MotoCraft
Łożysko koła piasta przód - SKV ESEN 29SKV128
Łożysko koła piasta przód - SKV ESEN 29SKV128
Łożysko koła piasta przód - SKV ESEN 29SKV128 — zdjęcie 2

Łożysko koła piasta przód - SKV ESEN 29SKV128

ProducentSKV ESEN
103,20 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FOCUS II 04- Specyfikacja techniczna: strona zabudowy: z przodu średnica zewnętrzna [mm]: 131,5 średnica wewnętrzna [mm]: 36 ilość otworów: 5 dynamika hamowania / jazdy: dla pojazdów z ABS ciężar [kg]: 2,96 Oferowane produkty nie powodują zakł...

Kod taryfy celnej84821090
Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód

FORD FOCUS II 04-

Specyfikacja techniczna:

  • strona zabudowy: z przodu
  • średnica zewnętrzna [mm]: 131,5
  • średnica wewnętrzna [mm]: 36
  • ilość otworów: 5
  • dynamika hamowania / jazdy: dla pojazdów z ABS
  • ciężar [kg]: 2,96

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Łożysko koła piasta przód - SKV ESEN 29SKV128: pasuje do 71 wersji pojazdów marek Ford, Volvo.

  • C-MAX
  • C-MAX 1.6
  • C-MAX 1.6 TDCi
  • C-MAX 1.8
  • C-MAX 1.8 Flexifuel
  • C-MAX 1.8 TDCi
  • C-MAX 2.0
  • C-MAX 2.0 CNG
  • C-MAX 2.0 LPG
  • C-MAX 2.0 TDCi
  • FOCUS C-MAX 1.6
  • FOCUS C-MAX 1.6 TDCi
  • FOCUS C-MAX 1.6 Ti
  • FOCUS C-MAX 1.8
  • FOCUS C-MAX 1.8 Flexifuel
  • FOCUS C-MAX 1.8 TDCi
  • FOCUS C-MAX 2.0
  • FOCUS C-MAX 2.0 TDCi
  • FOCUS II 1.4
  • FOCUS II 1.6
  • FOCUS II 1.6 LPG
  • FOCUS II 1.6 TDCi
  • FOCUS II 1.6 Ti
  • FOCUS II 1.8
  • FOCUS II 1.8 Flexifuel
  • FOCUS II 1.8 TDCi
  • FOCUS II 2.0
  • FOCUS II 2.0 CNG
  • FOCUS II 2.0 Flex
  • FOCUS II 2.0 LPG
  • FOCUS II 2.0 TDCi
  • FOCUS II 2.5 RS
  • FOCUS II 2.5 ST
  • FOCUS II Turnier 1.4
  • FOCUS II Turnier 1.6
  • FOCUS II Turnier 1.6 LPG
  • FOCUS II Turnier 1.6 TDCi
  • FOCUS II Turnier 1.6 Ti
  • FOCUS II Turnier 1.8
  • FOCUS II Turnier 1.8 Flexifuel
  • FOCUS II Turnier 1.8 TDCi
  • FOCUS II Turnier 2.0
  • FOCUS II Turnier 2.0 LPG
  • FOCUS II Turnier 2.0 TDCi
  • FOCUS II kabriolet 1.6
  • FOCUS II kabriolet 2.0
  • FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi
  • FOCUS II sedan 1.4
  • FOCUS II sedan 1.6
  • FOCUS II sedan 1.6 TDCi
  • FOCUS II sedan 1.6 Ti
  • FOCUS II sedan 1.8
  • FOCUS II sedan 1.8 Flexifuel
  • FOCUS II sedan 1.8 TDCi
  • FOCUS II sedan 2.0
  • FOCUS II sedan 2.0 TDCi
  • FOCUS III 1.6 LPG
  • C30 1.6
  • C30 1.6 D
  • C30 1.8
  • C30 1.8 FlexFuel
  • C30 2.0
  • C30 2.0 D
  • C30 2.4 i
  • C30 D5
  • C30 T5
  • C70 II kabriolet 2.0 D
  • C70 II kabriolet 2.4
  • C70 II kabriolet 2.4 i
  • C70 II kabriolet D5
  • C70 II kabriolet T5
A.Z. Meisterteile AZMT-42-051-1906
BTE 550570
Burig B100004
FORD 1 230 907
FORD 1 232 245
FORD 1 254 308
FORD 1 308 716
FORD 1223640
FORD 1230907
FORD 1232245
FORD 1254308
FORD 1308716
FORD 1326487
FORD 1336139
FORD 1471854
FORD 2472584
FORD 3M51-2C300-CF
FORD 3M51-2C300-CG
FORD 3M51-2C300-CH
FORD 3M512C300CE
FORD 3M512C300CF
FORD 3M512C300CG
FORD 3M512C300CH
GH GH-282549H
GH GH-282549V
GoCore GCF540019
JPN 10L9020-JPN
MJA MT100017
OPEN PARTS HBK5044.03
RIDEX 654W0066
SRLine S41-1005
Stark SKWB-0180065
ABAKUS141-01-010
ACDelco19381507
AIC54080
AL-KO621348
alpALP-004641
APECAWB1158
ASAM AUTOMOTIVE71774
ASHUKI by PalidiumPAL6-2017
AslyxAS-204642
AUTLOGRS1225
AUTOKIT01.97535
AUTOKIT01.97881
AUTOKIT0197535
AUTOMEGA110015710
Automotive BearingsABK896
Automotive BearingsPWK0676
AUTOTEAMRA7879
BENDIX050301B
BENDIX051447B
BLUE PRINTADM58230
BORG & BECKBWK994
BREDA LORETTKRT2339
BSGBSG30-600-001
BTAH1G033BTA
BTE550570
CALIBERRC7879
CAUTEX081404
