podczas pracy z układem elektrycznym, używaj odzieży ochronnej, okularów i rękawic. * Zabezpiecz pojazd przed przypadkowym uruchomieniem. 6. Utylizacja: * Zużyte akumulatory, bezpieczniki i inne elementy elektryczne utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.

Inne z tej kategorii