MotoCraft
Podnośnik szyby przedni prawy elektryczny komplet - SKV ESEN 51SKV112
Podnośnik szyby przedni prawy elektryczny komplet - SKV ESEN 51SKV112

Podnośnik szyby przedni prawy elektryczny komplet - SKV ESEN 51SKV112

ProducentSKV ESEN
166,74 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT CLIO II 98-/III 05- Specyfikacja techniczna: tryb pracy: elektryczny strona zabudowy: z przodu po prawej podnośnik szyby: Podnośnik cięgnowy z pojedynczym prowadzeniem parzyste numery artykułów: 51SKV111 napięcie [V]: 12 Oferowane produkty ...

Kod taryfy celnej87089997
Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

RENAULT CLIO II 98-/III 05-

Specyfikacja techniczna:

  • tryb pracy: elektryczny
  • strona zabudowy: z przodu po prawej
  • podnośnik szyby: Podnośnik cięgnowy z pojedynczym prowadzeniem
  • parzyste numery artykułów: 51SKV111
  • napięcie [V]: 12

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Podnośnik szyby przedni prawy elektryczny komplet - SKV ESEN 51SKV112: pasuje do 33 wersji pojazdów marki Renault.

  • CLIO II 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...
  • CLIO II 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,...
  • CLIO II 1.2 LPG
  • CLIO II 1.2 LPG (BB0A, CB0A)
  • CLIO II 1.4 (B/CB0C, B/CB0S)
  • CLIO II 1.4 16V (B/CB0L)
  • CLIO II 1.4 16V (B/CB0P, BB13)
  • CLIO II 1.5 dCi
  • CLIO II 1.5 dCi (B/C2J)
  • CLIO II 1.5 dCi (B/CB03)
  • CLIO II 1.5 dCi (B/CB07)
  • CLIO II 1.5 dCi (B/CB08)
  • CLIO II 1.5 dCi (B/CB3M)
  • CLIO II 1.5 dCi (BB3N, CB3N)
  • CLIO II 1.6 (B/CB0D)
  • CLIO II 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...
  • CLIO II 1.9 D (B/CB0E)
  • CLIO II 1.9 D (B/CB0J)
  • CLIO II 1.9 dTi (B/CB0U)
  • CLIO II 2.0 16V Sport
  • CLIO II 2.0 16V Sport (CB0M)
  • CLIO II 3.0 V6 Sport (CB1A)
  • CLIO II 3.0 V6 Sport (CB1H, CB1U, CB2S)
  • CLIO II Furgon/hatchback 1.5 dCi
  • CLIO II Furgon/hatchback 1.9 D (SB0R)
  • CLIO III Furgon/hatchback 1.5 dCi
  • OE CLIO II Nadwozie pełne / liftback 1.2 (SB0A, SB0F, SB10)
  • OE CLIO II Nadwozie pełne / liftback 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D)
  • OE CLIO II Nadwozie pełne / liftback 1.5 dCi
  • OE CLIO II Nadwozie pełne / liftback 1.5 dCi (SB07)
  • OE CLIO II Nadwozie pełne / liftback 1.9 D (SB0E)
  • OE CLIO II Nadwozie pełne / liftback 1.9 D (SB0J)
  • OE CLIO II Nadwozie pełne / liftback 1.9 DTi (SB0U)
Stark SKWR-0420038
RIDEX 1561W0040
RENAULT 7700842246
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1723
A.Z. Meisterteile AZMT-49-031-1722
ABAKUS130-042-027
Ac Rolcar014544
Ac Rolcar014544#OR
Ac Rolcar01.4544
AD KÜHNERAV889
AIC53042
BLIC606009030862P
BLIC606000RE4544
BLIC6060-09-030862P
BLIC6060-00-RE4544
CABOR90889
CABOR90.889
CAUTEX027328
DIEDERICHS4413120
DOGA100022
Dr!ve+DP3210100059
ELECTRIC LIFEZRRN48R
ELECTRIC LIFEZRRN123R
ELTA AUTOMOTIVEXWR1268
ELTA AUTOMOTIVEER1268
EQUAL QUALITY360316
EQUAL QUALITY360312
ERA490312
ESEN SKV51SKV112
EUROREPAR1620006180
FAI AutoPartsWR188
FAI AutoPartsWR188M
FERRONTOP15611102
FERRONTOP15610615
JOHNS600842-25
JOHNS60084225
JUMASA62324077
KLOKKERHOLM60321102
KSH EUROPE1830.0030150
LEMFÖRDER60090700
LEMFÖRDER60.09070.0
LIFT-TEKLTRN123R
LIFT-TEKLTRN48R
MAGNETI MARELLI350103170180
MAGNETI MARELLI350103264000
MAXWRN105-R
MAXGEAR500363
MAXGEAR50-0363
METZGER2160148
MIRAGLIO30889
MIRAGLIO30/889
MIRAGLIO30/2817
MTRCA69382
NTYEPS-RE-015
opzional4942060
OSSCA37046
PLYOMP027328
PMM70152R
PMMBI70742R
PMMBI70152R
PRASCORN320W021
RENAULT7700842246
RIDEX1561W0040
SEIM970001
StarkSKWR0420038
StarkSKWR-0420038
TrakMotive260673
TrakMotive26-0673
TRICLO115482
VAICOV46-0493
VAICOV460493
VALEO850359
VAN WEZEL4339262
WAIWPR1201RM
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa wyposażenia elektrycznego w motoryzacji oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko porażenia prądem: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, odłącz akumulator pojazdu. * Używaj tylko izolowanych narzędzi przeznaczonych do pracy z instalacjami elektrycznymi. * Unikaj kontaktu z wilgocią podczas pracy z elementami elektrycznymi. 2. Ryzyko pożaru: * Sprawdzaj regularnie stan przewodów elektrycznych pod kątem uszkodzeń izolacji. * Używaj tylko bezpieczników o odpowiednich parametrach, zgodnych z zaleceniami producenta pojazdu. * Nie przeciążaj obwodów elektrycznych. 3. Ryzyko wybuchu (akumulatory): * Podczas ładowania akumulatora, zapewnij odpowiednią wentylację. * Unikaj iskrzenia w pobliżu akumulatora. * Nie pal w pobliżu akumulatora. * Chroń akumulator przed wysokimi temperaturami. 4. Ryzyko uszkodzenia elementów elektronicznych: * Podczas spawania w pobliżu elementów elektronicznych, odłącz je od instalacji elektrycznej. * Chroń elementy elektroniczne przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). 5. Ryzyko obrażeń: * Podczas pracy z układem elektrycznym, używaj odzieży ochronnej, okularów i rękawic. * Zabezpiecz pojazd przed przypadkowym uruchomieniem. 6. Utylizacja: * Zużyte akumulatory, bezpieczniki i inne elementy elektryczne utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.

Inne z tej kategorii