MotoCraft
Łożysko koła piasta przód - SKV ESEN 29SKV021
Łożysko koła piasta przód - SKV ESEN 29SKV021
Łożysko koła piasta przód - SKV ESEN 29SKV021 — zdjęcie 2

Łożysko koła piasta przód - SKV ESEN 29SKV021

ProducentSKV ESEN
116,39 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

VOLVO S40/V50 04- PIASTA KOŁA Z ŁOŻYSKIEM PRZÓD VOLVO C30 C70 II VOLVO C30 C70 II S40 II V50   ⚠️ Łożysko koła w Twoim aucie występowały w kilku wariantach. ⚠️ Sprawdź: wymiary, numery OE, numery zamienne, porównaj część wizualnie i sprawdź w katalog...

Kod taryfy celnej84821090
Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód

VOLVO S40/V50 04-

PIASTA KOŁA Z ŁOŻYSKIEM PRZÓD VOLVO C30 C70 II

VOLVO C30 C70 II S40 II V50

 

⚠️ Łożysko koła w Twoim aucie występowały w kilku wariantach.

⚠️ Sprawdź: wymiary, numery OE, numery zamienne, porównaj część wizualnie i sprawdź w katalogu po VIN.

⚠️ Wyszukaj swoje auto w zakładce "Pasuje do pojazdów" i zwróć szczególną uwagę zapisy takie jak:

  • Rok prod. do
  • Rok prod. od

Nie jesteś pewien, co oznaczają w/w kryteria? Obowiązkowo sprawdź dopasowanie według VIN.

Jeśli nie podano iczacej, informacje w ofercie dotyczą części do pojazdów których pierwotny rynek przeznaczenia to Polska.

Twoje auto jest sprowadzane np. z USA? Do doboru części należy użyć katalogu przeznaczonego rynek na USA.

Numery porównawcze:

Łożysko koła piasta przód - SKV ESEN 29SKV021: pasuje do 52 wersji pojazdów marki Volvo.

