MotoCraft
Podnośnik szyby przedniej lewej elektryczny komplet - SKV ESEN 51SKV121
Podnośnik szyby przedniej lewej elektryczny komplet - SKV ESEN 51SKV121

Podnośnik szyby przedniej lewej elektryczny komplet - SKV ESEN 51SKV121

ProducentSKV ESEN
160,81 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT CLIO II 98-/III 05-/THALIA 98- PODN.SZYBY PRZOD LE ELE Informacje dotyczące produktu: Napięcie [V]: 12 Tryb pracy: elektryczny Podnośnik szyby: Podnośnik cięgnowy z pojedynczym prowadzeniem

Kod taryfy celnej87089997
Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

RENAULT CLIO II 98-/III 05-/THALIA 98-

PODN.SZYBY PRZOD LE ELE

Informacje dotyczące produktu:

  • Napięcie [V]: 12
  • Tryb pracy: elektryczny
  • Podnośnik szyby: Podnośnik cięgnowy z pojedynczym prowadzeniem

Podnośnik szyby przedniej lewej elektryczny komplet - SKV ESEN 51SKV121: pasuje do 27 wersji pojazdów marki Renault.

  • CLIO II 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...
  • CLIO II 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,...
  • CLIO II 1.2 LPG
  • CLIO II 1.2 LPG (BB0A, CB0A)
  • CLIO II 1.4 (B/CB0C, B/CB0S)
  • CLIO II 1.4 16V (B/CB0L)
  • CLIO II 1.4 16V (B/CB0P, BB13)
  • CLIO II 1.5 dCi
  • CLIO II 1.5 dCi (B/C2J)
  • CLIO II 1.5 dCi (B/CB03)
  • CLIO II 1.5 dCi (B/CB07)
  • CLIO II 1.5 dCi (B/CB08)
  • CLIO II 1.5 dCi (B/CB3M)
  • CLIO II 1.5 dCi (BB3N, CB3N)
  • CLIO II 1.6 (B/CB0D)
  • CLIO II 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...
  • CLIO II 1.9 D (B/CB0E)
  • CLIO II 1.9 D (B/CB0J)
  • CLIO II 1.9 dTi (B/CB0U)
  • CLIO III Furgon/hatchback 1.5 dCi
  • OE CLIO II Nadwozie pełne / liftback 1.9 D (SB0E)
  • THALIA I 1.2 16V
  • THALIA I 1.4
  • THALIA I 1.4 16V
  • THALIA I 1.5 dCi
  • THALIA I 1.6
  • THALIA I 1.6 16V
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1716
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1717
Stark SKWR-0420051
RIDEX 1561W0053
RENAULT 7701207255
RENAULT 7700842241
ABAKUS130-042-019
ABAKUS130042019
Ac Rolcar014547
Ac Rolcar01.4547
AD KÜHNERAV892
AIC53777
AIC53776
AUTOTEAMERN106L
BLIC606009030859P
BLIC606000RE4547
BLIC6060-09-030859P
BLIC6060-00-RE4547
CABOR90892
CABOR90.892
CAUTEX027301
DIEDERICHS4413221
DIEDERICHS4413220
DOGA100591
Dr!ve+DP3210100039
ELECTRIC LIFEZRRN49L
ELTA AUTOMOTIVEXWR1269
ELTA AUTOMOTIVEER1269
EQUAL QUALITY360411
EQUAL QUALITY360317
ERA490315
ESEN SKV51SKV121
EUROREPAR1689041780
EUROREPAR1620006280
FAI AutoPartsWR185
FAI AutoPartsWR185M
FERRONTOP15610612
JOHNS600841-26
JOHNS60084126
JUMASA62334077
KAMOKA7200289
KLOKKERHOLM60321801
KSH EUROPE1830.0030191
LEMFÖRDER60090730
LEMFÖRDER60.82463.0
LEMFÖRDER60.09073.0
LIFT-TEKLTRN49L
LUCASLWR4547ASSY
MAGNETI MARELLI350103170191
MAGNETI MARELLI359000500440
MAGNETI MARELLI350103265000
MAXWRN106-L
METZGER2160345
MIRAGLIO30/892
MIRAGLIO30892
MTRCA69383
NTYEPS-RE-016
opzional4842061
OSSCA24446
PLYOMP027301
PMM70154L
PMMBI70154L
PRASCORN320W023
PRASCORN320W024
PRASCORN320W026
RENAULT7700842241
RENAULT7701207255
RIDEX1561W0373
RIDEX1561W0053
SEIM970003
SONTIANZD16459BFL
SONTIANZD16459B-FL
StarkSKWR0420051
StarkSKWR0420374
StarkSKWR-0420374
StarkSKWR-0420051
TrakMotive260653
TrakMotive26-0653
TRICLO115485
VAICOV46-0495
VAICOV46-0496
VALEO850360
VAN WEZEL4339263
VAN WEZEL4339267
WAIWPR1272LM
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa wyposażenia elektrycznego w motoryzacji oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko porażenia prądem: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, odłącz akumulator pojazdu. * Używaj tylko izolowanych narzędzi przeznaczonych do pracy z instalacjami elektrycznymi. * Unikaj kontaktu z wilgocią podczas pracy z elementami elektrycznymi. 2. Ryzyko pożaru: * Sprawdzaj regularnie stan przewodów elektrycznych pod kątem uszkodzeń izolacji. * Używaj tylko bezpieczników o odpowiednich parametrach, zgodnych z zaleceniami producenta pojazdu. * Nie przeciążaj obwodów elektrycznych. 3. Ryzyko wybuchu (akumulatory): * Podczas ładowania akumulatora, zapewnij odpowiednią wentylację. * Unikaj iskrzenia w pobliżu akumulatora. * Nie pal w pobliżu akumulatora. * Chroń akumulator przed wysokimi temperaturami. 4. Ryzyko uszkodzenia elementów elektronicznych: * Podczas spawania w pobliżu elementów elektronicznych, odłącz je od instalacji elektrycznej. * Chroń elementy elektroniczne przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). 5. Ryzyko obrażeń: * Podczas pracy z układem elektrycznym, używaj odzieży ochronnej, okularów i rękawic. * Zabezpiecz pojazd przed przypadkowym uruchomieniem. 6. Utylizacja: * Zużyte akumulatory, bezpieczniki i inne elementy elektryczne utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.

Inne z tej kategorii