CIFAM619-2339
COMLINECHA047
CORAMKMR13003
CRAFT BEARINGS1315CRB2-3660ABS
CRAFT BEARINGSCRF-43.86139
CRAFT BEARINGSCRF4386139
DACO Germany111001
DAYCOKWD1027
DENCKERMANNW413341
DIAMAXR3013
DODA1060200015
Dr!ve+DP2010.10.0094
Dr!ve+DP2010100038
DriveTecDWB9017
DÜRERM43660K
DYNAMATRIXDWH3660
DYNAMATRIXDWH6800
DYS41-FD-9743
EBIEBK1921A
EGT554451EGTk
ESEN SKV29SKV128
EUROREPAR1623953780
EUROREPAR1681938980
EXCELKIT1368
FAG713678790
FAG713678830
FAHREN AUTOSFAR0221
FAI AutoPartsFHBK1025
FEBI BILSTEIN26770
Fersa BearingsWK00409
FIRST LINEFBK994
FISPA460514
FLENNORFR390556
FORD1223640
FORD1230907
FORD1232245
FORD1254308
FORD1308716
FORD1326487
FORD1336139
FORD1471854
FORD2472584
FORD3M51-2C300-CF
FORD3M51-2C300-CG
FORD3M51-2C300-CH
FORD3M512C300CE
FORD3M512C300CF
FORD3M512C300CG
FORD3M512C300CH
FREMAXFWB0683
GMBGH21190M
GSP9336003
GSP9336003K
GT-BERGMANNGT24-011
hajus Autoteile4071314
HART903289
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4703037
IBERISIB4031
IJS GROUP10-1148
IJS GROUP101148
IJS GROUP101478
JPN10L9020-JPN
KAMOKA5500065
KAMOKA5500369
KAWE853010146
KAWE853010146A
KEY PARTSKWB994
KLAXCAR FRANCE22096Z
KM InternationalRK7879
KRAFT AUTOMOTIVE4102299
KRAFTVOLL GERMANY14030021
KSH EUROPE1890.0091050
KSH EUROPE18900091050
LUCASLKBA64074
LYNXautoWH-1215
LYNXautoWH1215
MAGNETI MARELLI361111183612
MAPCO26647
MASTER-SPORT GERMANY3660-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY3660SETMS
MASUMAMW-U5006
MAXGEAR33-0148
MAXGEAR330148
MDRGSP-9336003
MDRGSP-9336003K
Metalcaucho90216
METELLI19-2339
METZGERWM2007
MEYLE7146520000
MGAKR3762
MI.R.A.29/3246
MILESDB83001
MOOGFD-WB-11211
MOOGFDWB11211
MOTAQUIPLVBW1232
MOTAQUIPVBK1232
MOTRIO8660001854
MOVIMARK00144
MOVISASB2130
MOVISASB2476
MTR12115607
MTR12138086
Multiparts70-010062
NAPAPWB1158
NATIONALNBK1017
NK752534
NSKKH20020
NTYKLP-FR-033
NTYKLP-FR-033-Z
NTYKLP-VV-016
OPEN PARTSHBK5044.03
PATRONPBK3660H
PLYOMP081404
PowerMax86110017
PROCODIS FRANCER3139
PROFIT2501-3660
PROFIT25013660
QUINTON HAZELLQWB1368
RCA FRANCERCAK1051
REPKITRKB2130
REPKITRKB2476
RIDEX654W0066
RIDEX654W0121
RUVILLE221142
RUVILLE221488
RUVILLE5273
RUVILLE5289
SATO techWB35108
sbs1401752534
SKFVKBA3660
SNRR152.62
SNRR15262
StarkSKWB-0180065
StarkSKWB-0180125
STARLINELO23660
STCT490216
STELLOX43-28399-SX
STELLOX4328399SX
SWAG50 92 6770
SWAG50926770
TALOSA81-FD-0257
TechnikaKR462
TECHNOXKR15262S
TOPRAN304093
TREVI AUTOMOTIVEWB1200
TRIALLIMR1031
TRISCAN8530-10146
TRUPARTTBK1368
VAICOV25-0451
VAICOV250451
VARTEX GERMANY43-131667
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa łożysk i piast kół oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zleć montaż łożysk i piast kół wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń i wypadków. * Używaj tylko łożysk i piast kół, które są kompatybilne z Twoim modelem samochodu. * Sprawdzaj regularnie stan łożysk i piast kół. Wszelkie oznaki zużycia (hałas, luzy) wymagają natychmiastowej wymiany. * Nie przeciążaj pojazdu. Nadmierna masa może uszkodzić łożyska i piasty kół. * Unikaj jazdy po nierównych drogach i dziurach, które mogą przyspieszyć zużycie łożysk i piast kół. * Po wymianie łożysk i piast kół, sprawdź i ewentualnie skoryguj geometrię zawieszenia. * Używaj klucza dynamometrycznego, aby dokręcić nakrętki mocujące koła z odpowiednią siłą. * Nie używaj ponownie starych nakrętek i śrub mocujących koła. * Regularnie smaruj łożyska kół, jeśli jest to wymagane w Twoim modelu samochodu. * Wymieniaj łożyska i piasty kół parami, aby zapewnić równomierne zużycie i bezpieczeństwo.

Inne z tej kategorii