MotoCraft
Podnośnik szyby przód lewy elektryczny - SKV ESEN 01SKV691
Podnośnik szyby przód lewy elektryczny - SKV ESEN 01SKV691
Podnośnik szyby przód lewy elektryczny - SKV ESEN 01SKV691 — zdjęcie 2
Podnośnik szyby przód lewy elektryczny - SKV ESEN 01SKV691 — zdjęcie 3

Podnośnik szyby przód lewy elektryczny - SKV ESEN 01SKV691

ProducentSKV ESEN
149,52 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES C W203 00-/E S211 03-/E W211 02- PODN.SZYBY PRZ LE ELE MB C W203 03- Informacje dotyczące produktu: Napięcie [V]: 12 Ciężar [kg]: 1,72 Tryb pracy: elektryczny Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: bez silnika elektrycznego P...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87082990
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES C W203 00-/E S211 03-/E W211 02-

PODN.SZYBY PRZ LE ELE MB C W203 03-

Informacje dotyczące produktu:

  • Napięcie [V]: 12
  • Ciężar [kg]: 1,72
  • Tryb pracy: elektryczny
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: bez silnika elektrycznego
  • Podnośnik szyby: Podnośnik cięgnowy z podwójnym prowadzeniem

Podnośnik szyby przód lewy elektryczny - SKV ESEN 01SKV691: pasuje do 107 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • KLASA C C 180 (203.035)
  • KLASA C C 180 Kompressor (203.046)
  • KLASA C C 200 CDI (203.004)
  • KLASA C C 200 CDI (203.007)
  • KLASA C C 200 CGI Kompressor (203.043)
  • KLASA C C 200 Kompressor (203.042)
  • KLASA C C 200 Kompressor (203.045)
  • KLASA C C 220 CDI (203.006)
  • KLASA C C 220 CDI (203.008)
  • KLASA C C 230 (203.052)
  • KLASA C C 230 Kompressor (203.040)
  • KLASA C C 240 (203.061)
  • KLASA C C 240 4-matic (203.081)
  • KLASA C C 270 CDI (203.016)
  • KLASA C C 280 (203.054)
  • KLASA C C 280 4-matic (203.092)
  • KLASA C C 30 CDI AMG (203.018)
  • KLASA C C 32 AMG Kompressor (203.065)
  • KLASA C C 320 (203.064)
  • KLASA C C 320 4-matic (203.084)
  • KLASA C C 320 CDI (203.020)
  • KLASA C C 350 (203.056)
  • KLASA C C 350 4-matic (203.087)
  • KLASA C C 55 AMG (203.076)
  • KLASA C T-Model C 180 (203.235)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.204)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.204, 203.207)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.207)
  • KLASA C T-Model C 200 CGI Kompressor (203.243)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (203.242)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (203.245)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (203.206)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (203.208)
  • KLASA C T-Model C 230 (203.252)
  • KLASA C T-Model C 230 Kompressor (203.240)
  • KLASA C T-Model C 240 (203.261)
  • KLASA C T-Model C 240 4-matic (203.281)
  • KLASA C T-Model C 270 CDI (203.216)
  • KLASA C T-Model C 280 (203.254)
  • KLASA C T-Model C 280 4-matic (203.292)
  • KLASA C T-Model C 30 CDI AMG (203.218)
  • KLASA C T-Model C 32 AMG Kompressor (203.265)
  • KLASA C T-Model C 320 (203.264)
  • KLASA C T-Model C 320 4-matic (203.284)
  • KLASA C T-Model C 320 CDI (203.220)
  • KLASA C T-Model C 350 (203.256)
  • KLASA C T-Model C 350 4-matic (203.287)
  • KLASA C T-Model C 55 AMG (203.276)
  • KLASA E E 200 CDI (211.004)
  • KLASA E E 200 CDI (211.007)
  • KLASA E E 200 Kompressor (211.041)
  • KLASA E E 200 Kompressor (211.042)
  • KLASA E E 200 NGT (211.042)
  • KLASA E E 220 CDI (211.006)
  • KLASA E E 220 CDI (211.008)
  • KLASA E E 230 (211.052)
  • KLASA E E 240 (211.061)
  • KLASA E E 240 4-matic (211.080)
  • KLASA E E 270 CDI (211.016)
  • KLASA E E 280 (211.054)
  • KLASA E E 280 4-matic (211.092)
  • KLASA E E 280 CDI (211.020)
  • KLASA E E 280 CDI (211.023)
  • KLASA E E 280 CDI 4-matic (211.084)
  • KLASA E E 300 BlueTEC (211.024)
  • KLASA E E 320 (211.065)
  • KLASA E E 320 4-matic (211.082)
  • KLASA E E 320 CDI (211.022)
  • KLASA E E 320 CDI (211.026)
  • KLASA E E 320 CDI 4-matic (211.089)
