MotoCraft
Łożysko koła piasta tył - SKV ESEN 29SKV425
Łożysko koła piasta tył - SKV ESEN 29SKV425

Łożysko koła piasta tył - SKV ESEN 29SKV425

ProducentSKV ESEN
132,46 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FIESTA VI/KA tylna FORD Fiesta VI Ka+ 1547177 Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zale...

Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Kod taryfy celnej87085099

FORD FIESTA VI/KA

tylna FORD Fiesta VI Ka+ 1547177

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Łożysko koła piasta tył - SKV ESEN 29SKV425: pasuje do 24 wersji pojazdów marki Ford.

  • FIESTA VI 1.0
  • FIESTA VI 1.0 EcoBoost
  • FIESTA VI 1.0 Sport
  • FIESTA VI 1.25
  • FIESTA VI 1.4
  • FIESTA VI 1.4 LPG
  • FIESTA VI 1.4 TDCi
  • FIESTA VI 1.5 TDCi
  • FIESTA VI 1.6 ST
  • FIESTA VI 1.6 ST200
  • FIESTA VI 1.6 TDCi
  • FIESTA VI 1.6 Ti
  • FIESTA VI Van 1.0
  • FIESTA VI Van 1.0 EcoBoost
  • FIESTA VI Van 1.5 TDCi
  • FIESTA VI Van 1.6 ST
  • KA+ III 1.2
  • KA+ III 1.2 Ti-VCT
  • KA+ III 1.5 TDCi
  • KA+ III sedan 1.2 (TK)
  • OE FIESTA VI Van 1.25
  • OE FIESTA VI Van 1.4 TDCi
  • OE FIESTA VI Van 1.5 TDCi
  • OE FIESTA VI Van 1.6 TDCi
A.Z. Meisterteile AZMT-42-051-1935
FORD 1516504
FORD 1516505
FORD 1547177
FORD 1675466
FORD 1699196
FORD 1899042
FORD 2095140
FORD 2126980
FORD 8V512C299A
FORD 8V512C299AB
FORD 8V512C299AC
FORD 8V512C299AD
FORD 8V512C299BB
FORD 8V512C299BD
FORD DCP11A049AA
FORD DCP11K018AA
FORD DCP12C299A1B
FORD DCP12C299B5A
FORD DCP12C299B6A
FORD DCPZ1104A
GoCore GCF540060
JPN 20L9098-JPN
MJA MT100067
NPS F471D02
RIDEX 654W0644
A.B.S.201478
ABAKUS141-01-309
AIC72927
AL-KO621521
alpALP-004637
APECAWB1243
ASAM AUTOMOTIVE98836
AslyxAS-204638
ASVAFDWH-CB1R
ASVAFDWH-CCNMR
AUTEX808913
AUTEX808935
AUTOKIT01.98005
AUTOKIT01.98230
AUTOKIT0198005
Automotive BearingsABK1843
AUTOTEAMRA10000
AUTOTEAMRA7930
BENDIX050972B
BIRTH3654
BLUE PRINTADBP820015
BLUE PRINTADF128301C
BORG & BECKBWK1150
BREDA LORETTKRT2366
BSGBSG30-600-018
BSGBSG30-600-021
BSGBSG30600021
CALIBERRC10000
CALIBERRC7930
CAUTEX081400
CIFAM619-2366
COMLINECHA089
COMLINECHA300
CORAMKMR13002
DACO Germany111002
DENCKERMANNW413530
DIAMAXR3040
Dr!ve+DP2010.10.0634
DriveTecDWB1384
DYS41-FD-9703
EBIEBK2604
EBIEBK2604A
ESEN SKV29SKV425
EUROREPAR1637971580
EUROREPAR1681963080
FAG713679080
FAG713679300
FAI AutoPartsFHBK1086
FARE SA14150
FEBEST2182-CB1MR
Febi Bilstein198684
FEBI BILSTEIN40203
FIRST LINEFBK1150
FISPA460655
FLENNORFR391090
FORD1516504
FORD1516505
FORD1534483
FORD1534484
FORD1547177
FORD1547178
FORD1675466
FORD1675467
FORD1699196
FORD1778764
FORD1896739
FORD1899042
FORD2050608
FORD2095140
FORD2126980
FORD8V512C299A
FORD8V512C299AB
FORD8V512C299AC
FORD8V512C299AD
FORD8V512C299AE
