MotoCraft
Osłona tarczy hamulcowej  przód le - SKV ESEN 57SKV218
Osłona tarczy hamulcowej  przód le - SKV ESEN 57SKV218
Osłona tarczy hamulcowej  przód le - SKV ESEN 57SKV218 — zdjęcie 2
Osłona tarczy hamulcowej  przód le - SKV ESEN 57SKV218 — zdjęcie 3

Osłona tarczy hamulcowej przód le - SKV ESEN 57SKV218

ProducentSKV ESEN
326,05 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

TOYOTA AURIS AVENSIS PRIUS COROLLA RAV 4 III YARIS DANE TECHNICZNE: . INFORMACJE DODATKOWE Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt. W sporadycznyc...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowylewa
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083099

TOYOTA AURIS AVENSIS PRIUS COROLLA RAV 4 III YARIS

DANE TECHNICZNE:

.

INFORMACJE DODATKOWE

  • Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt.
  • W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach.
  • Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.

Osłona tarczy hamulcowej przód le - SKV ESEN 57SKV218: pasuje do 13 wersji pojazdów marki Toyota.

  • AURIS 1.33 Dual-VVTi (NRE150_)
  • AURIS 1.4 (ZZE150_)
  • AURIS 1.4 D-4D (NDE150_)
  • AURIS 1.6 (ZRE151_)
  • AURIS 1.8 (ZRE152_)
  • AURIS 1.8 Hybrid (ZWE150_)
  • COROLLA sedan 1.33 (NRE150)
  • COROLLA sedan 1.4 D-4D (NDE150)
  • COROLLA sedan 1.4 VVT-i (ZZE150_)
  • COROLLA sedan 1.6 (ZRE151)
  • COROLLA sedan 1.6 VVTi (ZRE141_, ZRE151_)
  • COROLLA sedan 1.6 VVTi (ZRE151)
  • COROLLA sedan 1.8 (ZRE142, ZRE152)
TOYOTA 47782 12250
TOYOTA 47782 02110
TOYOTA 47782 02100
RIDEX 1330S0345
57SKV218
A.B.S.11463
ABAKUS131-07-215
ACKOJAA70-0241
AIC74142
DACO Germany613922
ELTA AUTOMOTIVEES0119
FASTFT03944
FEBI BILSTEIN197156
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3322008
JP GROUP4864204170
KAMOKA1180177
KLOKKERHOLM8118377
MAXGEAR19-6269
METZGER6115315
NK234515
NTYHTO-TY-060
PATRONPBS127
SWAG33 11 2491
TOPRAN601300
TOPRAN601 300
TOYOTA4778212250
TOYOTA4778202110
TOYOTA4778202100
VAN WEZEL5405371
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii