MotoCraft
Podnośnik szyby przód lewy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV001
Podnośnik szyby przód lewy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV001
Podnośnik szyby przód lewy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV001 — zdjęcie 2
Podnośnik szyby przód lewy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV001 — zdjęcie 3

Podnośnik szyby przód lewy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV001

ProducentSKV ESEN
140,32 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FOCUS C-MAX 03-/I 98- FORD FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.4 16V 1998.10 - 2004.11 1388ccm 75KM 55kW FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.6 16V 1998.10 - 2004.11 1596ccm 100KM 74kW FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.6 16V Flexifuel 2002.01 - 2004.11 1596ccm...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej87082990
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

FORD FOCUS C-MAX 03-/I 98-

FORD

  • FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.4 16V 1998.10 - 2004.11 1388ccm 75KM 55kW
  • FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.6 16V 1998.10 - 2004.11 1596ccm 100KM 74kW
  • FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.6 16V Flexifuel 2002.01 - 2004.11 1596ccm 102KM 75kW
  • FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.8 16V 1998.10 - 2004.11 1796ccm 115KM 85kW
  • FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.8 DI / TDDi 1999.08 - 2004.11 1753ccm 75KM 55kW
  • FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.8 TDCi 2001.03 - 2004.11 1753ccm 115KM 85kW
  • FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.8 TDCi 2002.09 - 2004.11 1753ccm 100KM 74kW
  • FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 1.8 Turbo DI / TDDi 1998.10 - 2004.11 1753ccm 90KM 66kW
  • FOCUS I (1998.10 - 2004.11) 2.0 16V 1998.10 - 2004.11 1988ccm 131KM 96kW
  • FOCUS I (1998.10 - 2004.11) ST170 2002.03 - 2004.11 1988ccm 173KM 127kW

SKV GERMANY

Oferowane przez nas produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Podnośnik szyby przód lewy elektryczny 5D - SKV ESEN 01SKV001: pasuje do 32 wersji pojazdów marki Ford.

  • FOCUS C-MAX 1.6
  • FOCUS C-MAX 1.6 TDCi
  • FOCUS C-MAX 1.6 Ti
  • FOCUS C-MAX 1.8
  • FOCUS C-MAX 2.0
  • FOCUS C-MAX 2.0 TDCi
  • FOCUS I 1.4 16V
  • FOCUS I 1.6 16V
  • FOCUS I 1.6 16V Flexifuel
  • FOCUS I 1.8 16V
  • FOCUS I 1.8 DI / TDDi
  • FOCUS I 1.8 TDCi
  • FOCUS I 1.8 Turbo DI / TDDi
  • FOCUS I 2.0 16V
  • FOCUS I RS
  • FOCUS I ST170
  • FOCUS I Turnier 1.4 16V
  • FOCUS I Turnier 1.6 16V
  • FOCUS I Turnier 1.6 16V Flexifuel
  • FOCUS I Turnier 1.8 16V
  • FOCUS I Turnier 1.8 BiFuel
  • FOCUS I Turnier 1.8 DI / TDDi
  • FOCUS I Turnier 1.8 TDCi
  • FOCUS I Turnier 1.8 Turbo DI / TDDi
  • FOCUS I Turnier 2.0 16V
  • FOCUS I Turnier ST170
  • FOCUS I sedan 1.4 16V
  • FOCUS I sedan 1.6 16V
  • FOCUS I sedan 1.8 16V
  • FOCUS I sedan 1.8 TDCi
  • FOCUS I sedan 1.8 Turbo DI / TDDi
  • FOCUS I sedan 2.0 16V
01SKV001
Stark SKWR-0420019
RIDEX 1561W0021
FORD 1331614
FORD 1142897
FORD 1138216
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1395
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1381
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1368
Ac Rolcar014093
Ac Rolcar012909
AD KÜHNERAV880
AD KÜHNERAV1499
AIC52752
BLIC606000FO4093
BLIC606000FO2903
CAUTEX087111
CAUTEX087143
CAUTEX087197
DOGA100013
DOGA100227
EQUAL QUALITY150933
EQUAL QUALITY150911
EQUAL QUALITY150931
EQUAL QUALITY150813
ERA490199
ERA490203
FORD1142897
FORD1331614
FORD1138216
KLOKKERHOLM25321807
KLOKKERHOLM25321803
KLOKKERHOLM25321801
LECOYWFD113L
LECOYWFD116L
LECOYWFD114L
LEMFÖRDER60802790
MAGNETI MARELLI359000500080
MAGNETI MARELLI350103811000
MAGNETI MARELLI350103331000
METZGER2160068
MEYLE7149090000
MIRAGLIO301034
MIRAGLIO30880
PRASCOFD420W044
PRASCOFD420W026
SCHLIECKMANN65232331
SCHLIECKMANN65232341
SCHLIECKMANN65232301
SEIM950324
SEIM950319
TOPRAN305 135
VAICOV250515
VAICOV250725
VALEO850568
VAN WEZEL1858261
VAN WEZEL1861261
VAN WEZEL1858263
WAIWPR0123L
WAIWPR0678LM
WAIWPR2276L
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa wyposażenia elektrycznego w motoryzacji oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko porażenia prądem: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, odłącz akumulator pojazdu. * Używaj tylko izolowanych narzędzi przeznaczonych do pracy z instalacjami elektrycznymi. * Unikaj kontaktu z wilgocią podczas pracy z elementami elektrycznymi. 2. Ryzyko pożaru: * Sprawdzaj regularnie stan przewodów elektrycznych pod kątem uszkodzeń izolacji. * Używaj tylko bezpieczników o odpowiednich parametrach, zgodnych z zaleceniami producenta pojazdu. * Nie przeciążaj obwodów elektrycznych. 3. Ryzyko wybuchu (akumulatory): * Podczas ładowania akumulatora, zapewnij odpowiednią wentylację. * Unikaj iskrzenia w pobliżu akumulatora. * Nie pal w pobliżu akumulatora. * Chroń akumulator przed wysokimi temperaturami. 4. Ryzyko uszkodzenia elementów elektronicznych: * Podczas spawania w pobliżu elementów elektronicznych, odłącz je od instalacji elektrycznej. * Chroń elementy elektroniczne przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). 5. Ryzyko obrażeń: * Podczas pracy z układem elektrycznym, używaj odzieży ochronnej, okularów i rękawic. * Zabezpiecz pojazd przed przypadkowym uruchomieniem. 6. Utylizacja: * Zużyte akumulatory, bezpieczniki i inne elementy elektryczne utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.

Inne z tej kategorii