  • KLASA E E 350 (211.056)
  • KLASA E E 350 4-matic (211.087)
  • KLASA E E 350 CGI (211.057)
  • KLASA E E 400 CDI (211.028)
  • KLASA E E 420 CDI (211.029)
  • KLASA E E 500 (211.070)
  • KLASA E E 500 (211.072)
  • KLASA E E 500 4-matic (211.083)
  • KLASA E E 500 4-matic (211.090)
  • KLASA E E 55 AMG Kompressor (211.076)
  • KLASA E E 63 AMG (211.077)
  • KLASA E T-Model E 200 CDI (211.207)
  • KLASA E T-Model E 200 Kompressor (211.241)
  • KLASA E T-Model E 200 T Kompressor (211.242)
  • KLASA E T-Model E 220 T CDI (211.206)
  • KLASA E T-Model E 220 T CDI (211.208)
  • KLASA E T-Model E 240 T (211.261)
  • KLASA E T-Model E 240 T 4-matic (211.280)
  • KLASA E T-Model E 270 T CDI (211.216)
  • KLASA E T-Model E 280 T (211.254)
  • KLASA E T-Model E 280 T 4-matic (211.292)
  • KLASA E T-Model E 280 T CDI (211.220)
  • KLASA E T-Model E 280 T CDI (211.223)
  • KLASA E T-Model E 280 T CDI 4-matic (211.284)
  • KLASA E T-Model E 320 T (211.265)
  • KLASA E T-Model E 320 T 4-matic (211.282)
  • KLASA E T-Model E 320 T CDI (211.222)
  • KLASA E T-Model E 320 T CDI (211.226)
  • KLASA E T-Model E 320 T CDI 4-matic (211.289)
  • KLASA E T-Model E 350 T (211.256)
  • KLASA E T-Model E 350 T 4-matic (211.287)
  • KLASA E T-Model E 500 T (211.270)
  • KLASA E T-Model E 500 T (211.272)
  • KLASA E T-Model E 500 T 4-matic (211.283)
  • KLASA E T-Model E 500 T 4-matic (211.290)
  • KLASA E T-Model E 55 T AMG Kompressor (211.276)
  • KLASA E T-Model E 63 AMG (211.277)
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1272
RIDEX 1561W0388
Stark SKWR-0420390
MERCEDES-BENZ A2037203146
MERCEDES-BENZ 2037203146
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1273
01SKV691
ABAKUS130-054-009
Ac Rolcar017557
Ac Rolcar017555
Ac Rolcar017467
AD KÜHNERAV1651
AIC52434
BLIC606002031859P
CAUTEX187056
DOGA101343
DOGA101363
DOGA101365
DOGA101389
ELECTRIC LIFEZRME711L
EQUAL QUALITY280338
EQUAL QUALITY010516
FAI AutoPartsWR119
KAMOKA7200073
KLOKKERHOLM35151803
LIFT-TEKLTME711L
LUCAS ELECTRICALWRL2062L
MAGNETI MARELLI350103959000
MAGNETI MARELLI359000500370
MERCEDES-BENZ2037203146
MERCEDES-BENZA2037203146
METZGER2160240
METZGER2160111
MEYLE0149100010
MIRAGLIO301651
NTYEPS-ME-017
PMM50274L
SCHLIECKMANN65154301
SCHLIECKMANN65151341
SEIM901277
SOMORA171358A
TOPRAN408221
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0253092
VAICOV301537
VAICOV308288
VALEO851004
VALEO850982
VAN WEZEL3041261
VAN WEZEL3032265
WAIWPR2642L
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa wyposażenia elektrycznego w motoryzacji oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko porażenia prądem: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, odłącz akumulator pojazdu. * Używaj tylko izolowanych narzędzi przeznaczonych do pracy z instalacjami elektrycznymi. * Unikaj kontaktu z wilgocią podczas pracy z elementami elektrycznymi. 2. Ryzyko pożaru: * Sprawdzaj regularnie stan przewodów elektrycznych pod kątem uszkodzeń izolacji. * Używaj tylko bezpieczników o odpowiednich parametrach, zgodnych z zaleceniami producenta pojazdu. * Nie przeciążaj obwodów elektrycznych. 3. Ryzyko wybuchu (akumulatory): * Podczas ładowania akumulatora, zapewnij odpowiednią wentylację. * Unikaj iskrzenia w pobliżu akumulatora. * Nie pal w pobliżu akumulatora. * Chroń akumulator przed wysokimi temperaturami. 4. Ryzyko uszkodzenia elementów elektronicznych: * Podczas spawania w pobliżu elementów elektronicznych, odłącz je od instalacji elektrycznej. * Chroń elementy elektroniczne przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). 5. Ryzyko obrażeń: * Podczas pracy z układem elektrycznym, używaj odzieży ochronnej, okularów i rękawic. * Zabezpiecz pojazd przed przypadkowym uruchomieniem. 6. Utylizacja: * Zużyte akumulatory, bezpieczniki i inne elementy elektryczne utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.

Inne z tej kategorii