FORD8V512C299AF
FORD8V512C299BB
FORD8V512C299BD
FORDDC911KL018AA
FORDDCP11A049AA
FORDDCP11K018AA
FORDDCP12C299A1B
FORDDCP12C299A1C
FORDDCP12C299B5A
FORDDCP12C299B6A
FORDDCPZ1104A
FREMAXFWB0688
FREMAXFWB0689KT
GENERAL RICAMBIWH0532
GENERAL RICAMBIWH1474K
GSP9400136
GSP9400136K
GT-BERGMANNGT24-108
HART903784
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4710818
IJS10-1595R
IJS GROUP10-1595
IPD30-7908
IPD30-7930
JPN20L9098-JPN
KAMOKA5500240
KAWE853016254
KEY PARTSKWB1050
KEY PARTSKWB1150
KLAXCAR FRANCE22176z
KM InternationalRK10000
KM InternationalRK7930
KRAFT AUTOMOTIVE4102007
KRAFTVOLL GERMANY14030046
LUCASLKBA64118
LYNXautoWH-1139
LYNXautoWH1139
MAGNETI MARELLI361111183839
MAGNETI MARELLI361111184146
MAPCO46616
MASTER-SPORT GERMANY302101O-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY6654-SET-MS
MAXGEAR33-0871
MAXGEAR330871
MDRGSP-9400136
MDRGSP-9400136K
Metalcaucho90169
METELLI19-2366
METZGERWM6654
MEYLE7147500020
MGAKR3924
MILESDB83199
MOOGFD-WB-11222
MOOGFDWB11222
MOTAQUIPLVBK1633
MOTAQUIPLVBK1714
MOTAQUIPLVBW1633
MOVIMARK00744
MOVISASB2600
MOVISASB2825
MTR12177684
Multiparts70-010058
NAPAPWB1243
NATIONALNBK1066
NK762544
NPSF471D02
NTYKLT-FR-051
OPEN PARTSHBK5147.03
PATRONPBK6654H
PLYOMP081400
PowerMax86110395
QUINTON HAZELLQWB1407
RCA FRANCERCAK1043
REPKITRKB2600
REPKITRKB2825
RIDEX654W0644
RUVILLE221612
RUVILLE221838
sbs1401762544
SKFVKBA6654
SNRR152.74
SNRR152.77
SNRR152.88
SNRR15274
StarkSKWB-0180775
STCT490169
STELLOX40-30314-SX
STELLOX4030314SX
SWAG33 11 3109
SWAG50 94 0203
SWAG50940203
TALOSA81-FD-0297
TOPRAN304848
TREVI AUTOMOTIVEWB2269
TRIALLIMR1089
USNWL201478
USNWL201782
VAICOV25-9710
VAICOV259710
VEMA190012
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa łożysk i piast kół oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zleć montaż łożysk i piast kół wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń i wypadków. * Używaj tylko łożysk i piast kół, które są kompatybilne z Twoim modelem samochodu. * Sprawdzaj regularnie stan łożysk i piast kół. Wszelkie oznaki zużycia (hałas, luzy) wymagają natychmiastowej wymiany. * Nie przeciążaj pojazdu. Nadmierna masa może uszkodzić łożyska i piasty kół. * Unikaj jazdy po nierównych drogach i dziurach, które mogą przyspieszyć zużycie łożysk i piast kół. * Po wymianie łożysk i piast kół, sprawdź i ewentualnie skoryguj geometrię zawieszenia. * Używaj klucza dynamometrycznego, aby dokręcić nakrętki mocujące koła z odpowiednią siłą. * Nie używaj ponownie starych nakrętek i śrub mocujących koła. * Regularnie smaruj łożyska kół, jeśli jest to wymagane w Twoim modelu samochodu. * Wymieniaj łożyska i piasty kół parami, aby zapewnić równomierne zużycie i bezpieczeństwo.

Inne z tej kategorii