MotoCraft
Osłona tarczy hamulcowej tylna lewa - SKV ESEN 57SKV690
Osłona tarczy hamulcowej tylna lewa - SKV ESEN 57SKV690
Osłona tarczy hamulcowej tylna lewa - SKV ESEN 57SKV690 — zdjęcie 2

Osłona tarczy hamulcowej tylna lewa - SKV ESEN 57SKV690

ProducentSKV ESEN
51,47 zł
SKV ESEN
Duża dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES C E Parametry: oś tylna strona lewa Wybieraj części samochodowe po katalogach TecAlliance, ASO oraz kodzie VIN Powyższy katalog nie wskazuje na konkretne lata zastosowania części, ale oznacza całościowe lata produkcji poszczególnych model...

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083099
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowytył - lewa

MERCEDES C E

Parametry:

  • oś tylna strona lewa

Wybieraj części samochodowe po katalogach TecAlliance, ASO oraz kodzie VIN

Powyższy katalog nie wskazuje na konkretne lata zastosowania części, ale oznacza całościowe lata produkcji poszczególnych modeli samochodów. Producenci mogli stosować w jednym roku 2 lub więcej różnych typów części. Aby trafnie dobrać części do konkretnego samochodu rekomendujemy weryfikację zastosowania po numerze VIN.