  • C30 1.6
  • C30 1.6 D
  • C30 1.6 D2
  • C30 1.8
  • C30 1.8 FlexFuel
  • C30 2.0
  • C30 2.0 D
  • C30 2.0 FlexFuel
  • C30 2.4 i
  • C30 D3
  • C30 D4
  • C30 D5
  • C30 Electric (E400V1) 112KM/82kW
  • C30 T5
  • C70 II kabriolet 2.0 D
  • C70 II kabriolet 2.4
  • C70 II kabriolet 2.4 D
  • C70 II kabriolet 2.4 i
  • C70 II kabriolet D3
  • C70 II kabriolet D4
  • C70 II kabriolet D5
  • C70 II kabriolet T5
  • S40 II 1.6
  • S40 II 1.6 D
  • S40 II 1.6 D2
  • S40 II 1.8
  • S40 II 1.8 FlexFuel
  • S40 II 2.0
  • S40 II 2.0 D
  • S40 II 2.0 F
  • S40 II 2.4
  • S40 II 2.4 D5
  • S40 II D3
  • S40 II D4
  • S40 II T5
  • S40 II T5 AWD
  • V50 1.6
  • V50 1.6 D
  • V50 1.6 D2
  • V50 1.8
  • V50 1.8 FlexFuel
  • V50 2.0
  • V50 2.0 CDI
  • V50 2.0 D
  • V50 2.0 FlexFuel
  • V50 2.4
  • V50 2.4 D5
  • V50 2.4 Tdi
  • V50 D3
  • V50 D4
  • V50 T5
  • V50 T5 AWD
A.Z. Meisterteile AZMT-42-051-1722
ASAM AUTOMOTIVE 98832
BTE 516550
Burig B100041
GoCore GCF540069
JPN 10L9013-JPN
MJA MT100049
OPEN PARTS HBK5220.03
RIDEX 654W0121
SRLine S41-1021
Stark SKWB-0180125
VOLVO 30666605
VOLVO 30683161
VOLVO 30714492
VOLVO 30714730
VOLVO 30730828
VOLVO 31212698
VOLVO 31262950
VOLVO 31340604
VOLVO 31340604 SK1
A.B.S.201300
AIC55492
AL-KO621334
ALANKO10343039
APECAWB1185
ASAM AUTOMOTIVE98832
ASHUKI by PalidiumPAL6-2013
ASVAVOWH-S40F
AUTLOGRS1225
AUTLOGRS1313
AUTO-SPEED PARTS290RD00974
AUTOKIT01.97536
AUTOKIT01.97657
AUTOKIT0197535
AUTOKIT0197536
AUTOMEGA110193910
Automotive BearingsABK1682
AUTOTEAMRA6044
AUTOTEAMRA6044H
BBR Automotive007-51-14770
BENDIX050301B
BENDIX051447B
BIRTH3544
BORG & BECKBWK1101
BREDA LORETTKRT2850
BRT BearingsPWK1682
BTE516550
CALIBERRC6044
CALIBERRC6044H
CAUTEX750678
CIFAM619-2850
COMLINECHA104
CRAFT BEARINGS131CRB2-6543ABS
CRAFT BEARINGS131CRB26543ABS
DACO Germany114101
DAYCOKWD1221
DENCKERMANNW413358
Dr!ve+DP2010.10.0111
Dr!ve+DP2010100043
DriveTecDWB9063
DYNAMATRIXDWH6543
DYS41-VO-9734
EBIEBK2112A
EGT554387EGTk
ESEN SKV29SKV021
EUROREPAR1637948980
EUROREPAR1681948580
FAG713114210
FAG713660440
FAI AutoPartsFHBK1117
FARE SA13809
FEBEST2782-S40MF
FEBI BILSTEIN173949
FEBI BILSTEIN29825
Fersa BearingsWK00069
FIRST LINEFBK1101
FISPA460643
FLENNORFR991904
FORMPART30498008/K
FREMAXFWB0946
GSP9336003
GSP9336003K
GSP9336010
GSP9336010K
GT-BERGMANNGT24-038
hajus Autoteile4071314
HART903819
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4700816
IJS GROUP10-1478
IJS GROUP10-1478R
IJS GROUP101478
JP GROUP4941400500
JPN10L9013-JPN
KAMOKA5500065
KAMOKA5500369
KAVO PARTSWBK-10032
KAWE14921
KAWE853027122
KAWE853027122A
KEY PARTSKWB1101
KM InternationalRK6044
KM InternationalRK6044H
KRAFT AUTOMOTIVE4106344
LUCASLKBA68030
LYNXautoWH-1149
LYNXautoWH1149
MAPCO26933
MASTER-SPORT GERMANY6543-SET-MS
MAXGEAR33-0637
MAXGEAR330637
MDRGSP-9336010
MDRGSP-9336010K
Metalcaucho90199
METELLI19-2850
METZGERWM6543
METZGER AUTOTEILEWM 6543
MEYLE5146520002
MGAKR3573
MGAKR3762
MGAKR3956
MI.R.A.29/3246
MILESDB83069
MOOGFD-WB-11211
MOOGFDWB11211
MOOGVV-WB-11680
MOOGVVWB11680
MOTAQUIPLVBK1582
MOTAQUIPLVBW1582
MOVIMARK00800
MOVISASB2131
MOVISASB2252
MTR12138145
Multiparts70-150026
NAPAPWB1185
NATIONALNBK1049
NK754821
NSKKH20088
NTYKLP-FR-033
NTYKLP-VV-016
Omnicraft2466730
OPEN PARTSHBK5220.03
OSSCA38899
PATRONPBK3660H
PATRONPBK6543H
PowerMax86110078
PROFIT2501-3660
PROFIT25013660
QUINTON HAZELLQWB1461
REPKITRKB2131
REPKITRKB2252
RIDEX654W0121
RTS044-00037-003
RUVILLE221143
RUVILLE221263
RUVILLE6535
sbs1401754821
SKFVKBA6543
SNRR165.37
SNRR16537
StarkSKWB-0180125
STARLINELO26543
STELLOX43-28399-SX
STELLOX43-28552-SX
STELLOX43-28689-SX
STELLOX4328399SX
STELLOX4328552SX
STELLOX4328689SX
SWAG33102010
SWAG55929825
TALOSA81-VO-0266
TECHNOXKR15262S
TIMKENHA590456
TREVI AUTOMOTIVEWB1029
TREVI AUTOMOTIVEWB1200
TRIALLIMR1031
TRIALLIMR1043
VAICOV25-0451
VAICOV95-0258
VAICOV950258
VEMA19922
VOLVO30666605
VOLVO30683161
VOLVO30714492
VOLVO30714730
VOLVO30730828
VOLVO31212698
VOLVO31262950
VOLVO31340604
VOLVO31340604SK1
WXQP43021
ZEKKERTRL-1372
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa łożysk i piast kół oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zleć montaż łożysk i piast kół wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń i wypadków. * Używaj tylko łożysk i piast kół, które są kompatybilne z Twoim modelem samochodu. * Sprawdzaj regularnie stan łożysk i piast kół. Wszelkie oznaki zużycia (hałas, luzy) wymagają natychmiastowej wymiany. * Nie przeciążaj pojazdu. Nadmierna masa może uszkodzić łożyska i piasty kół. * Unikaj jazdy po nierównych drogach i dziurach, które mogą przyspieszyć zużycie łożysk i piast kół. * Po wymianie łożysk i piast kół, sprawdź i ewentualnie skoryguj geometrię zawieszenia. * Używaj klucza dynamometrycznego, aby dokręcić nakrętki mocujące koła z odpowiednią siłą. * Nie używaj ponownie starych nakrętek i śrub mocujących koła. * Regularnie smaruj łożyska kół, jeśli jest to wymagane w Twoim modelu samochodu. * Wymieniaj łożyska i piasty kół parami, aby zapewnić równomierne zużycie i bezpieczeństwo.

Inne z tej kategorii