Osłona tarczy hamulcowej tylna lewa - SKV ESEN 57SKV690: pasuje do 101 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • KLASA C C 180 CDI (204.000)
  • KLASA C C 180 CGI (204.031)
  • KLASA C C 180 CGI (204.049)
  • KLASA C C 180 Kompressor (204.044, 204.045)
  • KLASA C C 180 Kompressor (204.046)
  • KLASA C C 200 CDI (204.001)
  • KLASA C C 200 CDI (204.007, 204.006)
  • KLASA C C 200 CGI (204.048)
  • KLASA C C 200 Kompressor (204.041)
  • KLASA C C 220 CDI (204.002)
  • KLASA C C 220 CDI (204.008)
  • KLASA C C 220 CDI 4-matic (204.084)
  • KLASA C C 230 (204.052)
  • KLASA C C 230 4-matic (204.085)
  • KLASA C C 250 CDI (204.003)
  • KLASA C C 250 CDI 4-matic (204.082)
  • KLASA C C 250 CGI (204.047)
  • KLASA C C 280 (204.054)
  • KLASA C C 280 4-matic (204.081)
  • KLASA C C 300 (204.054)
  • KLASA C C 300 (204.055)
  • KLASA C C 300 4-matic (204.080)
  • KLASA C C 300 4-matic (204.081)
  • KLASA C C 300 CDI 4-matic (204.092)
  • KLASA C C 320 CDI (204.022)
  • KLASA C C 320 CDI 4-matic (204.089)
  • KLASA C C 350 (204.056)
  • KLASA C C 350 (204.057)
  • KLASA C C 350 4-matic (204.087)
  • KLASA C C 350 4-matic (204.088)
  • KLASA C C 350 CDI (204.022)
  • KLASA C C 350 CDI (204.023)
  • KLASA C C 350 CDI (204.025)
  • KLASA C C 350 CDI 4-matic (204.089)
  • KLASA C C 350 CDI 4-matic (204.092)
  • KLASA C C 350 CGI (204.065)
  • KLASA C C 63 AMG (204.077)
  • KLASA C T-Model C 180 (204.231)
  • KLASA C T-Model C 180 CDI (204.200)
  • KLASA C T-Model C 180 CGI (204.249)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (204.245)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (204.246)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (204.201)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (204.207)
  • KLASA C T-Model C 200 CGI (204.248)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (204.241)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (204.202)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (204.208)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI 4-matic (204.284)
  • KLASA C T-Model C 230 (204.252)
  • KLASA C T-Model C 250 CDI (204.203)
  • KLASA C T-Model C 250 CDI 4-matic (204.282)
  • KLASA C T-Model C 250 CGI (204.247)
  • KLASA C T-Model C 280 (204.254)
  • KLASA C T-Model C 300 (204.254)
  • KLASA C T-Model C 300 CDI 4-matic (204.292)
  • KLASA C T-Model C 320 CDI (204.222)
  • KLASA C T-Model C 320 CDI 4-matic (204.289)
  • KLASA C T-Model C 350 (204.256)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI (204.223)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI (204.225)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI 4-matic (204.292)
  • KLASA C T-Model C 350 CGI (204.257)
  • KLASA C T-Model C 63 AMG
  • KLASA C T-Model C 63 AMG (204.277)
  • KLASA E coupe E 200 (207.334)
  • KLASA E coupe E 200 CGI (207.348)
  • KLASA E coupe E 220 CDI / d (207.302, 207.301)
  • KLASA E coupe E 250 (207.336)
  • KLASA E coupe E 250 CDI / BlueTEC / d (207.303, 207.304)
  • KLASA E coupe E 250 CGI (207.347)
  • KLASA E coupe E 300 (207.355)
  • KLASA E coupe E 320 (207.362)
  • KLASA E coupe E 350 (207.356)
  • KLASA E coupe E 350 (207.359)
  • KLASA E coupe E 350 4-matic (207.388)
  • KLASA E coupe E 350 BlueTEC (207.326)
  • KLASA E coupe E 350 BlueTEC / d (207.326)
  • KLASA E coupe E 350 CDI (207.322)
  • KLASA E coupe E 350 CGI (207.357)
  • KLASA E coupe E 400 (207.361)
  • KLASA E coupe E 400 (207.365)
  • KLASA E coupe E 500 (207.372)
  • KLASA E coupe E 500 (207.373)
  • KLASA E kabriolet E 200 (207.434)
  • KLASA E kabriolet E 200 CGI (207.448)
  • KLASA E kabriolet E 220 BlueTEC (207.401)
  • KLASA E kabriolet E 220 CDI (207.402)
  • KLASA E kabriolet E 250 (207.436)
  • KLASA E kabriolet E 250 CDI / BlueTEC / d (207.403, 207.404)
  • KLASA E kabriolet E 250 CGI (207.447)
  • KLASA E kabriolet E 300 (207.455)
  • KLASA E kabriolet E 320 (207.462)
  • KLASA E kabriolet E 350 (207.459)
  • KLASA E kabriolet E 350 BlueTEC/ d (207.426)
  • KLASA E kabriolet E 350 CDI (207.422)
  • KLASA E kabriolet E 350 CGI (207.457)
  • KLASA E kabriolet E 400 (207.461)
  • KLASA E kabriolet E 400 (207.465)
  • KLASA E kabriolet E 500 (207.472)
  • KLASA E kabriolet E 500 (207.473)
Stark SKSPB-2340111
RIDEX 1330S0112
MERCEDES-BENZ A2044211720
MERCEDES-BENZ 2044211720
hajus Autoteile 6151154
57SKV690
A.B.S.11328
ABAKUS131-07-623
AIC56177
AUTO-SPEED PARTS290BK00270
BLIC6508-03-3518877K
DACO Germany612319
EGT442099EGT
ELTA AUTOMOTIVEES0138
FEBI BILSTEIN174218
hajus Autoteile6151154
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3340815
JP GROUP1364302670
KAMOKA1180115
KLOKKERHOLM3518877
MAXGEAR19-4409
MERCEDES-BENZ2044211720
MERCEDES-BENZA2044211720
METZGER6115283
NK233336
NTYHTO-ME-019
PATRONPBS147
RIDEX1330S0112
StarkSKSPB-2340111
SWAG33107296
SWAG33 10 7296
TOPRAN409530
TOPRAN409 530
TRISCAN812523216
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.35.544
VAICOV30-3235
YSPARTSYS-SP0064
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii